Muž rybár

17. sep 2022

Ahojte.Chcela by som sa spýtať ako často vaši muži rybári chodia na ryby. A ak idú na ryby, ako dlho sú preč. Napr. ráno odídu a vrátia sa až večer, alebo idú iba na 4-5 hodín a pod.
Vďaka

klarissa25
17. sep 2022

Môj brat je rybar a ma už aj ženu...vacsinou keď ide ide tak na celý deň. Pripadne na noc. Ale záleží aj od času niekedy sem tam ide aj na menej

liusa82
17. sep 2022

aj môj ocino chodí na ryby.Mamine to liezlo vždy na nervy čo si pamätám ale tolerovala to.Išiel kolkokrát ešte ráno za tmy a prišiel bud poobede alebo navečer.Alebo aj na noc.Ale vela krát oni chodili ako partia s inými rybármi a brávali aj nás decká hlavne cez leto.Oni chytali a my sme sa kúpali alebo stanovali.

janko77
17. sep 2022

Môj muž je rybár a keď ide na ne tak ide ráno a príde večer.Dva krát do roka chodí i s kamarátmi do zahraničia na ryby (aj súťaže)a tam sú celý týždeň 🙂

saxana000
17. sep 2022

Sedi tam hlavne ked ma volno.niekedy len od poobedia do polnoci.niekedy celu noc.niekedy cely vikend aa ked ho to chyti tak aj cely tyzden..

miselka007
17. sep 2022

Moj chodi bud skoro rano a pride okolo obeda alebo nieco po obede alebo ide na vecer.Ale malokedy ide sam kedze chodime spolu, sme rybari obaja 😊

simca06022011
17. sep 2022

Podľa toho co chytajú a kde, kľudne aj celý víkend nonstop ale teda moj chodí okolo 5tej ráno a ak chyti nieco hodné odchodu ide domov, cize kolkokeat je o 9-10 doma.. Ak cestujeme na ryby dalej, cely den/celu noc a viac. Veľmi sa to vsetko neoplatí rozkladať kvoli hodinke dvom ☺️

petulda333
17. sep 2022

Tak moj nema vela casu a nechodi tak casto akoby chcel,ale ked,tak ide aj na 5dni s otcom a bratom. Inak vacsinou na 2dni alebo ak nema cas ,tak na 8h aspon. Obcas chodim s nim,ale na noc nie. Nato som prilis pohodlna 😀

macikovaiveta
17. sep 2022

Na tri dni 😀

andrea_prestastna
17. sep 2022

Ked ma chut ide raz za tyzden, niekedy raz za mesiac a niekedy aj 3x do tyzdna, vacsnou ide o 4tej rano alebo potom na noc, ja som s nim chodila tiez ale teraz mame babatko a nemam chut tam sedet s babom na rukach

majlo1234
17. sep 2022

Moj je zaneprazdneny, inak by tuzil byt na rybach furt. Chodi zhruba raz za dva tyzdne na pol dna(odide este kym spim a vrati sa poobede) a na nervy mi to lezie teraz, jed mame male dieta, predtym mi to bolo jedno😃

aandrea9
18. sep 2022

Na celý deň a ja chodím s ním 🙈 občas chodí do zahraničia s kamarátmi tak na 3 max 5 dní.

lopka1313
18. sep 2022

Tak moj chodi kedykolvek. Na hodku-dve-tri, na noc, na vikend a asi tak 2-3x do roka aj na tyzdnovu rybacku. V sezone je kazdy vikend niekde, bud na cely vikend, na den a noc, alebo aspon na par hodin. A obcas ide len tak si nahodit, lebo chce byt mimo domu...

malinoismum
18. sep 2022

Moj chodí na 4-5 dni 🤍 sú super partia 🤙🏼

vemi23
20. sep 2022

😁 s manzelom sme rybari obaja ale ja teraz nechodím chytat ked ze som pn... Je to normalne ked ide na 4 alebo 6 hodín pre nas je to dakedy malo lebo pri tom ide cas velmi rychlo