Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môj problém so svokrou

preciosa
2. máj 2013

ahojte ja uz fakt neviem co mam robit s mojou svokrou... 😒 ked som byvala v zahranici bola ta najmilsia osoba na svete ale rozhodli sme sa zit na slovenku a mame malicky dom pri ich chate....a narodila sa nam prva dcerka....a bola zo zaciatku taka ze ju chcela na prechadzky,strarala sa o nu a venovala jej starsne vela casu ze som sa az nikedy nudila..😀 a raz som ju pocula ako sa rozprava z mamou a vravela jej ze je taka unavena nema cas si oddychnut ze stale sme na chate..tak som prestala chodit na chatu chodila som tam len z muzom a ona chodila ku nam na dom
ale raz sme isli navstivit rodinu do ciech a dozvedela som sa ze ma ohovara po celej rodine ze moje dieta chodi po dvore spinave ! (pritom ako kazde dieta sa mi zaspinila na dvore)
ma to hrozne nahnevalo a pohadala som sa s nou a povedala som jej ze uz k nej nepridem nikdy sama na navstevu ...ze pridem len z manzelom a takto to je doteraz ked ma prist k nam na navstevu tak je mi az zle
a teraz sa moj manzel pohadal s mamou ze povyzliekala dcerku do nohaviciek a ona je teraz chora a kasle ona sa strasne urazila..ze bolo strasne teplo a preco by mala behat po dvore v teplakoch...
jak jej mam vysvetlit nech sa nestara do naseho zivota???

digysa
2. máj 2013

😎 😀 🙂 😉 😝 😝

" ale raz sme isli navstivit rodinu do ciech a dozvedela som sa ze ma ohovara po celej rodine ze moje dieta chodi po dvore spinave ! (pritom ako kazde dieta sa mi zaspinila na dvore) "

Keby mi niekto z rodiny povedal, ze svokra/svagrina/svagor/babka....alebo ktokolvek z rodiny ma ohovara, ze moje deti chodia spinave, tak prve co by som urobila sa zacnem rehotat na plne usta....

Smiesne, co tu riesite....

Pamatam si, raz mi mama povedala: " preco tie tvoje deti nemaju poriadne papucky? Aj Tvoja sestra mi to uz hovorila, ze ich videla bez papuc chodit po studenej zemi"

Moja odpoved: "Chces, aby mali papuce? Tak im chod kupit....."

Vy tu vediete vojny proti svokram, ako keby vam isli zily na rukach podrezat...skoda reci, skoda casu 🤐

mirkave
2. máj 2013

chapem ta.najskor stale pyta vnuca a potom vsade rozprava aka je unavena.pokial ti robi naprieky,tak sa s tym neondiaj a vsetko jej narovinu povedz.bud to pochopi,alebo sa nastve.bohuzial.ja som vela veci prekusla,nechcela som sa hadat.ale ked to uz bolo za hranicami unosnosti......dost,stacilo.neni sme v kontakte.nerespektuje ma ako matku,tak preco by som ju ja mala respektovat ako babku???

sonagolisova
2. máj 2013

@preciosa no tak to by potom bolo najlepsie keby jej syn povedal, ze bud bude respektovat co poviete a o co poprosite alebo tam prestanete chodit

preciosa
autor
3. máj 2013

@digysa nieje svokra ako svokra....a kazdy clovek je iny lebo mna to nahnevalo ako si to dovolila povedat ze moje dieta chodi spinave...od toho casu nechodim k nej sama na navstevu-iba z manzelom,aby videl ako chodia nase deti k babke 🙂

preciosa
autor
3. máj 2013

@sonagolisova manzel je na mojej strane lebo vidi ako sa matka sprava ale mna to proste trapi ze aka je....ja som povedala aj manzelovi je to jeho mama-nech povie o sladkostiach ked jednej tak aj druhej...ja uz proste nevladzem,lebo moje slovo nieje nikdy platne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli