Našla som mužovi tabletky na erekciu. Nijak to nekomentoval. Ako by ste to riešili?

30. okt 2019

Ahojte . Mužovi som v aute objavila tabletky erofertil na erekciu . Keď som mu to ukázala tak nepôsobil vystresovane ani nahnevane nejak to neriešil . Mne to predsa len nedá načo mu take tabletky sú .. čo si prosím o tom myslite ? Akoby ste reagovali vy ?

janulka1802
30. okt 2019

Sama musíš predsa vedieť či ich potrebuje pri Tebe alebo ich používa pri nejakej inej...

autor
30. okt 2019

@janulka1802 keby ich potreboval pri mne tak ich ma zrejme doma .. a nezda sa mi že ich pri mne potrebuje . My sme
Spolu rok a pol vyzerali celkom staršie tie balíky je možné že ich tam mal dávno predtým

janulka1802
30. okt 2019

Normálne sa ho spýtaj ja by som chcela počuť keby som bola na Tvojom mieste

stela01
30. okt 2019

Tak dufaj že si ich dával pred vašim domom keď zaparkoval po celom dni v práci - keď že si tehotná .

amelia000
30. okt 2019

@stela01 toto je anonymna diskusia....anonym nieje nick 🙂

klarissa25
30. okt 2019

@stela01 ako vieš ze je tehotná? 🤷‍♀️

stela01
30. okt 2019

@amelia000 iha áno ? Ospravedlňujem sa

amelia000
30. okt 2019

@klarissa25
@stela01 nevie..ale je nova moznost na MK a to zalozit anonymnu diskusiu a vela zien o tom este nevie lebo vsade je autor anonym a mylia sa ze to je ta ista osoba.

klarissa25
30. okt 2019

@amelia000 áno áno viem, už mi to došlo že si myslela ze ma dve diskusie a v jednej je tehotná 😂🤣

stela01
30. okt 2019

@amelia000 odkedy tato novinka ?
Kkks nebudeme si vedieť pozrieť históriu ich diskusiiii tým pádom ?

klarissa25
30. okt 2019

@stela01 no samozrejme ze nie keďže nevieš kto to píše 😉ja som si túto novinku vsimla asi dva dni dozadu

amelia000
30. okt 2019

Uprimne mala si tu napisat skor..to vtedy ked si ich nasla. Ja by som mu tie tablety preratala a cuarkala si kedy mame sex...doveruj ale preveruj

autor
30. okt 2019

@amelia000 nasla
Som ich dnes

amelia000
30. okt 2019

Ale uz vie ze o nich vies 🙂

autor
30. okt 2019

@amelia000 áno vie nereagoval nejak vystresovane zarehlil sa nad tým a nič viac ďalej som to nerieisla lebo som bola akurát ja odchode z auta

ankaevka
30. okt 2019

Pane boze, aj moj muz si kupil tablety a zistila som to tak, ze som nasla blok ale by ma ani nenapadlo hned ho upodozrievat z nevery..treba komunikovat a nie hladat hned dovod na ziarlivost..skus sa ho spytat, mozno ich berie tesne pred tym, ako dojde domov

autor
30. okt 2019

@ankaevka nie nepoužíva ich predtým ako ide domov lebo mi pracujeme spolu a chodíme domov spolu takze keby si ich dal predtým ako ideme domov tak by som to asi videla keďže ich ma v aute . A ja nehovorím že ho hneď podozrievaná z nevery nič take som nenapisala . Len mi to nedá proste .. a zaujíma ma názor ako by reagovali iné ženy

ankaevka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinka89
30. okt 2019

Ak si myslis- že sú z obdobia dávno minulého, možno ich zo začiatku vášho randenia pouzival- aby ťa ohúril....doba exp. Býva väčšinou 2 roky. Ja by som to riešila rozhovorom a podľa toho, aký doveryhodny argument by pouzil- by som mu buď uverila alebo nie.

autor
30. okt 2019

@katarinka89 no povedal že nie sú z obdobia minulého že pri mne ich mal keď sme išli z nočnej a že keď pil niekdy ( mame klub ) bol unavený atd atd .a rehlil sa na tom že ja hneď myslím na najhoršie vôbec nevyzeral nejaký vystresovaný že som ho “ nacapala “ skôr sa na tom smial .

katarinka89
30. okt 2019

Akurát včera mi kamoška hovorila, že jej frajer sa nie a nie urobit- 😅 mal vypite takže verím tomu, neboj- ver mu

autor
30. okt 2019

@katarinka89 hej len mohol mi o tom povedať a nechať si ich normálne doma to že ich ma v aute mi pride divne a my sme doteraz fakt nikdy problem nemali 🙂

katarinka89
31. okt 2019

Je to akési ponizujuce pre chlapa také niečo riesit

zana1234
31. okt 2019

Ahoj, moja skusenost, predtym ked mal moj muz problem s erekciou sme o tom diskutovali a som vedela,ze si ich kupil a mal ich doma. Potom, co som zistila,ze ma milenku, viagru nosil vo svojej taske, aby ich mal poruke. Pri konfrontacii mi povedal,ze ich ma pre mna. Tak preco ich nosil v pracovnej taske? Ak su pre partnersky zivot, tak by mali byt doma. Ak su pre milenku, tak su vsade inde len nie doma.

som_ponorka
31. okt 2019

No a zabrali mu vôbec? Lebo podla zlozenia to nemusí byť žiadna výhra..... Možno to chcel len skúsiť alebo to mohol aj dostať ako darček od kamarátov. Muži sú takí "ftipalci". Koľkokrát ku nám do lekárne prišiel chlap a ze chce pre kamaráta na narodeniny do darčekového kosa viagru. Aké bolo to sklamanie, keď zistil, že ta je na predpis a nepredáme mu ju. Keď sme ponúkli výživové doplnky za 40 eur, tak si to aj často rozmysleli 🤷‍♀️

zuzzinka
31. okt 2019

@som_ponorka snad si im neverila, ze to chcu pre kamarata. To je predsa stara vyhovorka, aby nebolo na nich, ze to potrebuju 😀

som_ponorka
31. okt 2019

@zuzzinka bolo vidno, kedy je to pre "kamaráta" a kedy pre kamaráta 😂😂

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
3. nov 2019

Takže ich mal pre istotu, keď bude po nočnej či si vypije?ja nie som hysterka ani stíhačka, ale toto by som neverila.Mal by ich v peňaženke, doma v šuflíku ukryte...čo mu iné zostalo ako zachovať kľud a ešte vtipkovat, že to prehanas.ale tak snáď mu nekrivdim možno s tým má problém a Vás sex riadia lieky po každé nemôžeš vedieť či tá nočná nie je len výhovorka a cíti sa trápne.

pannama1
4. nov 2019

hm, tak to vobec nie je dobre, ze si mu nasla taketo tabletky v aute. ako priznam sa, ze aj moj drahy uziva tabletky na podporu erekcie ale na tom sme sa dohodli spolocne a tym padom viem, ze si ich kupuje kvoli mne a nie kvoli nejakej inej zene. treba sa s nim otvorene porozpravat!!!