Môj problém s neverou a aj s detektívnou kanceláriou

bambuleka
3. feb 2019

Tiež som mala problém s manželovou neverou. Keďže robím regionálnu riaditeľku, bola som v práci viac ako doma a vedela som, že sa niečo deje... Kamarátka mi navrhla aby som si najala súkromného detektíva. Na internete som narazila na stránku, ktorá ponúkala služby za 12€ na hodinu. Pozrela som že super.
Zaplatila som zálohu na ich účet a detektívna kancelária, ktorá komunikovala cez proton mail (kde sa vymazávajú emaily každý 24 hodín) bola úplne neschopná.
Poslali mi GPS zariadenie, ktoré som musela dať sama do manželovho vozidla, do ktorého som nemala prístup... detektív (podla mňa študent strednej školy) mal sledovať môjho manžela celý deň, keď mal mať voľno. Detektív úplne neschopný. Po začatí sledovania sa mi manžel niekoľko krát sťažoval že ho prenasleduje nejaký mladý chalan. Na rukách sa mi ježili chlpy a po komunikácií s kanceláriou mi prišla odpoveď že nič súkromný detektív nenašiel a že treba uhradiť dodatočné hodiny a kilometrované. Tak som si povedala že v poriadku, je to zamnou, bola som len paranoidná...
Dnes sa mi priznal že má už 3 mesačný románik s kolegyňou a že sa do nej zamiloval. Aká irónia, že som sa to dozvedela od manžela a nie od súkromného detektíva. Nechcem robiť nikomu zlú reklamu ale poučte sa z mojej chyby.
Normálne detektívne služby stoja 20€ na hodinu, Oklamala ma cena a zvolila som lacnejší spôsob, ktorý mi nedal nič. Iba zlú skúsenosť so slabou detektívnou kanceláriou, ktorá po konfrontacií neodpovedala na môj email...
Nebudem tu uvádzať ich názov, ale majú webránku do zelenej farby a nemajú slovenskú koncovku (ale .eu) .
Tak keď budete mať podobný problém s vašou "paranojou" vyberte si inú kanceláriu, len nie tú zelenú 🙂

ifava
3. feb 2019

Preco si sa ho na to nespytala rovno? Keby ti to aj potvrdili tak by si ho s tym aj tam musela nakoniec konfrontovat len ty

dopolbokaodrata
3. feb 2019

@bambuleka takže pani oblastná riaditeľka počíta euriky aby jej manžela špehovali tí najlacnejší, dá si nick bambulka myslí si že tu všetky žerú seno. Teda väčšina tu prítomných áno ale ak má byť toto tréning aby ta vzali za redaktorku nového času pre ženy ešte to trochu musíš doladiť. Viac sleduj oteckov či kieho frasa vám to dávajú teraz, zámenu manželiek a prečítaj si nejakú evitovku, potom dosiahneš podobnej "úrovne" a zoberú ťa aspoň variť kávu šéfkinmu poskokovi.

klarissa25
3. feb 2019

🙈🙈🙈🙈ach jaj najprv to das do niekolkych diskusii starych par rokov a teraz aj sem???

veronikaszabova
3. feb 2019

@klarissa25 tiez pozeram, preco su aktualizovane stare temy... tiez mi to prislo ako "heeej a podme rozprudit diskusiu"
Zasa nejaky troll. Ved prazdniny sa koncia ;)

klarissa25
3. feb 2019

@veronikaszabova ved toto, registracia 2019 februar 😂😂😂😂

dominidi
3. feb 2019

Ale ale, niekto sa snazi dost debilnym sposobom ohovarat konkurenciu 😂😂

marseillefan
3. feb 2019

No veď tu ide len o to, že niekomu prekáža lacnejšia konkurencia a tak sa ju snaží takýmto okatým spôsobom poohovárať....

dominika6
4. feb 2019

@bambuleka kedže partnerovi došlo,že ho niekto sleduje dosť laickým spôsobom a zrejme ho dotyčný fotil,točil,či lepil sa na neho,priznal sa sám...brala by som to ako úspešné vyriešenie prípadu...aj ked ako sa hovorí ,,cez Košice,, 😀

janinka007
4. feb 2019

takže ani nie nevera, ale detektívna kancelária bol problém 😀 No daj ešte volačo duchaplné 😝

pukavica
4. feb 2019

Uz ked si mala to podozrenie, mala si to s nim riesit, mozno by sa ti aj hned priznal a nemusela si vyhadzovat peniaze za nejaku pofidernu agenturu. Alebo robis aj ty pre taku agenturu a len si tu robite zle meno. Nejde mi do hlavy, ze by si niekto takeho detektiva u nas na slovensku najal

klarissa25
4. feb 2019

@pukavica jasné že len robí zlé meno, presne tento príspevok dala včera asi do 5 diskusii o nevere, ktoré boli už aj tak stare par rokov...

simdob
4. feb 2019

@ifava tožvie či by jej to povedal keby sa ona na to spýta 😉

bambuleka
autor
6. feb 2019

@dominika6 V tom máš pravdu 🙂))

bambuleka
autor
6. feb 2019

@dopolbokaodrata vieš ako sa hovorí, bohatí šetria, chudobní míňajú. Riadim sa týmto pravidlom už niekoľko rokov a zatiaľ mi to vychádzalo. Napríklad keď si idem kúpiť kabelku, snažím sa získať zľavu aj na to. Ale, zas máš v niečom pravdu, Oteckov sledujem cez týždeň každý deň 🙂)))))

dopolbokaodrata
6. feb 2019

@bambuleka ved to vidno

bambuleka
autor
6. feb 2019

@klarissa25 prepáčte že som sa registrovala až teraz, ale modrého koníka sledujem už dlhšie a nikdy som sa do diskusií nezapájala iba si brala inšpiráciu s odpovedí na diskusie 🙂))

bambuleka
autor
6. feb 2019

@pukavica S tou pofidernou agentúrou máš pravdu a aj v tom že vyhadzovať peniaze je hlúposť. Ale keď nemáš niekoho komu sa zdôveríš a poskytol by ti pomoc s informáciami, vyhľadať človeka ktorý sa tomu venuje na 100% nieje odveci 🙂

sukromnydetektiv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sukromnydetektiv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz