Môže sa do mňa chalan zaľúbiť časom?

simonetasim
10. máj 2016

Čaute. Bolo to takto. Písala som si s jedným chalanom, písalo sa s ním fajn. Dohodli sme si stretko, išli sme na kafe, kecali, rehotali sa doslova tak že nám tiekli slzy. Na rozlúčku sme si dali pusu na líčko. Na ďalší deň večer mi napísal, že či neprídem na jednu akciu. Prišla som. Mala som trochu obavy či si ma bude všímať a tak. Bolo super! Hneď na začiatok ma objal, do miestnosti ma doviedol za ruku, celý večer sa mi venoval, rozprávali sme sa, už padli aj pusinky, tancovali sme. Odchádzali sme opäť ruka v ruke. Odprevadil ma domov. Bývame od seba ďaleko takže je mi jasné že sa nebude vidieť každý deň.
Písali sme si a ani neviem ako sme sa dostali k téme vzťahy. Napísal mi, že dievča ho musí chytiť za srdce, že nevie ako to na neho funguje ale že to proste príde a je to. A že ja som ho zatiaľ nechytila. V tom momente som mala pocit že okej, koniec. Ale to slovíčko „zatiaľ“ mi dalo aspoň akú takú nádej. Napísal mi, že u neho to môže prísť časom, že ma má rád a že mu na tom veľmi záleží. Že keby mu nezáležalo tak mi nepíše a nevolá ma von. Teraz má školu, robotu, fitko a ešte nejaké vybavovačky. Ale že za 2 týždne to bude mať voľnejšie tak že potom uvidíme čo a ako.
Čo myslíte? Má to význam? Je možné, že keď sa budeme stretávať, že sa do mňa časom zaľúbi? Alebo si myslíte že keď sa nezaľúbil hneď tak že to už z jeho strany nepríde? Naozaj to môže z jeho strany prísť časom ako napísal? Naozaj mu na tom záleží tak ako mi napísal?
Ďakujem.
P.S: obaja sme v rovnakom veku-20r
P.S1: ja som sa už stihla zaľúbiť ako somár do kopy sena 😀

lauricka
10. máj 2016

@simonetasim sa tes z toho, co je a daj tomu cas, nie je to vecnost

petulda333
11. máj 2016

@sissy27 nabuduce ked sa do niekoho pustas tak si najprv precitaj poriadne co pise dana osoba...@mma4 nikde nepisala ze autorka temy sa olizuje s kazdym ale ze chlap to tak moze vnimat!!!kedze sa s nim ,,pusinkovala,, a je fakt ze vacina chlapov potom to berie tak ze taka sa spusti s hocikym na hocico!

anjeli_k
11. máj 2016

Ahoj, viem o com pises, ale citite medzi sebou nejaku iskru?citis to od neho?citis, ze sa mu pacis?podla mna ta poblaznil.ja som nemala vela vztahou, pretoze teraz uz s manzelom sme spolu od 17tich, ale este pred nim, ked som mala jeden vztah, tak to bolo proste na prvy pohlad.aj ked som spoznala svojho manzela, tiez to bolo na prvy pohlad.a musite to citit obaja rovnako.urcite sa mu neozyvaj prva aj ked ta ide porazit😄a uvidis co bude dalej.ale neries to velmi a "netlac na pilu".uvidis co z toho bude☺

stevvvka
11. máj 2016

Nevravim ze sa nezalubi, ale radsej.si drz odstup. Nehraj hry, bud uprimna, ale mysli stale na to, ze toto nemusi byt on...

magmolatus
11. máj 2016

@simonetasim budem k tebe asi trochu hrubý, ale napíšem to asi takto, mozno ti to pomoze:

"Vyspi sa so mnou a ja ti potom poviem či ma to chytí za srdce" 😀

Skús menej kukať na telenovely, lebo ti zatemnujú mysel.

Takéto manipulátorské žvásty ťa dostanú tam, kam on bude chcieť. Takéto reči sa používajú presne na to. Zavádzanie, nádej ... sex na jednu noc a čau

petra3312
11. máj 2016

@simonetasim Odpoved na Tvoju otazku - ano, je mozne sa zalubit az casom, dokonca si myslim, ze tak sa to deje vo vacsine vztahov. Na zaciatku ide o vzajomnu pritazlivost, chemiu medzi ludmi. Ale trochu pritiahnute za vlasy v tomto pripade mi pride, ze ma ten Tvoj vyvoleny potrebu o tom uz hned otvorene rozpravat a davat Ti jasne najavo, co citi a co neciti. Fakt zvlastne, kolkokrat Ste sa to stretli? 2x-3x?

vladulienka1982
11. máj 2016

Nehnevaj sa, ale podla mna si ta chce nechat v zalohe. Chlapec pochopil aka si namotana..A ked akurát nebude mat nejaku co ho chyti za srdce ( ha ha ha).Uvedom si svoju hodnotu a nerob nikomu handru. A sorry ale keby mi niekto povedal, ze teraz som zaneprazdneny ale tak ze o dva tyzdne uvidíme, tak ho poslem do Pcka...vrat sa prosim z kratsej cesty, kym sa do toho celého nezamoces, nechces predsa, aby bol niekto s tebou z lutosti, alebo ze ho ukecas alebo preto, ze sa mu to akurát hodi... 😖 😖 😖 😖

denisekkk
11. máj 2016

Nechaj he nech sa snazi a v ziadnom pripade mu nenaznacuj ze si z neho mimo. Musis sa tvarit nedostupne aj ked sa budes moc premahat. Ak chces nieco fyzicke tak si to vezmi ale isto sa mu nepodhod ako lacna trofej. Ty urcuj pravidla hry !!!! Takto som si namotala ja svojho :D stale mal pocit ze ho zneuzivam ja a ze kedyykolvek ho nahradim ked budem chciet . Az ked to zacalo byt vazne a uz ma nosil na rukach sme si to vyjasnili. Zena musi byt pre chlapa vzacnost 🙂

jeannna
11. máj 2016

Myslim, ze si unho v kategorii kamoska a tento chlapec je k tebe uprimny. A nebude to zrejme ten hanblivy typ, ked ti dokazal na rovinu povedat, ze si ho nechytila za srdce a o romantickom vztahu ma inu predstavu. Mozno sam dufa, ze sa u neho nieco zlomi. Nevýhodou je, ze byvate daleko od seba a vidate sa malo. Zijete vacsinu vztahu vo virtuálnej realite, kde je velky priestor na predstavivost a maly priestor na spolocne aktivity. Stavim sa, ze pisanie vam ide lepsie ako osobny rozhovor.

koronavirus
22. mar 2020

Nie. Uz som to parkrat skusal a ked ti neni niekto sympaticky viac ako kamarat tak sa nezalubia. Darmo ze si rozumeju atd. Proste sa nezalubia.