• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Moja svokra. Už nevládzem

29. júna 2017 
@bamarama82 @vinka ja nechápem,niektorí starí ludia sú fakt blbí...to aj u nich keď sme bývali,darček nedali,ale vždy polovica torty išla aj im-pritom som ju kúpila sama pre malého-my traja/ja,muž a malý/sme sa delili a druhá polka starej,starému a švagrine-stará že každému rovným dielom,aby som nebola pažravá!!!ale zajtra nedám-poviem zjedla sa a hotovo!!!je to matejove!!!
11. apr 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkal no keby som ju sama zplatila by som nedala.by som povedala som pažravá čo aj som :grinning: :grinning: :grinning: milujem sladké tak by som nedala. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze u nas je normalne ze ked svokra nieco chce tak to aj ma...)) tak dnes som sa postarala o to ze tak skoro s malou von nepojde...:slight_smile: zavolala mi ze chce ist von s malou... tak dobre tetuska...:slight_smile: nebudem predsa az taka zla a neprijemna nevesta...:slight_smile: "velmi rada" obetujem schodzku s kamoskami a ich detmi, pretoze ona si zmyslela a ona proste chce...!! tak teda podte tetuska.. a JA pojdem s vami....) kedze je zvyknuta nikam nechodit.. a aj do obchodu jedine s autom... tak dievcata.. ja som jej urobila taku prechadzku na ktoru nikdy nezabudne..))) 4 a pol hodiny... rychlochodzou...))) bez prestavky.. bez napitia...:slight_smile:)))) po tretej hodine som si nebola ista ci ona tlaci kociar...alebo kociar nesie ju...))) chcela si sadnut na lavicku...))) nie teta... nemozeme... mala by sa nam zobudila...))) verte-neverte... presiel tyzden... a nevolala..:slight_smile:) len manzelovi sa stazovala... ze konecne jej praskli pluzgiere..)))
11. apr 2011 o 22:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@linuska1 dobré :grinning: :grinning: :grinning: ja mám takého svokra že chcem a daj a dones :angry: a keď mu poviem aby prišiel on tak on nemá kedy on chodí do roboty a keď mu poviem že však cez víkend tak to nie on má víkend a on si musí oddýchnuť...lebo ja si nemusím :grinning: a to mi vedel volávať v Sobotu o pol deviatej a že ty ešte spíš a čo si robiloa v noci (malá sa budí každú hodinu) ...naposledy ju chcel strašne voziť tak som mu ju nachystala a prišiel s ňou a že ona neni moja kamoška pri každej krčme čo som sa zastavil tak plakala...isto mu ju dám aj nabudúce :angry: ale svokru mám celkom fajn až naniektoré muchy ale je to svokra tak to musí byť :grinning:
11. apr 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27
u nas to bolo opacne... cely tyzden som bola sama s malou..lebo manzel ma taku pracovnu dobu ze je cely den v praci.. konecne vikend... konecne sme mohli byt spolu... a boli sme...vsetci spolu.... ale aj so svokrovcami... takze vikend presiel ani neviem ako... a uz tu bol zase pondelok a zase sama s malou...:( teraz uz konecne zacina byt pekne..) a manzel stale urobi program.. nastastie len nam..)))
12. apr 2011 o 07:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj baby toto je hrôza čo tu čítam :angry: :angry: ja sa našťastie so svokrou nestretávam už rok / teraz máme ročné výročie/ :grinning: :grinning: a som spokojná, našťastie sa nestretávam ani so švagrovou / mm sestrou/ tak ani nemám info o nich čo ma teší, muž tam raz za čas ide, ja mu nebránim, ale doma nič nepovie, tak mám už rok tlak v norme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nie je nič lepšie ako byť šťastná a bez stresov z cudzích ľudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatad tak tou poslednou vetou si to krásne vystihla :slight_smile: ja sa tiež so svokrou a švagrinou nemusím ja mám 8 mesačné výročie :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas vsetky..baby,moja svokra vzdy ked dojde k nam (byvame s nasimi) tak podovlaka kadejake veci-vsetky co najde doma..same zbytocnosti,deku,noviny,malemu hracky pre 3 mesacne deti-maly ma 15 mesiacov,same gumenne kacicky,podlozku pod hrniec,casopisy-ale haldu,same sošky keramicke,mne tricka a zupan a kadeco co naobjednavala z katalogov..a ja to nechcem..ona sa toho zbavi a mne to donesie..doteraz som bola ticho celkom ale nejde to takto dalej..donesie vsetko co najde doma-asi si mysli ze cim viac tym lepsie...mame to tu uz ako v bazare,vsetko davam hned do pivnice...moj muz jej dohovoril ale nikdy sa nepouci.ja som nechcela doteraz robit hriechy ale uz to musi skoncit..maly mal v januari rok-svokra mu doniesla (nevidela ho 5 mesiacov) gumennu kacicku,3 plysove somariny co nasla doma! velkosti 8 cm,a baloniky....mne je z toho normalne smutno,cakala som ze ked ma prvy rocik tak sa posnazi..mam jej to nejak razne povedat ze si proste to nezelam?
12. apr 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linuska1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak uz davno som sa takto nezasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poziciam ti moju svokru? zeby si ju zobrala na prechadzku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, toto je uplne ze brutalna tema :slight_smile: mam otazocku - ako oslovujete svokry?
ja osobne sa snazim formulovat vety tak, aby som ju nemusela oslovit nijako, proste moj stupen averzie je na tak vysokej urovni, ze to proste nejde ... a to sa vidame tak max 1x do mesiaca, ale tyzden pred a tyzden po mam zaludocne vredy a cukor mi vrie v zilach ...
12. apr 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja som sem pisavala casto daaaavno daaavno o 30 stran dozadu ...dlho som sa neozvala ja viem ale Emmuška mi neda vydychnut mam mama obdobie svadbu chystame na 11.juna ci sa to svokre pacilo a ci nie !!!! há ! to bola jej definitivna prva prehra somnou a po pol roku pochopila ze ta prehra je nadozivotie ze jej synacik miluje mna a dceru ci to ona chce alebo nie a je klud!ospravedlnila sa mi !!!! :slight_smile:
12. apr 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trdielko149 blahozelam a zaroven drzim palce :slight_smile: Mala bude v pohode. Vyparadite ju a bude sa vykrucat akoby sa vydavala ona :slight_smile:
12. apr 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kocurko1 dakujéém aa vidim ze tehulkujete tak vam drzim palce nech vam to dobre dopadne :dizzy_face:
12. apr 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarunka111 daj jej nejakú metlu nech odletí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danteska no takúto zlatú svokru máš, všetko na svete by ti zniesla a ty takto???? :slight_smile:))))))) Chce to ignoráciu: áno mamička, ďakujeme, ďakujeme, určite sa nám to zíde a šmariť to potom keď odíde do kontajnera. Mňa svokruša zahŕňa zákuskami, celé tácky mi nosí - no my to neľúbime, u nás frčia zákusky iného rázu a nie lacné rezy typu čo chladnička dala alebo čo všetko sa dá zmixovať. Ja sa zdvorilo poďakujem - veď dobrá nevesta a tie zákusky porozdávam susedom, tí to zjedia skoro aj s tou táckou.
Čo tak otvoriť si živnosť na hovadinky :slight_smile:)))))
12. apr 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.kedysi dááááávno som sem prispievala,ale už neni času.Sem tam vás čítam,len nemám čas reagovať.ale teraz musím:
@linuska1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na tvojom príspevku s prechádzkou so svokrou sa tu rehním jak taká koza :grinning: :grinning: :grinning:
Dievčatá,všetkým vám prajem veľa trpezlivosti a pevné nervy.Ja som to už vzdala,so svokrou sa bavím len "áno,nie" na jej otázky,so svokrom sa už 2roky ignorujeme,so švagrinami pol roka.a tvárim sa,že mi je fajn a že mi to takto vyhovuje :frowning2: v skutočnosti sa pre to dosť trápim,pretože predtým sme si perfektne rozumeli,ale to im na nos vešať nebudem,tú radosť im neurobím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
12. apr 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kokazm aj moj muz mi povie-ved to vyhod co sa rozculujes..no nechcem to takto,to proste musi prestat.budeme sa stahovat a nechcem aby ma zasobovala vecami ktorych sa chce zbavit ..len to je len jedna vec co som napisala..okrem toho ze mi stale rozprava co mam a co nie,co si dat do bytu,co urcite nie a pocuvam stale ako jej je zle,aka je unavena..je to tazko vsetko popisat..no som v podstate nevdacna ale ked je to stale dokola.. :confounded: no ale to su svokry..kazda je "jedinecna" :grinning:a ako napisala
@moon1979 -tyzden pred a tyzden po navsteve sa mi chveje zaludok..a svokru neoslovujem...vzdy je to pre mna muzova mama..
12. apr 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danteska ja gycove veci od sv z cinaku davam do charity. Nikomu tym neublizujem a svedomie mam ciste jak lalia :sunglasses:
13. apr 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nestastna_nevesta fu nezáááávidíím Ti, už sa to zmenilo ???
Asi pokým nie si na 100 pro u drahého na first place tak sa to nezmení, ja mám pokoj :slight_smile:
13. apr 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám xvála bohu pokoj od svokry a moja láska ma nenúti do jeho rodiny bo som mu na prvom mieste :slight_smile:
bo ked si párik ropzumie tak všetko ostatné je nepodstatné :slight_smile:
13. apr 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je uplne zbytočné sa zaoberať polovičkynou rodinou a treba si vyxutnávať lásku bo ňúranie sa v tomto znamená že človek klesne na ix úroveň a to je zbytočné pokým funguje zamilovanosť a spokojnosť s milovaným srdiečkom :slight_smile:
13. apr 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petaboo krásne napísané aj sa toho snažím držať...ešte keby sa polovičkyna rodina nezaoberala mnou :grinning:
13. apr 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 toto som nikdy neriešila a ani ma to nebralo či ma riešia či nie , nie je to potrebné ku môjmu životu :slight_smile:
13. apr 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linuska1 joj musela som sa smiat ked som citala ako si "vyvencila" svokru na prechadzke, parada, na tu urcite nezabudne a asi tak rychlo nebude chciet ist kocikovat hi hi hi.....
14. apr 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, ja sa tiež potrebujem vyžalovať :frowning2: síce my s priateľom sme neni zobratý, ale za to bývam u nich doma u svokry..ja až tak problém so svokrou nemám, lebo ona býva inde, ale problém mám s priateľovím bratom a svokriným druhým synom..on snami býva častejšie ako so svokrov, lebo pracuje v bratislave a mi tu bývame, tak nemusí cestovať.Neviem to tu s ním vydržať, celé dni ma otravuje, nemám pokoj..musím sa o neho starať, variť mu, upratovať po ňom :frowning2: :frowning2: :frowning2: som zúfalá..niekedy si pripadám, že nežijem s priateľom ale s ním, niekedy tu trávi so mnou celé dni a ja nemám pokoj :frowning2: začala som sa pred ním zamkýnať.Jemu sa to nepáči a začal sa mi vyhrážať, že ako si to dovolujem sa zamkýnať pred ním, že som tu len na návšteve a on tu je doma :frowning2: ..povedal, že som sa posledný krát zamkla, že on sa o to postará..neviem čo mám robiť, ale,,svokra" je na strane svojho syna votrelca :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. apr 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatad ...porad recept ako vynechat svokrovcov zo zivota???...uz som si to povedala tisic krat..a stale nic..nejak nemam odvahu..aj ked ma uz vytocili par krat tak , ze som myslela ze budem vrazdit!!
14. apr 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kocurko1 Dobry napad...asi to urobim aj ja:slight_smile:))))
14. apr 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meduzka35 a co na to tvoj priatel? na koho strane je? skus to najprv s nim vyriesit...
14. apr 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azarijka ahoj, môj priateľ je samozrejme na mojej strane, ale nevie s tým nič urobiť :frowning2: jeho matka mu dala peniaze na dom..on si to už zažil, keď mal dievča predomnou..rovnako ju jeho brat obťažoval celé dni a keď mu niečo povedala, išiel žalovať matke :frowning2: takže ju od tialto vyštvali obaja.jeho brat a matka..priateľ sa s nou za to nebavil skoro rok..je to ťažko takto rozpísovať..to je na dlho a sú za tým rôzne okolnosti :frowning2: :frowning2:
14. apr 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok