Nasťahoval milenku do nášho bytu

opica_skorica
5. mar 2016

Poraďte mi, čo robiť, keď si nasťahoval milenku do nášho bytu?

libka1
6. mar 2016

@opica_skorica pokial je byt vas spolocny nepomozes si a ani nikto iny ti nepomoze ked on je take hovado. Akurat co najskor rozdelit majetok. To kto koho vyplati je uplne jedno, alebo potom byt predat a peniaze si rozdelit. Vo vasom pripade ked toto dokaze urobit pochybujem ze sa bez sudu dohodnete 😖 Nenicila by som si zdtavie a odstahovala by som sa a snazila cim skor dosiahnut aby bol majetok rozdeleny a ty si mala od neho pokoj.
Mozno trochu mimo, ale mala som kolegynu co si takto domov doviedla milenca. Ona s nim bola v spalni a muza vystahovala do obyvacky. Mali v tom obdobi zhruba 3-rocnu dcerku. Prekvapujuco to ale ustal ten jej muz. Milenec po casr odisiel. Ako su na tom teraz netusim, uz nie sme v kontakte...z

lubkavargova1
6. mar 2016

Dat mu ultimatum a basta...naj ta vyplati a potom nech sa m nasackuje hoc aj jej cela family..a ked nie, tak surovo policia a naj taha do pixe. Ona tm nema co hladat. je to vas majetok, teda scasti aj tvoj.

malabiba
6. mar 2016

@lubkavargova1 s policiou to bude tazke kedze byt je aj jeho a milenka je jeho host

lubkavargova1
6. mar 2016

@malabiba a to sa neda nijak oficialne ju vysankovat?

malabiba
6. mar 2016

@lubkavargova1 zial nie

malabiba
6. mar 2016

@opica_skorica mal by ta vyplatit, ale vidim to na dlhe lakte a sudy...skuste dohodu, ak to pojde

opica_skorica
autor
6. mar 2016

Ženy, držte mi palce. Ďakujem🙂

dana_l
6. mar 2016

nevysackujes ju odtial. je to aj jeho byt. on ta nevyplati lebo mu to vyhovuje a nema dovod tebe povedat aby si odisla. jemu predsa nic neprekaza. ty si co si nespokojna. ak chces ist tak chod ale on ta nemusi vyplatit lebo on nepredava byt. a ty odchadzas z tvojej vlastnej vole.
jedina moznost ako toto vyriesit je predat byt. a obaja si potom musite najst nahradne ubytovanie.
ale kto vam povie - prikaze ze musite ho predat? jedine mi pride sud ako moznost ale kolko by to trvalo kym by sa skoncilo pojednavanie a sud vydal prikaz a ze ci by tym padom skutocne muz suhlasil s predajom a nevymyslal ze ceny su nizke a podobne.
ako tu uz niektora ina prispievatelka napisala, s nim nepohnes. jedine odist a najst si nahradne ubytovanie ale peniaze od neho nan nedostanes. dalsia moznost - ostan tam byvat a musis ozaj urobit zo seba monkey- nevidim - nepocujem - nerozpravam. proste uplna ignoracia oboch. lebo ked on ju tam nosi tak je to lebo ti chce ublizit a ked ty nebudes aboslutne reagovat tak nema ako na teba aby ta nas.al. jedine ty nase.ies jeho

pozri do tejto temy ale tam uz bola pisatelka rozvedena a ty si este len v procese rozvodu
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/ex-po-rozvode-nechce-odist-z-bytu-co-s-tym/

tuna je ak by si ty odisla ze on by ti mal platit za najom lebo uziva cely byt. ale ci ho k tomu donutis???
ale ako pisu, kedze si spolumajitelka, tak si zodpovedna aj za naklady na byt - okrem nakladov za uzivanie bytu

opica_skorica
autor
6. mar 2016

@dana_l To sú zaujímavé informácie, dík.