Nájdený kondóm u frajera

19. sep 2021

Ahojte, potrebovala by som objektívny názor. Nasla som u frajera v aute kondóm. Nepoužitý. Nikdy sme spolu kondóm nepoužili, sme spolu 8 rokov.ked som sa ho pýtala povedal ze to asi ako prekladal veci zo starého auta. Boli sme pred 4 rokmi rozideni tak zevraj odvtedy ho mohol mať v starom aute. Verili by ste mu? Ďakujem

brita7777
19. sep 2021

Kludne, aj ja mam stare kondomy niekde v dome u rodicov este stale v skrini. Neveris mu, mas na to dovod ?

autor
19. sep 2021

@brita7777 nemám dôvod, ale nezdá sa mi ze by ho omylom preložil do dverí vodiča a nevedel o tom

brita7777
19. sep 2021

Osobne by som z toho velku vedu nerobila.

sisa_s
19. sep 2021

Tak sa pozri na datum spotreby 😀 ak bude 2018, ok, ak 2024, tak tazko ho tam ma roky odlozeny 😀

ella_price
19. sep 2021

Toto fakt ideš riešiť sem? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

autor
19. sep 2021

@sisa_s dobrý nápad ďakujem, akurat neviem ci tam bude keď je to jeden kus

taskataska
19. sep 2021

bude, je to na kazdom este extra zvlast, nielen na krabicke

sisa_s
19. sep 2021

Mal by byt na zadnej strane alebo naboku vyrazeny

brita7777
19. sep 2021

Hlavne napis aky mal datum.🤔

nerya
19. sep 2021

📌

nina255
19. sep 2021

áno prekladal veci zo starého auta do nového, a tento kondom dal samostatne do dverí spolujazdca namiesto toho aby ho vyhodil (ked je vraj stary), kde ho môže hocikto najsť koho pripadne vezie :D velmi zla vyhovorka... nepoviem keby bol niekde v kasliku alebo kufri spolu s dalšimi vecami v nejakej krabičke to by som možno uverila ale toto? fakt si skus pozrieť ten dátum spotreby.. za mňa ti povedal blbosť

autor
19. sep 2021

@brita7777 dátum spotreby je 2025 ale kedy bol vyrobený to tam nie je

bosorka2302
19. sep 2021

tak stary asi nebude 🙂

fatimuska
19. sep 2021

Ja by som si vygooglila aka je exiracia kondomu danej znacky, ale asi budu rovnako na tom viacere značky..

autor
19. sep 2021

@fatimuska skúšala som a asi 6 rokov

fatimuska
19. sep 2021

Tak su tie datumy rozne, naozaj je to od znacky ale tak 5 rokov 3 roky, 2 roky

andrea_prestastna
19. sep 2021

Vies co,,,prepichni ho a daj naspat😂😂😂 sorry ale u mna by nepochodil, kebyze je stary ho vyhodi ale prelozit do dveri je parada, drzim palce hlavne chladnu hlavu

autor
19. sep 2021

@andrea_prestastna sak to som aj chcela ale nevydrzala s a opýtala som sa to :D

marca12
19. sep 2021

Max 5 rokov je expiracia,ale aj keby 6 rokov,tak to nesedi na rok 2018. No neviem riadneho chrobaka ti dal do hlavy

fatimuska
19. sep 2021

Tak a je 21 a ma do 25 tak hmhm, asi to nebude taky stary ako tvrdil..

kristind
19. sep 2021

A čo ti povedal, keď si sa opýtala? Tiež som musela googliť, už len zo zvedavosti. Ja by som ho asi prizabila. Načo by klamal, keby je tam ten kondóm 'nevinne'

andrea_prestastna
19. sep 2021

No tak si ho vecer vypytaj nech ho pouzije a bude muset kupit do auta nove, len ja som paranoicka ja by som sa hned sledovala ci nemam nejake infekcie od neho alebo co bars co by ma napadlo , najlepsia je komunikacia, sadni si s nim ukaz mu datum spotreby a stoj si za svojim cize niekto klame 🤥🙁 nech nie si za hlupu ved zivot mas jeden a muzov je vela

gladys_07
19. sep 2021

@fatimuska kam sa hrabe FBI na podozrievavu zenu 😂😂

kristind
19. sep 2021

@andrea_prestastna pekne napísaný záver 😀 len či sa dozvie pravdu, keď už si na prvý krát vymyslel takú chabú výhovorku 🤔

hipuska
19. sep 2021

My sme mali také červené kondómy a kvapla som na ne červený atrament. Nebolo to vôbec vidno. No a jendho dňa môj chlap prišiel domov s červenými rukami, že nevie kde sa ubabral a nejde to dole. Ale teda, ja som mala podozrenie, a bolo tam viacej náznakov.

andrea_prestastna
19. sep 2021

@hipuska mna jebne to je parada iny agent ale nezavidim ti, aspon si nebola za trubku parada gratulkaaa

ysseba
19. sep 2021

@hipuska Tak toto je dobré 😀 A ako to dopadlo?

siasis
19. sep 2021

@hipuska kks tak to aky agent 🤣🤣🤣to by ma nenapadlo 🤣

andrea78
19. sep 2021

Take vysvetlenie je blbost. Ak by ho prekladal zo stareho auta tak ho vyhodi spolu s inymi odpadkami, ktore tam mal. Obzvlast v pripade, ze vy dvaja kondomy nepouzivate, naco by mu bol, vedel by ze je stary, letel by s odpadom bez premyslania. Expiracia 2025, rozideni ste boli pred 4 rokmi, cize cca 2017, nezda sa mi, ze by kondomy mali 8 rokov expiracnu dobu ( a to by ho musel kupit ako uplne ,,cerstvy,, tohorocny vyrobok) Jeho verzia nesedi, neverila by som mu to cele hned, aj bez pozretia si toho datumu spotreby.

hipuska
19. sep 2021

Pre mňa dobre, pre ňu horšie. Má ho teraz doma 😊