Môj partner začal húliť

marianqa
20. dec 2013

Dlho som premýšľala či sen napísať,asi som úplne zlyhala...Ide o to že sme sa s mužom osamostatnili a môj milý si začal huliť,máme malé bábo a som s ním stále sama...Niekedy som už taká unavená že plačem,môj milý včera prišiel domov a ja som si ľahla a od únavy som totálne zaspala zobudila som sa na jeho vykrikovanie že čo som za matku že malá plače a ja zdychám že on k nej vstávať nemieni,minule mi vykričal že mi asi chýba môj bývali partner čo má stále mlátil...Ja nechápem čo sa s ním za posledný mesiac stalo 😢 kde je to naše šťastie ☹

irriss
20. dec 2013

@marianqa Toto je Tvuj Status...neni psany davno..pred 3ma nedelama...

marianqa
Mám krásnu dcérku a milujúceho muža čo viac dodať 😀
26. nov 2013 3 komentáre Páči sa mi to 2
P.S.
Mozna jde "jen" o stres ..Vanoce mohou byt "svina" 😉

marianqa
autor
20. dec 2013

@irriss to za posledné 2-týždne ako by ho chytila nieaká puberta a ak ma chceš urážať tak mi nemusím písať vôbec-...

irriss
20. dec 2013

@marianqa 😕 😕 😕 😕 😕 Kdo Te urazi??? 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 😨

luba28
20. dec 2013

@marianqa neviem ci je to len posledny mesiac moja,.....takyto problem s "travou" mala moja kamoska u svojho manzela a neprestal ani ked sa im narodilo male,nechcen´m ta strasit ale to robi svoje,..tiez to u nich bolo tuut-mutu,ale trava je silnejsia ,neviem ako ti poradit,ked mas rodicov odid aspon na Vianoce k nim a nechaj ho sameho,len neviem ci to pomoze,.....

marianqa
autor
20. dec 2013

pochybujem že by to bolo vianocami podľa mňa si uvedomil čo je to mať rodinu a sa zľakol zodpovednosti 😒 😒 😒

marianqa
autor
20. dec 2013

@luba28 tak ako sme boli 😔 šťastný sa vôbec byť šťastnou necítim,aj by som išla k našim ale su obaja chorý a nechcem aby malú nakazili

linda20111
20. dec 2013

@marianqa ta unava prejde, ked ho zapojis do prac v domacnosti. nenechaj sa manipulovat, nemozes vsetko stihat sama, take dokonale mamicky su len virtualne na modrom koniku. v realnom zivote ste dvaja na domacnost a starostlivost o dietatko, tak si to pekne rozdelte. jasne ze sa mu to nebude pacit, bude mat vyhovorky typu ze on chodi do prace a ty si doma, ale ty nesedis doma s vylozenymi nohami, ale staras sa o dieta a to je ovela narocnejsie nez klebetit v robote s kolegami, potom ist na obed, na kavu a poobede sa zasivat. a co sa tyka toho hulenia, neviem ci dobre chapem ten vyznam, ci zacal fajcit cigarety alebo marihuanu, lebo u nas ked sa povie hulit tak automaticky trava, takze ked toto robi nebude asi normalny...

luba28
20. dec 2013

@marianqa kolko ma on rokov????

zlte_kuriatko
20. dec 2013

@marianqa takýto problém mala aj moja kamoška, tvoj mm huli trávu? lebo on začal mať vidiny, hulil marišku, jednoducho videl veci ktoré sa nestali, stále ju z niečoho obvinoval, iba sa hádali a aj tak sa nakoniec rozišli..

marianqa
autor
20. dec 2013

@linda20111 huli a potom sa hádame,sak ja stále počúvam že mám ísť ja do práce a on tiež bude taký múdry a bude sedieť doma....
@luba28 28-rokov ma

luba28
20. dec 2013

@marianqa to je zasran a never,ze s tym prestane ani kvoli tebe,ani kvoli malej,...
@zlte_kuriatko ja som jej nechcela povedat,ze aj moja kamoska je uz rozvedena a to kvoli trave,lebo tiez mu z toho preplo a zacal ju aj fyzicky napadat a tak je teraz sice s dietatom,ale slobodna a spokojna,...

marianqa
autor
20. dec 2013

@luba28 😒 😒 😒 no dúfam že takto nedopadneme

luba28
20. dec 2013

@marianqa ja ti neprajem,ale realita je taka,....alebo budes znasat to co robi,alebo skus mu povedat,ze odchadzas ,....ze ako zareaguje,...

marianqa
autor
20. dec 2013

@luba28 budem to riešiť lebo takto nezopovedne sa správať jeden svojprávny človek nemôže....

maribell
20. dec 2013

normalne ho chyt za ramena a poriadne nim zatras ..za predpokladu ze to nepestuje doma ale ze to kupuje uz len ta predstava ze mina spolocne peniaze na drogy je desiva... mala by si mu cim skor dat na javo ze si to neprajes a basta... popripade dohodnut sa s nim na lieceni

luba28
20. dec 2013

@maribell to neni take jednoduche,...ja som mala gamblera a je to sakramentsky tazke,....

maribell
20. dec 2013

@luba28 nije ..praveze je to az privelmi lahke ..to len my zeny to velmi stazujeme citmy a zodpovednostou k rodine ☹

marianqa
autor
20. dec 2013

@luba28
@maribell a baby viete čo ma desí?že ak tak vie navyknuť na trávu čo ešte môžem čakať?ake návyky?

wikinap
20. dec 2013

moja neviem neviem ked neprestal vtedy neprestane ani nikdy,,,daj mu na vyber bud ty a mala alebo jeho trava a tak zistis co je pre neho dolezite..drzim palce

jabadaba
20. dec 2013

hm...a nie je trava nahodou na vylepsenie nalady? 😀 Neviem, nevyznam sa, ale predpokladam, ze si ludia zahulia, aby mali lepsiu naladicku. Tak tu mi potom nieco nesedi, moje iluzie sa rozplynuli. 😀

marianqa
autor
20. dec 2013

@wikinap ide o to a ja ho milujem ale toto spravanie čo predvádza posledné dva týždne,no ako keby sa s koňom zderil....
@jabadaba no je ale u ňho to má opačné účinky 😠

luba28
20. dec 2013

@maribell ano ak mas rodinu,ktora ti pomoze,lebo ja som nemala nikoho,a stale som si hovorila,ze on sa zmeni,ze to bude dobre,ale nebolo,...a nikdy nebude,.....

wikinap
20. dec 2013

@marianqa vsak poloz mu tu otazku a uvidis ci aj on miluje teba a co je pre neho dolezite

marianqa
autor
20. dec 2013

@luba28 len to že je to taký zlatý človek ja fakt neviem čo mu je poslednú dobu

anexis
20. dec 2013

@marianqa no, vacsina chlapov sa zlakne zodpovednosti ako pride dieta, alebo si nevedia zvyknut a nieje to o veku ani o tom, ci to bolo planovane, alebo nie...proste je to tak a treba to vydiskutovat

luba28
20. dec 2013

@marianqa ta mariska ho ovlada,preto to neni on,taky ako ho poznas a preto s tym treba nieco robit,....

cerez
20. dec 2013

Predpokladám, že máš na mysli trávu? Ďakujem pekne. Keby klasické, tak by sa jeho povaha tak rýchlo nemenila. Ak s tým neprestane neverím, že sa niečo u vás zmení. Ak sa nezmení on a jeho postoj k húleniu, vaše šťastie teda tak rýchlo sa nevráti. Úprimne ťa ľutujem.

marianqa
autor
20. dec 2013

@cerez som úplna chudera

cerez
20. dec 2013

@marianqa Slaboch a zbabelec je predovšetkým on. Si matka a robíš pre svoje dieťa maximum. Len neviem či pri správnom mužovi.

marianqa
autor
20. dec 2013

@cerez som sa ešte taká oklamaná necítila....

marianqa
autor
20. dec 2013

a to mi minule povedal že som prij*baná a som mu povedala že sto že som že sa mi starám o domácnosť,aj o dieťa a on si nič neváži