• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Moja svokra. Už nevládzem

29. júna 2017 
@angel31 ty si čo vlastne za osobu?? vystupuješ v každej téme ako hrdinka...čakáš dieťa s milencom...vystupuješ ako milenka zakladateľky témy :astonished: máš chorého syna...tak ako to je vlastne?? Máš manžela a čakáš dieťa s milencom?? Je mi ťa ľúto...teba už nikto asi neberie vážne na tomto fóre....
Mala by si porozmýšľať na sebou a správať sa ako žena...
15. dec 2012 o 01:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
15. dec 2012 o 08:48 • angel31
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
15. dec 2012 o 08:50 • angel31
15. dec 2012 o 08:52 • angel31
15. dec 2012 o 08:55 • angel31
@angel31 múdra ako vždy :grinning: :grinning: :grinning:
a čo sa ti nechce pracovať,keď potrebuješ chlapa,aby ťa živil??
je mi ťa ľúto...
15. dec 2012 o 10:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@angel31 ako sa vraví, najlepšia obrana ja útok však? :sunglasses: tušim ti došli argumenty, ako tam čítam tvoje posledné príspevky. Už to nieje hihi-haha ...
15. dec 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@angel31 dakujem za uznanie :grinning:

@sashabb to vies, trafena hus vzdy zagaga :grinning: navyse v dalsich diskusiach su na tuto osobu upozornenia a linky takze moc hladat ani netreba.
15. dec 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka47 predstav si.. ano potrebujem... pretoze sama sa neuzivim v tomto feudalizme.. nie to este moju dceru.. a kedze ja to stastie nemam aby som mala vyrovnanu rodinku, manzela co mi doveruje a veri a hlavne nezistne, tak som presvedcena ze v mojom pripade bude najrozumnejsie riesit to takto.. to znamena.. nie ze na skusku, ale na ostro a nie vyskusat si, ale tak fungovat... proste aj ked zase len akoze si najdem nejakeho ochotnika a uz bez zabran si budem uzivat co boh dá.
15. dec 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sashabb tak nie je.. pretoze sem tam sa stane ze aj najvacsiemu optimistovi co si mysli ze nasiel atlantidu sa zruti jeho sen
15. dec 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jo111 pardon.. nie som trafena hus.. lebo taka trafena hus zostava na mieste.. lenze ja som hus co odlieta na sever.
15. dec 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angel31 držím ti palce,aby si si našla muža svojich snov...nehnevám sa na teba...môjho muža by si aj tak neklofla...my sme zohratá dvojka...neživí ma,mám dobrú prácu a dúfam,že aj budem mať...
pracujem s ľuďmi,ktorí majú také problémy a ešte väčšie ako ty....
čakáš dieťatko mala by si byť kľudná,tešiť sa....
prvoradé je zdravie...
16. dec 2012 o 00:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angel31 pravdu mas, je velmi dolezite vediet kde je sever :slight_smile:
16. dec 2012 o 01:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@angel31 tych klamstiev co vypustas z pusy je uz tolko, ze sa cudujem ze nie si este zablokovana ... navyse riesis tu veci co su uplne mimo temy svokra ... bud si trapne decko co sa bavi alebo si vazne chora a mala by si sa liecit - chronicky klamar je diagnoza :wink:
16. dec 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2012 o 14:56 • angel31
@angel31 ja by som velmi uvitala keby si to svokry precitali, mozno by sa stal vianocny zazrak a zacali by sa spravat aspon trochu ako ludia :grinning: baby, nespravime z tohto tu prirucku pre svokry a nedame im ju pod stromcek? :grinning: a aby angel31 neostala na ocot, posleme jej na citanie Alenku v risi divu :slight_smile:
16. dec 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej baby, som sa pobavila na ráno ;) ...ta angel 31 ''nemá'' chybu..... Ako žart je fakt dobrá. Máme šťastie, že sa nájdu ľudia, ktorí zabávajú iných
17. dec 2012 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatica36 sa čudujem, že tú angel fakt človek nájde skoro v každej téme :grinning:
18. dec 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vrátim sa k téme svokra.. moju svokru milujem, keď sme u nich doma, všetko je OK, je milá, starostlivá a zlatá. No prerábali sme dom, a prišla mi cez víkend pomôcť upratovať. Som myslela, že ju vyhodím... To bolo sústavne "toto si tak urob, toto máš tak lepšie, môžeš to urobiť tak." Pár príkladov & pikošiek: "Vešala prádlo; zbuzerovala ma, že je lepšie vešať ponožky po pároch, lebo to tak ona robí. Umývala riady, prečo nemám zuzu, prášok, že je lepší ako cif a že by som mala čistejšie hrnce. Varila som perkelt pre chlapov: To čo máš? A prečo máš taký riedky? Samozrejme, všetkým chutil, okrem nej. Potom išla umývať okná, a že prečo nemám nejaké handričky. Odpovedala som, že preto, lebo ja umývam novinami a prípravkom. To zas nebolo dobré. Ešte že ten môj mangel do nej nahučal, že naša domácnosť funguje aj bez nej, a že sa dokážeme o seba postarať. Gól bol, keď mi ostrihala jeden kvet, lebo "sa mi čuduje, ako ho môžem taký mať" a vyhodila kvetináč. To som myslela, že ju roztrhnem. A ešte mi povedala, že som šikovná, no niektoré veci by sa dali zlepšiť (asi všetko tak, ako robí ona), lebo že mám chyby.. kokos, nevie pochopiť, že niekto funguje inak ako ona.. a toto nebolo ani 24 hodín.. ešte sme sa s mužom rozprávali, že tie hranice treba striktne stanoviť, lebo narodi sa malé a tých zlepšovákov bude mať oveľa viac.. :wink:
18. dec 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@mykaellle mas vyhodu, ze muz to matke jasne vysvetlil :grinning: :grinning: to mnohe nemaju, my sme doteraz fungovali tak,ze moj by na taketo komentare pritakaval..ani nevies, ako toto vsetko nici vztah.ale spametal sa :sunglasses:
18. dec 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bože zas sa idem opakovať ale mne ide niekto povedať že som nedospelá a nerozumná a nezvládnem výchovu dieťaťa keďže mám 18 rokov??? Keď vidím písanie niektorých mamičiek a hlavne pani ,,anjela,, tak sa len smejem :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajsenz pani anjel je psychicky chory clovek, netreba si ju vsimat :wink:
18. dec 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamara77 z toho čo píše mi skôr prišlo že to je nejaké 13-15 ročné pubertiacke dievčatko ktoré tu propaguje jej detské a choré názory :slight_smile: alebo žena ktorú svokra a muž utláča alebo ju niekto týra a preto opisuje aká je nad vecou a skvelá -proste robí sa tou ktorou by chcela byť.
18. dec 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mykaellle ja som prvy krat vyvesala pradlo a svokra hned prisla a ukazala mi ako ju to jej svokra naucila a ze teraz ma to ona nauci. Potom som par krat este vyvesila, snazila som sa podla nej kedze sme mali spolocnu pracku tak som nechcela byt taka, no raz s mi stalo ze hned ako som dovesala tak cele pradlo prevesila podla seba..odvted si hlavu nelamem
18. dec 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ajsenz presne, robi sa tou, ktoru by CHCELA BYŤ a ver mi, takych je tu viac, ... ked to tu citam. Myslim, ze 15 nema, niekedy pise s prehladom a to by 15-tka nedala... je to chudera, ktora sa nevie zaradit a robi zle inym.... :angry:
18. dec 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dedikatessa tvoj pradlovy prispevok nema chybu, si ma pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamara77 vdaka, mne to ale casto krat take zabavne nie je, hlavne ked sa to odohrava :grinning: ale casom sa na tom da zabavit :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čo je zač tá angel31? to sa vyslobodila z Ilavy? bez nej tu boli normálne príspevky a rady, ale ona je asi "šlahnutá" mali by jej zakázať príspevky.
18. dec 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@alka221 a čo ti pomohlo? aký postoj?
18. dec 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok