Muž a svokra

9. máj 2022

Baby, co by ste robili. Ked k nam pride svokra, ci na kratku navstevu alebo hocco, tak muz toto robi:
Prisli sme z vonku, svokra bola.u nas a ja som vyzliekala maleho. Muz krici ked nas zbadal, ze starka chod vyzliect adamka. A pritom uz som to robila ja.
Krmim.maleho, pride svokra a muz zas vraci ze starka nakrm adamka, a pritom uz sme boli v polovici obeda. A toto sa deje furt. A ja neviem ako ze mam v polke cinnosti nechay svokru nech ju dokonci ? Mne to pride blbe Alebo co tym.muz sleduje ? Po danej cinnosti, ktoru zacnem.necham syna volne nech si ide a robi co chce.
Svokra na to zareaguje vzdy len:ak mama dovoli .

uriva
9. máj 2022

Porozprávala sa s mužom.

beata_k
9. máj 2022

Spytaj sa napred, ci ho nenakrmi a ty vyloz nohy na gauc 😄

alenah31
9. máj 2022

evidentne má svokra viac rozumu než tvoj chlap. Ak svokre dôveruješ a je normálna tak by som jej ho na kŕmenie, prebalenie, zabavenie, čítanie, stavanie kociek, kočíkovanie ..... atď. dala do rúk aj ja sama - a ty pekne vylož nohy hore😀😀

mariejenka
9. máj 2022

No hned po prvom raze by som s muzom dala rec,ci mu treba ist na očné, keď nevidí ze dieta je už z polovice vyzlečené,najedene,prebalene čokoľvek... také divné mi to príde, nedohodli sa oni dvaja,ze to takto aby aj vlk syty aj ovca cela na teba zahrajú,aby sa babka zapajala viac, aj to ako svkora povie,"ked mamka dovoli" ... Ja neviem, mne svokra alebo mama povedia rovno daj, mozem Ja, a tak...chlap by kapnul Bozskou co to znamená

zmrzlinka2021
9. máj 2022

Mna zaraza, ze ty sa nebavis s manzelom, prečo to hovorí.

A inak riesis podla mna hluposti, ved nech babka dokrmi dietatko, co je na tom zvlasnte?

h2
9. máj 2022

Možno svokra tvojmu mužovi hovorila, že by rada malého kŕmila, obliekala, starala sa oňho. A možno nechcela byť vlezlá, tak to povedala jemu a nie tebe. A on si na to spomenie, keď vidí, že to robíš ty, že ahá, to chcela robiť mama, tak sa ozve.
Možno skús sama svokre ponúknuť, či nechce malého nakŕmiť, či obliecť, ak s tým nemáš problém. Svokra vyzerá byť v pohode, keď reaguje tak, že ak ty, ako mama, dovolíš.

sissy27
9. máj 2022

svokruša zlatá, porozprávaj sa s ňou, či chce tieto činnosti robiť, že s tým nemáš problém, len teda nemá zmysel v polovici niečoho "meniť stráže", takže nabudúce keď prídete domov, tak nech sa kľudne pustí do vyzliekania atď. A manželovi potom medzi štyrmi očami dohovor, nech s tebou komunikuje normálne a ideálne vopred, nie ako keby si tam nebola. Ak mal s mamou nejaký rozhovor bez teba, nech ti povie, ale nech nerobí z ľudí idiotov. Lebo takto to vyzerá, že ani on nevie čo sa práve deje s malým, mame dáva pokyny čo má robiť, medzitým ty už to robíš, no ako u blbečkov na dvore (bez urážky) 😀

autor
9. máj 2022

Nemam problem ze ho nakrmi, vyzlecie, oblecie a ani nic....len toto.mi vadi.

zero_hero
9. máj 2022

Ona by to možno chcela robiť, len sa ta nechce pýtať a spomenula to pred synom, tak ten vidí toto ako východisko. Ja sa bežne pýtam svokry či chce malú nakŕmiť, prezliecť, prebaliť, popripade ju o to normálne poprosím. Viem, že strasne chce s ňou pomáhať, len sa nechce vnucovať, tak čaká, kedy jej to “dovolím”

autor
9. máj 2022

@zero_hero ja jej potom dovolim, len v polke cinnosti mi to pride zvlastne.
A mozno to vzniklo tym, ked tak premyslam, ze ked bol syn mensi, tak muz ze starka nakrm, prebal , oblec...a ona ze nie, ze ona to nevie, od nej nwbude chciet....a asi chcela estecraz opytat, ale ja som bola ze ok, nechce, nebudem nutit

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
9. máj 2022

mozno svokra manzelovi spominala, ze by to chcela robit ale hanbi sa ta poprosit (to len vymyslam) 🙂 tak muz iniciativny takto - a hej v strede cinnosti je to hlupe, ja by som ju radsej poprosila vopred, podla mna sa potesj

danica2711
10. máj 2022

svokra má viac rozumu než tvoj manžel - ale prečo sa ho, preboha, rovno nespýtaš, prečo to robí?! Vy sa nerozprávate?

hope87
10. máj 2022

Ja ti poviem, co by som urobila ja...Uz pri prvom raze by som povedala, ze: "Netreba, uz to robim." Keby sa to stale opakovalo, tak by som sa normalne aj pred svokrou muza opytala, ze preco to hovori vzdy, ked ty uz tu danu vec robis? Ze s tym nemas problem, ze to urobi svokra ale ty jej to nechces davat robit, aby si ju neukolovala...
Mozno ide len o to, ze svokra povedala tvojmu muzovi, ze by taketo veci rada robila aj ona ale ze ti nechce do toho vstupovat alebo sa ta pytat...mozno jej to je blbe...no a muz si takto pri tej cinnosti uvedomi, ze by to chcela ona urobit, tak preto to vzdy povie, ked uz to robis. Mozno je to fakt len nejake nedorozumenie...