Môže milujúci muž prestať milovať ženu behom pár dní?

mia885
8. jan 2014

Ahojte zienky, taka otazka, moze muz prestat len tak milovat svoju zenu v priebehu par dni? Ked pred tym bola zena pre neho vsetkym, miloval ju najviac na svete ako hovoril. Pod vplyvom roznych tazkosti a problemov v zivote, veci ktore sa nedaju vyriesit za den, ani 2... Ked uz nechce cakat a vaha co robit,,, ci zostat alebo odist... Podotykam nejde o neveru z ani jednej strany.. Je to v ramci rodiny,, buducnosti a lepsieho zivota pre neho.. Stalo sa vam uz nieco take? Ako ste postupovali.. Ako ste to riesili? Dakujem za vsetky odpovede.

dai
8. jan 2014

@mia885 podla mna ak to o laske neboli len slova tak asi nie... viem si este predstavit ze nejaka udalost mu moze v obdobi zalubenosti ukazat tu osobu ktoru lubi uplne v inom svetle a to moze na neho posobit ako sok, ale inak aj nevera pod. podla mna nesposobia ze clovek prestane hned lubit...
tazko radit ked tam nie je nic konkretne... osobne si aj tak myslim ze aj 2 rovnake pripady mozu mat uplne ine vysledky - velmi zalezi od osob a od toho ci islo naozaj o hlboku lasku...

winka99
8. jan 2014

' je to v ramci rodiny, buducnosti a lepsieho zivota prenho ' nerozumiem o com pises ale tato veta tu mi pride, ak som spravne pochopila....ze ma rad viac seba sameho nez teba

juliana77
8. jan 2014

@mia885 sama si to v podstate vysvetlila, môže prestať byť citovo zaviazaný, lebo ide o lepšiu budúcnosť pre neho.

veronkaj
8. jan 2014

človek dokáže prestať milovať niekoho len vtedy keď mu veľmi ublíži, aj po smrti ľubi často partner partnerku a naopak ale len ked sa niečo vážne stane tým že mu ublíži správaním , citoch vtedy sa v človeku niečo zlomí a už to nedá nik späť do pôvodného stavu podobného možno ale už to nebude nikdy ako predtým.
treba príčinu čo sa stalo alebo prečo taká reakcia, problém nech je akýkolvek má vždy minimálne dve riešenia aj keď sa nám možno jedno z nich nepáči, niekedy sa inak nedá a aj keby chceli dvaja nemôžu byť spolu pre ich dobro ale to sa dá riešiť inak a hlavne vysvetliť.

mia885
autor
8. jan 2014

Ano lepsia buducnost viac penazi,,cize lepsi zivot ....

zivika
8. jan 2014

@mia885 nemozes nam aspon trosku priblizit o ake problemy ide? Ja si myslim, ze pokial ide o dlhodoby, fungujuci a uprimny vztah, laska sa zo dna na den vytratit nemoze...pises, ze je to v ramci rodiny, buducnosti a lepsieho zivota pre neho...ak niekto naozaj miluje toho druheho, tak uz nerozmysla v tej rovine, ze chce lepsi zivot pre seba, ale riesi problemy tak, aby mali lepsiu buducnost a zivot spolocne...no neviem, neda sa hodnotit, ked vlastne neviem, o co vo vasom pripade ide...

winka99
8. jan 2014

@mia885 no prepac, ale keby ta tak lubil 'najviac na svete' tak by chcel aby si tu jeho lepsiu buducnost zazila s nim....kecy kecy, samy kalerab

kveta
8. jan 2014

@mia885 Zazila som pripad, ze sa laska zmenila aj jedinou vetou.. Pripomenula mu nieco z detstva a nebolo cesty spat.

mia885
autor
8. jan 2014

Nikdy som mu neublizila nicim, vzdy som sa snazila robit vsetko ako len najlepsie som vedela.....velmi ho milujem velmi, ale citim ze sa mi pomaly vzdaluje, ze ho pomaly stracam... Vobec neviem co sa odohrava v jeho hlave,,, je vacsinou ticho :( velmi malo rozprava,,, ako keby stale nad niecim rozmyslal... :( citim ze to neni dobre,, som tak velmi smutna :(

winka99
8. jan 2014

@mia885 no co myslis, nad cim moze rozmyslat, co moze sposobit ze je myslou nepritomny?

zivika
8. jan 2014

@mia885 ked citis, ze sa ti pomaly straca, tak to bohuzial nie je zo dna na den...skusila si s nim o to rozpravat? A ak sa mozem opytat, kolko mate rokov a ako dlho ste spolu?

katarina_presov
8. jan 2014

ahojte vsetci.
presne toto prezivam aj ja moj muz po 7rokoch spolocneho zivota nedokaze povedat ze ma miluje. uz viac ako rok sledujem a pocitujem ze sa vzdialujeme jeden druhemu, a ked som sa ho opytala ci ma miluje tak mi povedal ze mi nemoze toto povedat lebo mi slubil ze mi nikdy nebude klamat. nas vztah po 7 rokoch je na bode mrazu, a ked sa ho opytam co ku mne citi tak mi povie ze sam nevie , ze ma ma rad ale nemoze povedat ze ma miluje.
ale v ziadnom pripade nechce pripustit to ze by sme sa mali rozdelit. myslela som si dlho ze som sama taka ,
ked niekto najdete sposob ako sa to da riesit budem rada
vela som sa snazila v nom prebudit to pred tym bolo medzi nami ale skoncilo to vzdy tym ze co mi sibe a hotovo a zasa som bola zasa ja ta zla a bolo mi z toho tazko na dusi.

winka99
8. jan 2014

@katarina_presov 7 rok vo vztahu byva kriticky....ak on sam nechce, neprinutis ho
mozno by pomohla terapia sokom

mia885
autor
8. jan 2014

Viem co je laska, spravil pre mna neskutocne vela aj ked nemusel.. Nikto do teraz nebol ku mne taky ako on....

mia885
autor
8. jan 2014

@winka99 myslim ide o to, ze nemozem ist hned s nim, ze to treba cas.. A in uz ma toho dost,,,ked vie ze sa inde moze mat lepsie

jahodka8
8. jan 2014

Ano, môže, u mužov je to normálne, oni by mali najradšej každý deň inú ženu, čo si budeme klamať. Treba napísať detaily, no mužov každý deň napadajú hovadiny.

bajana
8. jan 2014

komunikovat, komunikovat a este raz komunikovat!!! vztahy a laska sa menia, po rokoch netreba cakat zamilovane pohlady a porozumenie aj bez slov....ak sa mi na partnerovi nieco nezda, tak sa ho na to opytam, diskutujeme spolu...aby sme sa potom vyhli melodramatickym vyhlaseniam typu: prestal ma milovat z tyzdna na tyzden, vymenil ma za lepsiu buducnost...lebo to tak nie je....vzdy je za tym nieco ine, nieco viac....

danjelca
8. jan 2014

@mia885 väčšinou v tom býva druhá žena..proste stretne ju hormony sa vzbúria a ta láska ,medzi vami sa mu zdá zrazu že to je oproti tomu čo on zažíva slabé...

akrim1311
8. jan 2014

ak to nebola láska iba zaľúbenosť,môže.Stratí sa očarenie,očakávanie,nadšenie ...pravá láska len zmení rozmer,pokračuje ďalej...

zlte_kuriatko
8. jan 2014

@mia885 ja si myslim, že ak by ťa tak miloval ako ti to vravel, tak by to riešil spolu s tebou. aby ste sa mali SPOLU lepšie.

adri266
8. jan 2014

@mia885 no stale konkretne nepises, o co vo vasom vztahu ide. Trosku dedukujem, a nemusi to byt pravda, ze on planuje niekam odist, cestovat za pracou, a Ty nie si schopna tak urobit zo dna na den, drzi Ta tu rodina, praca, priatelia, byt, atd....

Taketo veci, ktore su pomerne vazne a dolezite, treba rozhodovat vo dvojici a hladat kompromisy. Vies si s nim predstavit svoj zivot aj nadalej o 10-20 rokov? Stoji vam za to, ze pojdete prec, aby ste si zarobili a potom sa vratili, kupili domcek? Si schopna opustit vsetkych a odist? Niektori ludia nie. A ak teda nepojdete spolu, ste schopni mat vztah na dialku? Moze Ti on verit a mozes Ty verit jemu?

A ano, myslim si, ze vztah sa dokaze vazne nastrbit, ak sa dvaja nedokazu dohodnut na niecom takom dolezitom ako je mat prve dieta, byvat v dome ci byte, stahovat sa ci ostat s rodicmi. Ale tu sa aj prave ukaze, ako velmi sa lubite, a ako si dokazete jeden druhemu v niecom ustupit. Dieta este nie, ale potom dve hned za sebou. Kupit byt v meste, ale do buducnosti planovat domcek kvoli detom. Odstahovat sa, ale len docasne...vsetko sa da, ak obaja chcu...

Tak skus este napisat, o co naozaj ide,a az potom Ti budeme moct pomoct. Tak ci tak, dufam, ze sa to medzi vami vyriesi.

adka0987
12. jan 2014

@mia885 but rozmysla nad neakim uspechom a zameriava sa nato a ked mu to vide tak pride domou nateseni s kyticou a vinkom a ked nie tak rozmysla nad niekim koho ty nepoznas,,,sorry ale tu na MK si vedcinou nevedia zeny spocitat jednoduchy priklad 1+1 ☹ ,

adka0987
17. jan 2014

@mia885 Cauko ja len ze ci sa uz nieco zmenilo ..tak prisiel domou s vinkom alebo nie 😨