Moja budúca svokra mi vybavila prácu, sme kolegyne a ohovára ma na pracovisku

25tiger1
10. júl 2018

Čítam tu veľa diskusií o tom, ako pomáhate druhým matkám, ženám ohľadne toho, ako sa k nim správa manželova matka. S priateľom sme spolu rok a pol, máme krásny vzťah a som s ním šťastná. Spolu bývame už polroka v Košiciach, keďže od Januára tu pracujem a musela som sa odsťahovať z rodného mesta. Problém je v tom, že pracujem s jeho mamou, ktorá mi ten flek vybavila, pretože z núdze tam niekoho potrebovali a ja som vtedy ešte nemala prácu. Stále namňa kydá, ponižuje ma, ohovára, všetko len ofrfle, že aká som neschopná, že prečo nerobím tak, ako to chce ona. Nekrivdila som jej, neodvrávala a so sklopenými ušami som trpela, pretože som pred ňou mala úctu a rešpekt. Keď sa s ňou nerozprávam, tak sa len čuduje, že s inými sa bavím a ju ignorujem. Ja som sa s ňou snažila mať dobrý vzťah, aj priateľ sa s ňou veľakrát rozprával, dohováral jej, nech sa kumne správa normálne. Žiadna zmena z jej strany. Ale rozhodla som sa, že dávam výpoveď, lebo prácu si nemám problém nájsť. Za názor vám ďakujem 🙂

beadgirl
14. júl 2018

@zuzanka.zuzu bohužiaľ, ja nie som mladá nevesta, ale dávam mladým nevestám za pravdu - ženy deliace sa o svojho syna, samé sa nachádzajúce v často nefunkčnom vzťahu, so zdravotnými komplikáciami, mladosť v pr*eli - aká to radosť a zábavka počas hnusného života - môcť robiť niekomu zle! ver že tie ženy ktoré majú so svojimi nevestami dobrý vzťah, tak tie sú spokojné v živote a tie problém nemajú vo svojom okolí s nikým!

evakalna
15. júl 2018

Čo si sa zbláznila? Nikdy nechoď pracovať k svokre a ani nechoď bývať do jej domu!!! Svokru si drž naďaleko od seba!

aadenka
2. jan 2019

Vypoved je tvoje najlepsie rozhodnutie. To, ze je priatelova mama, este neznamena, ze ti bude “skakat po hlave”. Ucta je jedna vec, masochizmus druha. Treba mat uctu v prvom rade k sebe samej, potom si ziadna “tchyne” a ani nikto iny nebude k tebe dovolovat 😉 Ver mi, viem o com hovorim 😄
Ja mam so svojou svokrou skvely vztah, nebyvame spolu a vzdy si povieme vsetko na rovinu 😎 A ma ma napriek tomu fakt rada 😂🤷‍♀️