Muž a jeho kamaráti
@modrakon neni chyba v tebe...mne by ss tiez nepacilo keby moj muz neustale chodil na pivecka atd...ano som nazoru ze muz musi niekedy vypustit paru a dat si taky chlapsky vecer lebo pred zenami sa tak neuvolni...
Ale toto by som netrpela ani nahodou..a ked nechces byt pred jeho kamaratmi za furiu tak nech im to jasne vysvetli tvoj muz
Tak treba si to podeliť, na striedačku, raz ty raz oni, a určite nerátať že sa do hodiny vráti.
Tak toto bybsom nezniesla.dat mu ppriadne ultimatum ze ak nechce aby su si nasla zabavu na vecer ajbty nech sa ti venuje.chore niektori chlapi
@bambulienka25 no keby som sa z akcií s kamoškami vracala pripitá, určite by som sa chlapovi nedivila, že mi to vyčíta
@bambulienka25 no tak isto nie aby chodil kazdy den na 4 hodiny do krčma.ja mam s mpjim muzom prekrasny vztah,kazdy by ho mohol zavidiet,my mame spolocnych priatelov a chodime spolu
@bambulienka25 rozumiem, ale v tomto prípade to súvisí s alkoholom a to už je problém
@bambulienka25 Presne tak ,však to je ako v base ,zákaz chodiť von,len spolu,choré ,potom jasne ,že to chlapa raz prestane baviť ked čas musí tráviť len so ženou a nájde si normálnu ženu .Kazdy človek musí mat čas len pre seba!
Kamosi a koníčky.
@kassandra25 Och tak to klobuk dole ,že toto toleruješ.A ako si ,napísala autorka sa sťažuje na svoju situáciu .....niektoré ženy môžu byt šťastne za svojich muzov bo vzdy to môže byt horšie ..alebo až taký extrém co máš ty .Rozhovor ste mali ?Naco si zakladal rodinu keď si žije ako slobodný mladenec ,nechápem niektorých mužov .Toto robil od začiatku vzťahu ?

Ako by ste to riešili zienky ..keď muž ide von jeho otravný kamaráti ho volajú stále ..najprv bolo v pohode na 1hod Max 2 a teraz už to je aj 4hod a príde nepoužítelny .. pripity..slová ľúbim ťa dookola len mi vraví..čo mám s toho večera.co mám aj ja chodiť ..ja si to tak nepredstavujem .a ešte je tam jedna mudrana čo sa zástava môjho že však mu dopraj .ak ju už nesukal tak som rada