Nahé fotky v mobile

edithp
26. nov 2021

Dobrý deň, chcem sa vas opytat, ako by ste vzali to, ze má vas priateľ alebo manžel vo svojom mobile obrazky, fotky nahých dievčat, neviem odkial to ma, niektoré vyzerajú ako amaterky zo sexzoznamky, ďalšie ako nejaké profi obrázky nafotene pre časopisy..
Nerobila som mu scény, iba som sa opytala, ze prečo to tam ma a či to je nutné. S kľudným hlasom.
Do svojich mobilov si chodíme, lebo komunikujeme s kamošmi, ked mame niekto na nabijacke mobil, vezmeme toho druhého..
Akoze poviem vam úprimne, necítila som sa dvakrát príjemné, keed som tam videla tie nahé, pekne, štíhle dievčatá.. ako by ste reagovali? ďakujem

jaja20
26. nov 2021

@ckocka Normálny partner ale nerobí niečo, čo je tomu druhému vo vzťahu nepríjemné,a keď ho ľúbi,tak nechce,aby sa trápil. Nemyslíš?

ckocka
26. nov 2021

@jaja20 Ale to práve musí byť jeho vola, jedno na čom založená. Nie že poslúcha rozkazy. A ak k niečomu ten druhý volu nemá, potom mám problém ja, a na mne záleží ako sa so situáciou vysporiadam.

jaja20
26. nov 2021

@ckocka To nie je rozkaz. Hovorí sa tomu kompromis 😉 A vzťahy sú o kompromisoch,lebo nikdy sa na 100% vo všetkých oblastiach nezhodnete,to by človek musel žiť so svojím klonom.

ckocka
26. nov 2021

@jaja20 No ak sa pridržiavame autorkinho tématu tak kompromis u nich práve nenastal.

jaja20
26. nov 2021

@ckocka Ale ani mu nerozkazovala,dokonca ani nerobila scény.

ckocka
26. nov 2021

@jaja20 Máš pravdu, píše len že majú tichú domácnosť. Ale rieši či je v poriadku aby mal partner v telefóne nejaké fotky - podla mňa je v poriadku aby mal v telefóne čo chce (ak to nie je nezákonné) - a ja nemám právo o tom žiadnym sposobom rozhodovať.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1310
27. nov 2021

@edithp máme v rodine taký prípad. Neostalo to pri fotkách, ale fotkami to začalo.
Ale ako čítam ďalej, tak vo vašom vzťahu nebudú problém len fotky.

kitycat
27. nov 2021

@edithp cize ti nepovedal co to je za fotky a este sa aj urazil? Asi ste prave naratili vo vasom pohodovom vztahu na mracik.

Taketo fotky sa tam dostanu 2mi sposobmi, bud si ich stoahnes do telefonu alebo sa ti tam ulozia v Messengeru ci Whatsappu ked ti to niekto posle.

Ako si na ne teda narazila? Pozerala si mu fotky?

jaskolka
27. nov 2021

Muž má kamaráta, ktorý mu zvykne také blbiny posielať. Proste videa a fotky nejakých nahotiniek, ktoré trebárs tancujú okolo tyče, alebo babu, čo robí striptíz a podobne. Teda v mesengeei ich ma plno. Kukne, pripadne odpise mu, že "kde na to chodíš, ty starý ch**" to je ich chlapsky slovník, jednoducho tak spolu komunikujú.
Teda z toho nič si nerobím
Ide skôr o to, že ak ten tvoj, autorka, ti nič k tomu nepovedal, pripadne sa urazil, to by už bolo podozrivé. Nie fotky samy o sebe

jaja20
27. nov 2021

@ckocka No neviem,akým štýlom fungujete v manželstve vy,ale my takým, že "Nerob inému to, čo nechceš,aby robili tebe " a k takymto veci, ktoré druhému môžu emocionálne ublížiť,veru nie sme benevolentní... Proste vždy existuje niečo,čo je už cez čiaru.

ckocka
27. nov 2021

@jaja20 To značí že sa na tých problematických veciach dohodnete. Ale čo s tým ak sa oni nedohodnú? Alebo ak by tebe raz manžel v niečom nebol ochotný ustúpiť? Že si to nevieš predstaviť neznačí že sa to nedeje. A potom musíš nejako reagovať. Ako?

jaja20
27. nov 2021

@ckocka Mať v mobile nahé fotky amatérok zo sexzoznamiek jednoducho nie je normálne, pokiaľ fungujete vo vzťahu, ktorý vyhovuje obom.
Ak by si to ty svojmu manželovi tolerovala,to je tvoja vec,ja by som si to samozrejme vydiskutovala. Autorkin partner ( stále nenapísala,či manžel ) sa o tom baviť nechce a ona tým trpí,tak to v poriadku určite nie je.

ckocka
27. nov 2021

@jaja20 Ty stále tvrdíš že diskusia a to, že partnerovi na mne záleží, musí problém vyriešiť. Nemusí, navyše ak k nej ani nedojde. Alebo partnerovi na mne až tak nezáleží.
Takže problém trvá, ja nie som spokojná, chlap nič meniť nechce. Čo možem urobiť?

jaja20
27. nov 2021

@ckocka Tak keby partnerovi na mne nezáležalo, neriešila by som fotky,ale to,či má zmysel s ním zabíjať drahocenný čas. Záleží na tom, aký prah tolerancie konkrétny človek má.

ckocka
27. nov 2021

@jaja20 Veď presne to stále hovorím, potom je riešenie problému na mne.

jaja20
27. nov 2021

@ckocka Nie,ty stále píšeš, že je to normálne a neriešila by si to.

ckocka
27. nov 2021

@jaja20 Ja by som to naozaj neriešila, ale tvrdím to že nie je normálne niekomu niečo zakazovať a prikazovať. Pretože moje zákazy a príkazy nikto počúvať nemusí, ani moj manžel nie.

jaja20
27. nov 2021

@ckocka A kde ona píše,že mu niečo zakazuje alebo prikazuje? Veď čítaj s porozumením 😉

vilma7
27. nov 2021

A čo ti na to tvoj priateľ odpovedal, keď si ho konfrontovala?

ckocka
27. nov 2021

@jaja20 Požaduje aby sa jej zodpovedal zo svojho súkromia.

jaja20
27. nov 2021

@ckocka Panebože, ale veď to nie je príkaz,ani zákaz. 😄 Ty sa muža nikdy na nič nepýtaš? Podľa toho, čo píšeš,by sme sa partnerov nesmeli napr. pýtať trebárs ani na to, čo obedovali v práci,lebo aj to je ich súkromná vec.

janickacrazy
27. nov 2021

@edithp akože väčšina chlapov má v mobile alebo inde nahé ženy, kedysi ich mali nalepené na skrinkách v práci alebo kdesi v supliku hodený časopis, na tom fakt nič nie je. Môj muž tiež mal nejaké fotky, keď sme spolu začal chodiť, keď som ich objavila, tak videl, že nie som nadšená z toho, tak ich jednoducho vymazal a bolo. Vec vyriešená. Možno aj u vás by stačil obyčajný rozhovor.

jaja20
27. nov 2021

@janickacrazy Ale on sa s ňou nechce o tom baviť,to je ten problém.

ankare
27. nov 2021

@edithp no mne by to tiež veľmi vadilo.

jamatkaroka
6. jan 2022

Dala by som nejakú vtipnú podpichovačnú hlášku a koniec. Jeden to má v mobile, iný si to potajomky pozerá na nete...

jaja20
6. jan 2022

@edithp Ako si to nakoniec vyriešila?

fido69
18. mar 2024

@heidy222 Výstižné a vtipné. Ty určite s mužom žiadne problémy s priblblými ženskými fotkami neriešiš, ale využívaš ich vo svoj prespech. 😉