Naštrbené vzťahy

zoj_a_inka
27. júl 2013

ahojte, som tu nová.
Mám problém,ktorý ma zranuje a trápi. Ide o mojho priatela,s ktorým si chceme založiť rodinu a spoločný život a o moju mamu. Ich vztah je naštrbený. Mama je konfliktný typ. Preto to všetko začalo. Odzačiatku urobila chybu že si ho k sebe pripustila (hned si tykali,podpichovala zo srandy,..) Moj priatel je mladý človek a tak isto zosrandy podpichol,s myslením že jej to nebude vadiť. Po roku mama začala nadávať, nezdrží sa vulgarizov,no v jeho blízkosti sa len zmôže na kritiku a jemne nadávanie. Začala jej vadiť jeho prítomnosť,správanie,nemá ho rada. Mne to ubližuje. Musím doštudovať výšku a potom chceme vlastné bývanie dovtedy neviem čo bude dalej. Pomôžte ako to mam prekonať? Napadlo ma len vyhýbať sa stretnutiu ich oboch. Už je to také vážne,že sa bojím dalšieho ich stretnutia..pomôžte

doliva
27. júl 2013

nech si sadnú a sa porozprávaju komu čo vadí na tom druhom,mohli by brať ohľad aspoň na to že miluju tú istú osobu....

lussy666
27. júl 2013

mam presne ten isty problem, mnohokrat rieseny, vzdy bolo chvilu dobre, ale nakoniec sa aj tak vsetko vzdy do.... nastastie sme dosiahli aspon ten stav, ze sa uz nebojim vikendov a chvil, ked sme vsetci spolu, ale aj take bolo...jedine rozpravat sa o vsetkom, nic ine poradit neviem...ale niekedy je to o drzku teda 😝

zoj_a_inka
autor
27. júl 2013

Bola by som rada ,keby si to vyrozprávali. Sama som to priatelovi navrhla. Len to by nemohli byt obaja tvrdohlaví. Najhoršie je ,že si neviem predstaviť ako to bude dalej. čo svadba? rozmýšlam že upustím od mojej vysnívanej s vela ludmi ,.. vždy chcem mať všetko top a skvelu náladu. to sa budem vydávať radšej len so svedkami..ako mať na svadobnom videu rozhádaných ludí čo mam rada.

zoj_a_inka
autor
27. júl 2013

Niečo ma napadlo!!! čo tak zorganizovať náhodne stretko. Obom napíšem sms že ich čakám tam a tam a pritom tam neprídem. Stretnú sa na neutrálnej pôde a budu mať príležitosť si to vydiskutovať. miesto by bola nedaleka reštika a s čašníkom by som sa dohodla že ked prídu nech ich usadí a da im list v ktorom im napíšem že sa trápim a aby to urovnali medzi sebou.. čo vy na to? predstavujem si to asi moc jednoducho čo?

dasiacik
27. júl 2013

@zoj_a_inka
Hm,a oni su ako casto spolu v kontakte?A preco vobec?
Z toho co si napisala mi to znie akoby boli spolu kazdy
den.Ale,ved chodi s tebou,nie s tvojou mamou.Jednoznacne
zle zacali.Ja by som ani jedneho z nich nenutila k nejakemu
nasilnemu rozhovoru,ci stretnutiu.Chce to trochu povolit,
nechat obom cas,nikoho do nicoho nenutit.

zoj_a_inka
autor
27. júl 2013

Bývam ešte u rodičov,takže sme spolu ked su prázdniny stále. Tým pádom je stále aj s mojimi rodičmi v kontakte. Tiež som to mame povedala,že ona je na vine,že si ho nemala pripustiť k temu hned na začiatku.

maya_zilina
27. júl 2013

@zoj_a_inka To ze podpichol zo srandy je jedna vec ale RESPEKT je vec druha... S tym tykanim mala Tvoja mamina pockat.... Lahsie sa povie TY (pip) ako VY (pip)...
Drzim Ti palce ale nemyslim ze sa to da vratit do zaciatku ich srandovania...

kaktusik007
27. júl 2013

@maya_zilina no, by si sa divila, ale poslat niekoho do piiip ked mu este vykas ma svoje caro 🙂 pri tykani to nie je ani tak ono...

@zoj_a_inka tak eliminovat vsetok cas, kedy priatel je u vas doma... je leto, je teplo, sup k vode ci na piknik.....
inak, mozno tvoja mama citi z tvojho priatela aj nieco ine... mamy maju taky ten siesty zmysel... skus sa s nou porozpravat ze co jej na nom vadi - ale bez afektov, emocii,... proste normalny rozhovor, akoby ste sa bavili o tom ze ci kupite na rano rozky alebo chleba....