Muž a ani svokrovci nemajú záujem o dieťa

konvalinka146
26. dec 2021

Ako sa vyrovnať s tým, že muž ani svokrovci nemajú záujem o naše spoločné 6m. dieťa? Pred Vianocami sme sa pohádali, celé Vianoce trávil u nich, ani raz nenapísal nezavolal neprišiel nie za mnou ale ani za malým, ktorý “oslavoval” 1. Vianoce. 25 som išla k našim, taktiež nikto nič, že čo malý … muž má jedno dieťa z predchádzajúceho vzťahu - 7 rokov, a z toho sa idú s prepáčením dokakať aj muž aj svokrovci. Môjmu Malému ani darček nedali svokrovci a vedeli, že idem k našim ani za ním neprišli rozlúčiť sa. Naši bývajú 2 hodiny ďalej… muž mi nenapísal, aby sme sa vrátili, že chce čosi riešiť nič. Iba keď sme odchádzali povedal, že ak odídem podá žiadosť o rozvod. Vravím ok poďme sa o tom porozprávať prečo je to takto … nie, mám mu dať pokoj. Vravím čo potom odomňa chceš? Odišli sme a nič …. Žiadny záujem ani jedna strana. To že s nami netrávil prvé Vianofe mu odpustiť neviem rovnako ako to, že sa nezaujíma o bábo. Svokrovci detto. Záujem len o jeho staršie dieťa. To svokra počas roka povedala, že ak ho nebudú mať na Vianoce bude tlačiť na to aby sa sa s jeho ex súdil … a zrazu pri 6 mesačnom bábe to nevadí že ho nevidia a možno už ani neuvidia keďže ocko nás má na háku …..

dollyzv
27. dec 2021

@elizabet173 kopol ju do brucha mužov syn..

elizabet173
28. dec 2021

@dollyzv pardon, zle som to pochopila

stonoz
29. dec 2021

@konvalinka146 čiže u tvojich rodicov?