Muž má 19 rokov, žena 26 a má dieťa

jahodiss
16. júl 2020

Ahojte, cítim sa hlúpo, no potrebujem počuť názor od nezávislej osoby. Čo hovoríte na vzťah dvoch osôb, muž 19 rokov a žena s dieťaťom 26? Samozrejme, mať obaja viac rokov, absolútne toto neriešim, no nezdá sa tých 19 predsa málo? Nikdy by som nepovedala, že sa mi toto niekedy stane, vždy som mala starších. No je na ňom vidno, že je naozaj vyspelý, má rozumné názory taktiež názory do života. Stretáva sa výlučne len so staršími ľuďmi. Ach, jeho rodina ma zabije, až to zistia.

veronikaszabova
16. júl 2020

@jahodiss za mna je to dost markantny rozdiel.
No je rozdiel 19r chalan, ktory byva v mama hoteli a 19r chalan, ktory pracuje, je sebestacny...

77daniela77
16. júl 2020

Zalezi to vzdy na konkretnych ludoch,ak si rozumiete tak vek neries a uzivaj si zivot.....

deti95060810
16. júl 2020

19 ročný ledva dosiahol plnoletosť... Za mňa nie....

ivkazba
16. júl 2020

Môj brat mal 22, keď si začal so slobodnou matkou ktorá mala 38, už sú spolu 18 rokov, pre mňa je to ideálna dvojica bez ohľadu na vek.

asia83
16. júl 2020

@jahodiss Záleží na ňom, či bude chcieť staršiu s dieťaťom. Ak sa na to dá, tak v pohode. Niektorí mladší muži majú viac rozumu ako starší. Láska si vek nevyberá. 😉

marilin51
16. júl 2020

Ťažko povedať, niekto je vyspelý menej, niekto viac. Dávnejšie som mala tiež mladšieho priateľa a áno oproti iným v jeho veku bol vyspelý, no časom prišlo viac maličkostí z ktorých bolo vidno, že má menej skúseností, a teda sme sa nezhodovali v názoroch. Mal síce skvelý prístup k vzťahu a plánoval budúcnosť, no nevyšlo nám to. Po rokoch sme sa zasmiali, že na čom sme sa dokázali pohádať a vo veľa veciach mi dal za pravdu, človek sa učí celý život no. Skúsiť to môžeš, len opatrne a s nadhľadom asi radšej. Veľa šťastia 🙂

yipsylonka9742
16. júl 2020

Keby neexistoval Internet poradila by si si sama ako dovtedy milion inych zien ...
Milion takych vztahov ako tento bolo.... a bude...

lula313
16. júl 2020

Kamoška má takto mladsieho. Rozumejú si, už sú aj manzelia, majú dieťa. Jediný problem je, ze on by stále chcel sexovat a jej sa už proste nechce(ona má teraz 35). On je aj celkom atraktívny a mám pocit, že kamoska pri ňom trpi komplexami, že už je stara, najde si mladšiu.. avsak keď Vám to vyhovuje, neries, čo si myslia ostatní, podstatne je, aby ste boli spolu stastni.

masha185
16. júl 2020

@jahodiss Ja mám 27 čakám dieťa s 21 ročným. Keď budem rodiť budem mať 28 a priateľ stále 21 🙂 žijeme spolu a klape nám to, nie je to žiadne decko aho ho tu na MK väčšina žien ľutovalo, že mu beriem detstvo. Žiadne ani nemal, tak musel dospeť rýchlejšie ako jeho rovesníci.

ivkazba
16. júl 2020

@lula313 to že jej sa nechce, nie je o jej veku. Ja mám 42 a sexovala by som každý deň. Libido je o iných veciach, nie o tom, že ona má 35.

masha185
16. júl 2020

@ivkazba ja by som potrebovala zvýšiť libido...nejaký recept ? 😅

gladys_07
16. júl 2020

poznam par ktory si spolu zacal ked mal on 15 a ona 18. A vydrzalo im to, boli dlho stastni. Asi ste sa mali stretnut teraz.

Vcera bola na Nemcoch reportaz o pare, kde ona ma 62, on 29 a minuly rok sa im narodili trojicky. To si este v pohode 🙂

ivkazba
16. júl 2020

@masha185 veď niektorí 21 roční sú vyzretejší a zodpovednejší pre život ako 40-nici. Nenechaj si kaziť deň ženami na MK. 😉 No a to libido, vieš čo, do tej 30-ky mi to stačilo 2 krát do týždňa, to až tak po 30-ke prišlo že to chcem viac, viac si to užívam. Ale ak sa nemýlim, tak je aj vedecky dokázané, že ženám sa po tej 30-ke libido zvyšuje a vedia si sex viac užiť.

panelacikova
16. júl 2020

ja som mala ten istý rozdiel a bez dieťaťa (potom sme mali spolu). ale nikdy viac. ja neviem, ja mám proste zlú skúsenosť, nevyzreté decko je to dodnes (už má teraz takmer 36 a mal 20, keď sme sa zoznámili)... boli sme spolu pár rokov a máme dcéru, ktorá to má v hlave viac v poriadku pomaly, ako on. je veľmi detinský a stále nezrelý.. ale to je asi kus od kusu... záleží veľmi na výchove. ak je chalan zvyknutý robiť, upratať po sebe, pomôcť rodičom napríklad, ak vie vykonávať aj typické mužské práce doma, možno je omnoho zrelší a šikovnejší ako ten môj ex. vlastne.....myslím si, že určite bude zrelší a šikovnejší 😀

masha185
16. júl 2020

@ivkazba Tak si tie 2 a pol roka ešte skúsim počkať 😂 😂

lula313
16. júl 2020

@ivkazba skôr som myslela, že on má teraz 26, čiže je na “sexuálnom” vrchole a chcel by s nou sexovat 3x denne a predsalen, čím je chlap starší, asi sa mu menej bude chcieť sexovat.

v3rca11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkalujza
16. júl 2020

@jahodiss Ahoj ja mám tiež mladšieho partnera o 10 rokov. Ja 41 on 31. Poviem ti, že som tiež na začiatku váhala a samozrejme všetci ma odsudzovali, hlavne tu na MK. Ale poviem ti, to že som si išla podľa seba a za hlasom srdca bolo to najlepšie rozhodnutie v mojom živote. Nikdy som nebola šťastnejšia, kľudnejšia, vyrovnanejšia a milovanejšia ako teraz. Ja mám 2 deti s predchádzajúceho vzťahu a teraz v nedeľu sme absolvovali ET, keďže veľmi túžime mať aj spoločné miminko. Takže ak to cítiš, že je toto čo chceš choď si za tým. To či sa to ustojíte je otázne, ale to v každom jednom vzťahu, aj keby bol starší. Ja mám veľa známych čo majú takto rozdiel vekový a je žena omnoho staršia a všetkým to roky rokúce takto klape. Dokonca lepšie ako keď je muž starší. A to či si časom nájde mladšiu to nerieš...... môže aj nemusí. Ja to vôbec neriešim. Mala som pred tým partnera o 7 rokov staršieho a aj tak si našiel mladú žabu, takže to či to tak bude vôbec nezáleží od veku muža....

masha185
16. júl 2020

@v3rca11 Nehovorím, že na ňom nie je čo formovať. Mal svoje nedostatky, od skúseností, až po svojim spôsobom pubertálne nálady, ale chce to lásku a trpezlivosť a hlavne jeho ochotu koli tebe na sebe pracovať. Veľa sa zmenil od začiatku vzťahu..prestal toľko žiarliť, zvýšilo sa mu sebavedomie a vďaka tomu prestalo veľa problémov medzi nammi, a v posteli to klape ako som si zariadila 😉

lubkavargova1
16. júl 2020

mozno zabije a mozno nie...ale ved normalne sa ho spytaj ci to mysli vazne a dokaze sa postarat uz teraz o zenu a dieta

jahodiss
autor
16. júl 2020

@masha185 tak to Vám veľmi prajem. ❤️

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodiss
autor
16. júl 2020

Ďakujem Vám baby. Skôr som tu našla viac pozitívneho ako zlého, takže zlý deň ste mi nespravili. Skúsime a uvidíme, aj keby som si našla staršieho, nemusí to taktiež klapnut. Ďakujem ❤️

ndrag
16. júl 2020

Ten vekovy rozdiel nieje az tak hrozny, aj tak muzi v priemere umieraju skor, tak by som ani neriesila, ze 7 rokov 🙂. Treba zvazit, ci mate rovnaky zivotny styl. Mne by napr vadilo ak on by bol este student, co byva doma ked ja som uz davno z domu prec vo vlastnom, zarabajuca a samostatna, to by bol dost nevyrovnany vztah.

masha185
16. júl 2020

@jahodiss ďakujem, uvidíš možno to nebude nič pre teba, a možno naopak 🙂 Ale tak či tak veľa trpezlivosti prajem ale tú treba pri každom chlapovi 😂

lenuliatko84
16. júl 2020

Este kebybsi nemala dieta ok,ale v jehu veku ma clovek este zurovat a mat ine starosti

masha185
16. júl 2020

@lenuliatko84 bože ženy kam chodíte na tento názor ? Môj partner vyslovene neznáša diskotéky spotených ožratých ľudí na kope...a ak ho chalani volajú na jedno tak ho musím ešte posielať nech ho nemajú za podpapučiaka 🙏 ..naposledy bol na disco asi 2 týždne naspäť, lebo jeho kamoš mal narodky...o 1 bol doma, že sa tam nudil, a pripadal si tam starý 😂

lenuliatko84
16. júl 2020

@masha185 tak ale iste nema tvoj muz 19 rokov.jednoducho ja som rodila po 30 tke a aspon som si patricne uzila mladost,a teraz ma bary a diskoteky nezaujimaju a rovnako j mojho muza.samozrejme ze 4x do roka ideme aj my s kamosmi von

masha185
16. júl 2020

@lenuliatko84 má 21 a budem rodiť v 28 ...jeho to nikdy nebralo, radšej ide na ryby a to doteraz som chodievala s ním a plánujeme aj s malou, keď už sa bude dať. Dovtedy nech chodí sám s kamošmi, prečo by sa mal nejako vo veľkom obmedzovať,. Ťažko pracuje tak si oddych zaslúži 🙂

77daniela77
16. júl 2020

.....no nie kazdeho zaujimaju bary a diskoteky.....v kazdom veku.....