• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Moja svokra. Už nevládzem

20. marca 2017 

@rakovcanka ahoj no co ako pokracujete so svokrou??uz je to lepsie??u nas nic moc zajtra sa chce dovalit zase.. :frowning2: dufam ze nepride..musim napisat kamoske nech dojde skor nez ona..hihi :slight_smile:
28. feb 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 hehe tak toto su tahy, no a so svokrou je to tak ako bolo ... uz dva tyzdne s nami nerozprava... takze tak ... a tebe drzim palceky aby si to zajtra vydrzala
28. feb 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka hm no to vies ja ju moc nemusim a nemusi tu byt kazdy tyzden.. :frowning2: moja mama nevidi deti aj mesiac a zije :slight_smile: tak preco by ich svokra mala vidiet castejsie??a este k tomu maly sa jej boji :wink: no a uz mam aj tak dohodnutu kamosku takze svokra ked sa ozve nepride..hihi :wink: no a co sa tyka teba teda ta tvoja svokra ma vydrz ze sa stale nebavite. :sunglasses: ale asi je to lepsie ako keby ta stale buzerovala nie? :unamused:
28. feb 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 no ano v tomto je to lepsie... ale chodime okolo seba ako keby sme jedna druhu nevideli... no a co sa tyka tvojej svokry tak oni nikdy nepochopia ze nase mami mame radsej lebo su chapavejsie :slight_smile: a neboja sa ze ich zo zivota vytlacime... takze drzim palce :slight_smile:
28. feb 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ja ze mna vcera picne...moja svokra ako je tyzden dlhy nepride maleho pozriet-byvame v spolocnom dvore....vcera zahlasi ked bude pekne zobere nam maelho aj so svokrom a pojdu sa v nedelu prejst :angry: az sa mocosirobilo ked to vcera povedala...od narodenia si z malym sama ja robim akoze ja ju ani nepotrebujem :grinning:...sama som si kupala ucila sa s nim robit mam od kukane od sestry :slight_smile: ja sa tiez budem cudzim perim chvalit,nastartovat kociar dieta vyobliekat a ona sa pojde spacirovat :angry: esteze my chodievame v nedelu cela rodinka na vychadzku alebo vyletiky
28. feb 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka no hej tak to mas pravdu..ona to nikdy nepochopi.. :wink: ale podarilo sa mi aby dnes neprisla ale nedojde ani kamoska lebo je zmena planu..necakane sa ohlasil moj otec na navstevu poobede tak sa tesim aspon chvilu bude mat deti... :slight_smile:
1. mar 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka hm no tak to mas vesele..ale neboj vsetko zvladnes ty ju ignoruj a hotovo.. :slight_smile: alebo si nieco vzdy vymysli.. :sunglasses: ale mas to lepsie ako ja tvoja svokra aspon ho chce zobrat na prechadzku u nas take nehrozi ... :grinning: ale aj som rada lebo maly sa jej boji a nechce k nej ist..tak sa drz a pevne nervy :slight_smile:
1. mar 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 zistila ze nemmoze so mnou robit ako ona pyska :grinning: stare 30 rocne veci my chcela podavat ze to skoda a naco budem kupovat...ja sa budem hanbit za svoje dieta??? :angry: ved som jej povedala dajte ich svojej dcere,caka babatko ani ta ich nechce...moja mama mi neponukla veci po nas,ja radsej zbehne do sekaca a tam kupim a viem ze moje dieta bude cistucke a pekne oblecene..ona je stara era :grinning: pre nu je vsetko drahe ani si nekupi
1. mar 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka hm tak my mame opacny problem :slight_smile: moja svokra si kupi vsetko aj dovolenky ma ale detom nic a maly za 2 roky zivota nevidel od nej nic..len maly traktor a raz 5 e :frowning2: ale ja som povedala ze jej sa to vsetko vrati... :wink: nastastie nebyvame spolu ale chodi kazdy utorok ale dnes som jej zatrhla navstevu.. :grinning: my sa velmi nemusime a maly sa jej boji.. :wink:
1. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 joj nam chcela podavat stare nabytky ked sme sa nastahovali do domceka,ze to skoda vyhadzovat kde to daju,....ale ja som si zarobila na nabytok som jej povedala a nech si ona da staru obyvacku do izby...kolko som sa napocuvala co mam varit manzelovi co on ma rad..ja viem co mam varit nemusute mi robit jedalnicek :grinning: 2 roky sme spolu a este ani raz ma nepopytal ze mam varit co jeho dokonala maminka :grinning: som rada ze sme sami lebo tak keby sme byvali u nich tak sa raz do tyzdna asi umyvam.... a zpracky co vyteka voda tak by som podlahu umyvala :sweat_smile:
1. mar 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 no tak to mas nakoniec velmi dobre vyriesene :slight_smile:
1. mar 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka ahoj no vcerajsok nedopadol velmi dobre ale aspon mal dedko deti :frowning2:
2. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 no tak aspon tak ... a co sa stalo? ze to nedopadlo dobre?
3. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 no tak aspon tak ... a co sa stalo? ze to nedopadlo dobre?
3. mar 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka hm no to je nadlho..s malou su problemy v skole a tak..som z toho vsetkeho uz na nervy,pripaam si ako neschopna matka,ktora sa nevie postarat o svoje dieta. :astonished:
3. mar 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nestastna_nevesta To je nelahka situácia. Treba si ale stanovit hranicu, za ktoru ju nepustís. Skoda ze bývate takto uplne blízko. Ja mám to isté, bojujem s nou uz dlhe roky. visí na synovi, je to hrôza. ničí nám zivot. manipuluje, lutuje sa, vtiera sa.. vyciciava mi energiu.
4. mar 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto nemá rád, ked si svokra vnúca nevsíma, mne napríklad zas dieta neustále berie a stve ho proti mne. rozbíja nám vztah s manzelom.
4. mar 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyheart tak to si podajme ruky...mam doma to iste co ty
4. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 ale neboj...to nebude az take zle, urcite si super mama...verim ze ano
5. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka no dufam ze hej a vyriesili sme to s doucovanim a navstevou psychologa.. :wink: hanba nehanba je mi to uz fakt jedno..hlavne nech to pomoze.. :slight_smile: a dakujem pekne..
5. mar 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja uz nemozem. moja svokra je najhorsia mrcha na svete, cisty psychopaaattttttt :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. mar 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 a čože ti vyparatila? Tá moja dnes malého schmatla a ani som sa nestihla s kočíkom vyteperiť hore schodami k výťahu a už jej nebolo, najradšej by si ho privlastnila :confounded: Silno som dýchala, silno :confounded: :confounded:
5. mar 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarunka111 pridem to rozpisat ale az vecer lebo teraz nemozem ideme na oslavu. je toho viac nez dost...
6. mar 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 aj ja mám toho toľko, že až až....ale nebudem to všetko písať, lebo by som tu dllllho sedela :angry: ale som rada, že niektoré čo tu spomínajú sa ma (už) netýka, lebo som ju zrušila už dávnejšie. Samozrejme som zlá nevesta :wink:
6. mar 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarunka111 ja som paradoxne mala so svokrou vyborny vztah pred svadbou ale zacala ma ohovarat uz pred svadbou, mojmu manzelovi rozpravala na mna same nezmysli a tak som jej prestala volat a uz som jej nezavolala 3 roky a skratka robila mi zle po svadbe, v tehotenstve a nema problem ma ohovarat ked sme v jednoj miestnosti, moja mala sa jej boji a hystericky place ked si ju zoberie na ruky. 7 tyzdnov sa neozve ako sa mala ma a druhym rozprava ze jej ju nechceme ukazat a pritom ju manzel 4x volal ze nech pride... pokusim sa napisat viac neskor ale teraz sa ponahlam lebo zajtra ideme s malou na kontrolu na kramare a musim vsetko chystat...
6. mar 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéjej baby, každá máme svoj kríž :slight_smile:) u mňa je to tak, že ked sme s mužom tam, tak v celku v pohode návšteva a ked odídeme, tak potom má muž telefonát a toooooooľko stažností na mňa že až. Nestačím sa čudovať. Aj počas návštevy si ho zavolajú bokom a dostáva kázanie o mojej neschopnosti, tak ja už neviem .. majú v hlave niečo pošramotené, či o čo im ide?
6. mar 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@irsina83 ani u nás to nebolo vždy také napäté ako teraz, ale ako som porodila, tak sa to zmenilo=zhoršilo :frowning2: je to komplikované a nedá sa o všetkom napísať, ale celkom ma to zožiera, aj by som to chcela zmeniť, ale keď to nechce aj druhá strana, tak ja sa môžem aj roztrhať.....
....ohováranie, a aj v tvojej prítomnosti svedčí o tom, že ťa asi nemá za nič (tak podobne aj u nás, len v miernejšej podobe), asi s tým človek moc nenarobí :angry: :confounded:
aj nám sa malý narodil predčasne, chodili sme do nitry a dnes je to všetko v poriadku, tak prajem aj vám, aby to bola len taká bežná kontrola :wink:
6. mar 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 no aka hanba? najhlavnejsie su predsa deti, takze vsetko co by mohlo pomoct treba vyskusat..aspon moj nazor ..
7. mar 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka ahoj no dakujem tiez si to myslim..a co vy ako so svokrou este stale ticho?ja mam teploty a vsetko ma boli asi chripka :frowning2: a to chce este dnes prist svokra..tiez neviem naco ked sa necitim dobre a v sobotu tam ideme my ma narodky.. :grinning:
8. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobik1 no dufam, ze budes rychlo ok, mna to zatial obchadza, ale musim poklopat lebo uz to vidim ako ochoriem, a ano stale ticho, uz vyse 3 tyzdnov...to je cisto salene, ale je mi to uz jedno, jej problem nie moj :angry:
8. mar 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rakovcanka hm no tak drzim palce aby ta choroba obisla.. :slight_smile: no ta tvoja svokra ma teda dobru vydrz..jasne najlepsie kaslat na nu a mas pokoj..
9. mar 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok