Môže sa do toho pustiť sociálka?

verona93
22. júl 2017

Ahojte,

mam fajn kamosku, rozumieme si, bavime sa, ale jedna vec ma na nej trapi. Ma 8 rocneho syna a kedze sa rada vecer zabava, chodi do spolocnosti plus byva s manzelom (nie otcom dietata) v skromnejsich podmienkach, svojho syna "odlozila" k svojej matke. Chodi ho raz za den na hodinku pozerat, maly je celkom spokojny ale predsa to nieje idealny stav. Myslim si, ze sa do toho moze pustit socialka a bojim sa aby nemala problemy.... aky mate vy nazor? Dakujem.

deti95060810
22. júl 2017

Sociálka sa do toho ani nemusí pustiť....ak má dieťa u svojej starkej čo potrebuje tak nie je dôvod....podobný prípad mám hneď u susedov....rodičia sa rozviedli, každý si našiel iného partnera a maminka tiež odložila syna 10r. ku svojej mame....tiež tam nie sú ideál podmienky, starká si aj rada uhne - nebýva to až tak často, sem tam nejaký chlap....Nevedela som to pochopiť ako môže matka ktorá sa stará 10 rokov o dieťa jednoducho odíde od syna....ona ani k nemu nechodí, ani na návštevy, býva viac ako 30 km od syna a žije si s frajerom svoj život....A starká sa trápi....

ajush5
22. júl 2017

O maleho sa stará babka nie je zanedbávaný ani nezostáva bez dozoru... osobne si myslim ze to sociálka riesit nebude. Oni neskúmajú kto sa stará o dieta ale ci ma dieta vhodne podmienky pre zdravý vývoj. Ine by to bolo keby to napadne otec dieťaťa ze chce maleho a slo by sa dokazovať ci sa matka o neho stará ci nie

lulula12
22. júl 2017

Mozno si len nemozu dovolit byt u starkej vsetci, nevies ako to je. Isto ho tam neodlozila len tak, aby mohla chodit vecer vom, to sa mi nejak nezda, i kde su aj take matky. Ak ma maly co ma mat, socialka nema dovod prist☹

vierka112
7. nov 2023

Ahojte dievča socialka bola už pred mesiacom spísali si členov, chceli vidieť izbu a odišli. Môžete mi poradiť co môže ešte môj ex vymyslieť lebo ja v tom neviem chodiť.