My dvaja sme sa museli nájsť

nikonin
25. nov 2017

Z názvu témy to bude pôsobiť ako nejaký romantický príbeh, avšak zdanie občas klame. Neprišiel som sa sem vyspovedať ani riešiť životné situácie. Dlhšiu dobu z dôvodu vlastného vyhorenia a následného “comeback”u si často otočím mincu a snažím sa pohľady vnímať nielen jednou stranou a tieto príbehy sú písané životom a reakcie skúsenosťami a ich anonymné a nestranné čítanie mi toho dáva dosť. Dosť na to sa zamyslieť čo je v živote prioritou, čo je viac dôležité a čo menej.

Mám pocit že ma už v živote stretlo toho dosť, dosť som toho dokázal aj nedokázal pre seba, pre iných, pre rodinu. Som presvedčení že môj pohľad na život dozrel do štádia, keď už sa dokážem nad všetkým čo mi je dôležité postaviť čelom a už to bude naberať len a len na sile.

Týmto by som Vám chcel len poďakovať za niektoré triezve pohľady a rady, ktoré aj moje zmýšlanie upresnili a v ktorých som aj ja hľadal odpovede keď som sa potreboval pozrieť pohľadom iných na situácie, ktoré som nedokázal možno chápať.

Len to dobré....

Nakoľko dnešná doba je málokedy o úprimných radách hlavne nestranných, je dobré byť nad vecou a brať si dobré rady do života a hlavne žiť a robiť si život krajším... o tom to je!

...prečo to nedokážeme?

Ps - ja som to nevzdal 😉

deti95060810
25. nov 2017

potrebuješ radu,alebo si sa len poďakoval...

nikonin
autor
25. nov 2017

Máš taký pocit že žiadam o radu? Skôr tá vďaka a trocha filozofie. Nič konkrétne...

Je za tým veľa výpovede, v témach cítim že je veľa výkrikov a skutek utek, tak také potlapkanie ako podpora a súcit...

...nádej že snáď nejak bude 😉

gabona1
25. nov 2017

Téma je zaujímavá a čakala som, že tam bude romantika. Nebola a možno je skrytá hlboko v texte. Pekne si to napísal. Priorita v živote je určite rodina, deti, vzťah,láska. Niekedy sa osud s človekom zahrá a vyberie si nesprávneho človeka, s ktorým potom prežije pár rokov svojho života. V dnešnom svete je vzácne dobre sa rozhodnúť a stretnúť spriaznenú dušu. Treba počúvať svoje srdce, to nám povie najviac a nebáť sa kráčať životom hrdo, aj keď zažijeme veľa pádov.

nikonin
autor
25. nov 2017

@gabona1
Zmyselná odpoveď zmyselnej ženy? 👏

Poskrýval som tam mnoho myšlienok a je len na každom, čo sa mu v hlave premietne a spraví si život krajším.. alebo aspoň na chvíľku nech odstráni zlo zo seba a pozastaví sa aj nad tým dobrom, čo v živote má...

lanugo
25. nov 2017

Aj toto je sposob ako sa snazit nadviazat vztah😂

charlie1980
25. nov 2017

@nikonin Panecku. Nechcem byt nezmyselna, Ale Skus zmenit dealera.

cecilia68
25. nov 2017

@lanugo Presne tak mi to prišlo 😝

nikonin
autor
25. nov 2017

Ak budem otvorený, tak mi budete radiť aby som si nejakého dealera vyhľadal. 😉 Ale nie, zo všetkou vážnosťou, nechcel som aby to tak vyznelo, len som rád, že sa to dá pochopiť ako to je myslené.. Žiadny fet dámy 😝

cecilia68
25. nov 2017

@nikonin Máš 33 a bavkáš sa na MK ?

nikonin
autor
25. nov 2017

@cecilia68
Máš ten pocit? Alebo chceš zaujať? 🙂

Mám 33 a dosť toho za sebou aby som sa nechal urážať. Ak môj diskusný príspevok ťa nezaujal alebo nemal výpovednú hodnotu pre teba a najdú sa isto aj viacerí, tak asi patríš medzi tie ktoré..ale vieš čo? Absolutne ťa nejdem ani nechcem súdiť.. ľutujem že som sa do tejto debaty a diskusie zapojil, mohol som čakať ale nedalo mi to založiť tému.. 😉

charlie1980
25. nov 2017

@nikonin Aku temu ? Ved tomuto ani Panboh nerozumie. Toto su nejake uvahy, odohravajuce sa v tvojej hlave, nie tema a diskusia. Mozno by som si mala usulat jointa a pochopila by som 😂

tamtamka26
25. nov 2017

Hmm, myslím, ze ja som pochopila....

cecilia68
25. nov 2017

@charlie1980 A ešte aj ten trápny názov diskusie, čo vôbec nekorešponduje s tou jeho "úvahou" 😂

tamtamka26
25. nov 2017

@cecilia68 to je pravda,ze názov nekoresponduje s textom... Možno sa našiel s konikom, to chce povedať...