Nechápem reakciu rodičov

5. aug 2023

Cauky idem sa vyžalovať troska. Pred 3 dňami sme prišli z dovolenky. Moji rodicia co chodia k nám dosť často a každý deň volajú zrazu sa ani neprišli spýtať ci sme došli ok, áni na zážitky sa nepytali ani nič proste. Na dovolenke som telefonovala s mamou a povedala som jej ze som pre ňu niečo kúpila. Viem ze si potrpí na luxusných vôňach tak som jej kúpila olejový parfum za skoro 100€. Dnes prišli boli tu 5 minút, vlastne prišli len po darčeky. Sadla do auta, otvorila vôňu a hovorí fuuj to je hnus. Akože ja som ju vyberala vyše hodiny podľa jej vkusu. Je naozaj krásna ta vôňa. Sadli do auta ani bu ani mu a odišli. Akože ja viem nemala som očakávať ze mi budu ruky nohy bozkávať ale takto sa nikdy nespravali. Ľutujem teraz fakt ze som im to všetko dala. Mala som im dat iba mangetku a bolo by to tak najlepšie.

tiezjedna
5. aug 2023

ak to bol Egypt (Dubaj, Tunis, Turecko, Maroko a pod.) a drahá vôňa odtiaľ, tak sa nedivím, že fuj... Tam platí, že čím drahšia, tým hnusnejšia😖 Každopádne mama sa mohla ovládať a aspoň predstierať nadšenie. Fuj sa na darček fakt nehovorí...

gelifil
5. aug 2023

inak..ty si v tom aute sedela s nou??....odchadzali od vas, nie?

nini1978
5. aug 2023

Čo ti na to povedať?
Že máš drzu', nevychovanu' a nevďačnu' matku?
Aj by som chcela diplomatickejsie,no nedá sa

autor
5. aug 2023

@gelifil ona sadla do auta a mala otvorené okno a pohli sa až neskôr

nikaeli
5. aug 2023

aby sme my boli spokojné, tak si sa ich opýtala?
my?
veď ty máš problém 🤷🏻‍♀️
nám to môže byť jedno
dievčatá sa ti snažia pomôcť, tak sa pýtajú a ty si vo svojich odpovediach rovnako protivná ako tvoja mama..

koniarova
6. aug 2023

Aká matka, taká Katka. 😂 Toť vsjo. 👍

samimami777
6. aug 2023

Ja by som jej napísala že ma jej reakcia úprimne sklamala nakoľko si vynaložila veľa lásky, času a peňazí na to aby si im tie veci vybrala a doniesla a že ich reakcia bola netaktná a urážlivá a dúfaš že sa nad svojím správaním dobre zamyslia a sami to pochopia. Ak aj vôňa nebola podľa jej vkusu mohla skrátka poďakovať za snahu a vystaviť si ju ako suvenír . My sme dostali xyz suvenírov ktoré neboli podľa nášho vkusu ale vždy sme zdvorilo poďakovali a boli nadšení že na nás dotyčný človek myslel. Reakcia predovšetkým matky bola detinská a drzá

kristinapetronela
6. aug 2023

S takými ľuďmi sa nebavit .ved to nie je normálne

jana_eyre_2
6. aug 2023

Akože čítam si odpovede autorky a z toho nechápem ja.. 😳 založis tému, ženy normálne reagujú a ty otočis akoby sme tému založili my a riešili tvojich rodičov.. a ešte že aby sme boli spokojne.. viem, že v poslednom čase bývam dosť zabrzdena keď každý deň vstávam o 3rano do práce ale zase asi nebude vždy problem na mojej strane že nerozumiem týmto témam.. 🤔

fantaghiro21
6. aug 2023

Moja sestra sa vratila z dovolenky v chorvatsku.My sa zial tak skoro nedostaneme,momentalne som na rizikovom.
Vypytala som si a poprosila,ci mi donesie figy a chorvatske paradajky😍tie som zboznovala.
Ona stastna ako blcha a ja este viac a nemusime sa tu hrat na darceky s magnetkami a kadecim(aj ked by ma urcite vonavka ,ci hodvabna satka ,aj ta magnetka potesila) .ale vacsiu hodnotu ta magnetka vzdy ma pre toho,kto v danej destinacii aj realne bol a prezil par dni .
Aspon my sme mali zauzivane,hlavne manzel odniest si magnetku z kazdej zdolanej tury,vyletu,dovolenky.na chladnicke to sice nemam rada,pada to a nici sa to,ale konirc koncov clovek potom videl taky kratky pribeh a zazitky z roznych kutov....
Ak sa ti zda reakcia primerana,nemoze byt nahnevana,alebo zavistliva ,a mamu nemoze nic trapit ,inokedy sa mozno spytaj,co by ich potesilo.
Na vonavky ani ja nemam odvahu kupovat,ta vzdy na kazdom tele reaguje inak,aj v inom prostredii...

Na druhej strane,aj keby sa mi nepacila,nemam odvahu povedat na dar "fuj".vazila by som si to,ze niekto na mna myslel,vyvavil na mna peniaze,ktore mohol investovat do seba a dovolenkovych zazitkov,do muzea, svojej rodiny a podobne....

letfenixa
6. aug 2023

@autorka super, už som spokojná. Takže rodičia sú uz normálni, darčeky hnusne, o la la.

gelifil
6. aug 2023

Nie je toto fejk tema?.....

daniela2202
6. aug 2023

A keď nebudú darčeky... skončí aj rodina