Muž trávi priveľa času v kúpeľni

24. nov 2023

Zobudí sa, ide do kúpeľne a tam strávi reálne 3 hodiny. Iba pozerá do zrkadla a upravuje sa. Ja zatiaľ nakrmim dcérku, hrám sa s ňou, uspim ju, operiem prádlo, upracem a on po troch hodinách ako veľká voda nabehne a ešte je nervózny že som voľačo zle položila do chladničky. Následne odíde z bytu nahnevaný. Po hodine sa vráti a čuduje sa že som urazená a že ho ignorujem. Zase ide do kúpeľne pred zrkadlo. Je možné že volačo berie? Alebo má inú? Alebo na mňa len hrá divadlo aby nemusel byť s nami? Čo sa to sním porobilo? Má nás s dcérkou úplne v paži.

thereisabear
24. nov 2023

Netrávi tam hlavne čas na mobile?

pribinak
24. nov 2023

Však ty sa zavri na 3 hodiny do kúpeľne, daj mu dieťa a ulohy čo má robiť

Nema nejakú slečnu na mobile?

alexnina777
24. nov 2023

Ved vyskúďaj po ňom ísť na 3 hodiny do kúpeľne ty, postav ss pred zrkadlo a 3 hodiny si prečesávaj vlasy, ked vyjdeš tak skontroluj či je všetko podľa pravítka v ladničke a keď nebude tak urob scénu.. hovorí sa tomu zrkadlenie… on bol doteraz úplne v poriadku?

vanilkovazmrzka
24. nov 2023

Mate maly byt a kupelna je jedine miesto, kde sa moze sam schovat?

Jedine, co ti pomoze, je povedat mu, co ti vadi.

angeli121212
24. nov 2023

A do práce chodí kedy?

solange7
24. nov 2023

3 hodiny v kupelni? No chalan to ma zrejme premyslene. 😀 Prepac, ze sa smejem ale to nieje normalne.

mimi3008
24. nov 2023

Co sa da 3 hodiny robit v kupelni? Aj ked by som si sla holit nohy, umyvat vlasy, robit si nejaku dlhsiu ocistu pleti s maskou, najroznejsimi kremami, cistila si zuby so vsetkymi moznymi medzizubnymi nitami, kefkami, jednozvazkovymi kefkami a neviem co este vsetko, nevyslo by to na 3 hodiny ani nahodou

h2
24. nov 2023

Berie si tam telefón, však?

ivangeline
24. nov 2023

Neprehanas? 3h?

bluka2
24. nov 2023

Ja už som zažila aj takého, čo si dlhé minúty cesal pár riedkych vlasov a potom ďalší dlhší čas na hlavu lial rôzne “zaručene” vodičky…. Ten by bol dobrý konkurent, ale pravdepodobne to vyzerá na tu aktivitu na mobile

zmrzlinka2021
24. nov 2023

A to kedy začal sa takto spravat priatel?

domkakvet
24. nov 2023

Je tam zavrety a na mobile riesi druhu.

januska12323
24. nov 2023

Buď šikovnejšia a zavri sa tam ty.

h2
24. nov 2023

Ešte mi tak napadlo: vypni wifi. Zaručene hneď vylezie. 😁

barbora0308
24. nov 2023

Ja neverim, ze toto je realne 😅 autorka pise, ze sa obzera v zrkadle a upravuje sa...takze tvrdi, ze vie, co tam robi. Kazda zena by vosla do kupelne za svojim muzom urcite aj viackrat za tie 3 hod., aby zistila co tam preboha robi...a teda sorry, ale psychicky zdravy clovek sa neobzera a upravuje 3 hod. pred zrkadlom kazdy den. 😳😅

autor
24. nov 2023

Ďakujem za odpovede, telefón si so sebou neberie, a v kúpeľni sa nezatvára takže keď idem okolo, vidím čo robí. Realne stojí pred zrkadlom a upravuje sa. Nerobí to každý deň, to by som asi nezniesla, no niekedy má také dni. Áno bol tam 3 hodiny a potom ďalšie 2 keď sa vrátil z vonku. Človek by za tu dobu odrobil šichtu. Sama tomu nerozumiem a viem že to znie absurdne, no čo s tým spravím

h2
24. nov 2023

A to nechodí do práce?

autor
24. nov 2023

@angeli121212 robí na smeny, dnes má zhodou okolností poobednú, takže už je v práci 😀

sidicek
24. nov 2023

A ty ho v tej kúpeľni prečo necháš, ved mu daj dieťa do ruky alebo zoznam nákupu. To nekomunikujete?A jemu to nie je blbe? On teda určite nebol ani predtým veľmi nápomocný.

hope87
24. nov 2023

Neodznelo tu asi to najpodstatnejsie...ty si ho s tym konfrontovala?? Akoze keby sa moj chlap obzeral v kupelni 3hodiny, tak by sa to neobislo bez poznamok a otazok z mojej strany, ze ci chce do zrkadla vykukať dieru...

angeli121212
24. nov 2023

Fuu akože znie to dosť srandovne, keď to tak píšeš ale teda je to dosť divné. Aj si sa ho pýtala, prečo to robí? A tie hubovačky keď vylezie to by som mu hneď povedala, že čo si myslím...

angeli121212
24. nov 2023

Ešte ma napadla taká od veci myšlienka ale nezačali mu vypadávať vlasy alebo nevyskytol sa u neho nejaký iný problém na tvári možno si to obzerá v zrkadle a štve ho to tak vyjde stade nahnevaný

autor
24. nov 2023

Konfrontovala som ho čo tam toľko robí, ale stále to bolo iba už idem, už idem a keď prišiel tak sa sám čudoval koľko je hodín. Myslím, že ani nemal pojem o čase... Potom šiel do práce. Nič nejedol ani nepil.

autor
24. nov 2023

@angeli121212 môže to byť ono, určite ho niečo trápi

autor
24. nov 2023

Ale kašlime už radšej na to, asi je zbytočne to tu riešiť

angeli121212
24. nov 2023

Tak najlepšie je sa porozprávať vy dvaja ale niekedy nestranný pohľad môže pomôcť, ja som taká že chcem radšej vedieť čo sa deje tak sa dovtedy pýtam dobiwdzam kým nepovie

koniarova
24. nov 2023

A je aspoň nejaký švihák lázeňský, keď sa toľko upravuje? 😁😁😁

alexnina777
24. nov 2023

Este ma napadlo, ludia s OCD obsedantno kompulzívna porucha/ majú také stavy že opakujú donekonečna jednu vec a nevedia skončit, umyvanie ruk, česanie a podobne, nevedia si s tým pomoct je to choroba,poznala som jedného človeka čo to mal, nemože mat toto tvoj muž?

mimi3008
25. nov 2023

@alexnina777 My sme mali pred 10 rokmi na stazach z detskej psychiatrie jednu pacientku - slecna v puberte, ktora si musela nasamponovat a zmyt vlasy stale presne 11x...😔

vilma7
26. nov 2023

Tak asi sa chystá niekam na rande, hlavne keď následne vyprovokuje hádku a odchádza nahnevaný z bytu, po hodine, dvoch sa vracia...
Možno niekde sa aj naje, niekoho pozve na obed... Ved choď niekedy za ním a uvidíš kam ide.