Najprv milý a zrazu zmena

4. júl 2020

Ahojte baby chcem sa vám zveriť nakoľko nemám kamarátky a nemám sa ani komu zveriť.. Mala som vzťah 2 roky ktorý ma neskutočne ubíjal on dosť pil, jeho mama a otec tiež, takže alkohol mali v rodine. Keď bol triezvy nebolo to sním až tak zlé ale keď si vypil bol agresívny povedal mi slová ktoré mi v pamäti ostanú vždy pri pohľade na jeho. Nebolo to len pri slovách, raz ma udrel a vystrájal utekal z domu a podobné veci. Rozišla som sa sním nakoľko som to nezvládla, ale urobila som jednu chybu namiesto prečistenia hlavy, cestovania a užívania si slobody som za 2 mesiace spoznala nového chlapa. Najprv som nechcela sním vzťah ale, ja naivná páčilo sa mi jeho chovanie ku mne nakoľko ex bol pako. On bol úplný opak starostlivý milý stále som sa pri ňom smiala stále krásne slová krásne správy nechodila som ale lietala. Síce v posteli to nebolo až také dobré ale neriešila som vtedy nejako sex chcela som skôr pozornosť a lásku.. Ale všetko krásne trvá len chvíľu, začala som si všímať že jeho správanie je iné viacej si dovoľuje je ku mne drzejší. Už ani sranda sním taká není strašne sa uráža sex som sním nemala dva mesiace nakoľko nebývame spolu a vidíme sa málo pretože je stále v práci a aj keď ideme spolu niekam tak len sa vidíme zájdeme na večeru alebo sa prejsť niekam na čaj kávu, a to je všetko bojím sa že toto nebude viesť k ničomu dobrému poraďte mám radšej odísť nechať ho žiť alebo zachrániť to

pribinak
4. júl 2020

Zachran hlavne seba. Rozidi sa s ním ešte dnes.

0kristina0
4. júl 2020

Pocuvaj rozum nie srdce

strapatapupava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
4. júl 2020

Napíš mu sms - už ma nepriťahuješ

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
4. júl 2020

preco chces zachranovat chlapa? Preco? 🤦‍♀️

larisalarisa
4. júl 2020

Ostan trochu sama. Dopraj si čas len byť sama so sebou.

katkati
4. júl 2020

Co chceš vlastne zachraňovať? To ti tak bude chýbať večera, káva alebo čaj? Lebo iný osoh z neho nemáš.

mlska19
5. júl 2020

Neviem,kolko mas rokov,neviem,co od noveho vztahu ocakavas.V tomto si musite s partnerom sadnut.Ak mate kazdy ine predstavy,prisposobovat sa nema zmysel.