Nechce ma

helenka926
5. júl 2016

ahoj všetky, možno len zveličujem, možno neviem mať odstup, možno sa trápim zbytočne, možno, možno, možno.... Máme vo vzťahu vážny problém 😒 ja viem že to bude vyzerať pre väčšinu ako hrozná banalita... Sme spolu dva roky, priateľ má cez 30 ja pred 30tkou, rozumieme si, žijeme spolu už rok a trištvrte, doma fungujeme v pohodičke, pomáha (aj keď na to nebol naučený robí to sám od seba), je milý, zlatý, robí ako drak, ale občas si vyčlení čas aj na mňa... Občas sa pohádame, nie sme stroje a sme zložité povahy ale fungujeme v pohode. Problémom ale je že spolu nespávame 😒 proste nemá záujem, raz za dva mesiace sa zľutuje ale nič viac, pritom si v posteli rozumieme, nemá zdravotný problém, vyzerám stále rovnako... Vraví že mu to proste nechýba, že za tým nemám nič hľadať... Nevládzem už :/ chýba mi blízkosť, intimita,... a to nehovorím o tom že pomaly už začínam rozmýšľať o rodine ale takto môžem len snívať.... trvá to už vyše roka... Máte niektorá podobnú skúsenosť? vyriešili ste to dáko?

tetapetra
5. júl 2016

@helenka926 su ludia, ktori sex jednoducho nepotrebuju. A ty si si prave takeho nasla. Bud sa s tym zmieris, co asi tazko, kedze ty sex chces alebo sa rozidete. Netreba za tym nic hladat

sookie1
5. júl 2016

@helenka926 no to bolo ale po tom ako som mu rok a pol stále vravela že chcem sex.aspoň 3 X do týždňa hm,,a viesco bolo naj na tom že keď som sa s ním rozišla povedal mi že to odomna nečakal že má mal omotanu okolo prsta a mohol si robiť so mnou čo chce..on vedel že si milenca nenájdem preto mi to povedal,,,hm žiaľ tým moje city úplne ochladli a stretla som iného do ktorého som sa bezhlavo zaľúbila,,

era777
5. júl 2016

@helenka926 ja mam doma niečo podobne 🙂 na zaciatku to bolo tiez fajn , ale casom to nejako ustupovalo ... to uz som ja zacinala , pochybovat o sebe , asi sa mu nepacim , alebo ma druhu ? kupili sme aj tabletky na podporu libida , a neviem co ,,, nieje to o nicom , je to len o LENIVOSTI ,,,, lebo sak, ked uz ja zacnem tak to ide ,,, aj , ked dakedy ma pocit , ze boze ja som asi nymfomanka ,,, ale nie to on je ,,iny,, jednoducho nie vsetci chlapi su taky , ze ...pekne kozy , dobra ritka , tu by som pretiahol,,, alebo vidia gatky a paka hore ,,, moj tiez taky nieje , aspon viem ,zeby niekde inde nieco neskusal , lebo ho take veci netrapia ,,, a tiez som predtym mala ine vztaky , kde stacilo v gatkach prejst alebo sa len čuchnut ,,, a preto som nechapala , ze ako je mozne , ze u tohto to nefunguje ? ja si myslim , ze pokial mu stoji , tak nema ziaden probem ,,, len je pohodlny ,,, ja svojho muza milujem lebo je to uzastny clovek , mame perfekny vztah , a viem ,ze v akejkolvek situacii bude so mnou a to , ze nieje nadrzany ako stepna koza a trtkal by vsade a kedykolvek ma netrapi .... ano sex , je zakladom dobreho vztahu , ale asi by si nechcela chuja co by ta mal na haku , ale dobre by ta vytrtkal ,,, moja rada , je asi ta ,,, ze proste bud iniciativna ty ,,, priliskaj sa a neverim ,ze ked sa mu postavi,ze ta posle prec 🙂 mne tiez , povie moj mojooo unaveny som ja sa uz neurobim , a ja mu nato , ale zlato , sak kto si postavi si zasluzi a ja ta presvedcim o tom , ze sa urobis ... a uz zacnem a on uz potom ide tiez ,,, lebo sak kym mu stoji nieje chory ... LEN LENIVY A POHODLNY ... 😀

vilma7
5. júl 2016

@helenka926 no myslím že teoretických rád si tu dostala viac než chceš, jediné čo mňa ešte nepadlo, vyskúšať nejakú sexuálnu pomôcku - myslím konkrétne Afrodiziakum, ale samozrejme s jeho súhlasom.

oldman50plus
5. júl 2016

Čo ti viem povedať určite že je zo zdravotného hľadiska veľmi nebezpečné ak muž si semenníky nevyprázdni v intervaloch kratších ako 2 týždne. Ale zase úprimne nepoznám žiadneho mladšieho (povedzme pod 40) ktorý by to nerobil ak nemá závažné dôvody napr. je kňaz alebo mních. A u tých urológovia by mohli rozprávať aké komplikované problémy riešia. Je veľmi pravdepodobné že aj tvoj si uľavuje, ale nemusí to byť s tebou, s inou, iným, sám... Dôvody pre to môžu byť najrôznejšie občas také ktoré by nikoho nenapadli a nemusí to byť niečo čo by si odsúdila. V každom prípade muža s normálnym libidom to po týždni je už horšie ako zhnisaná trieska pod nechtom.
Ak spávate nahí pri sebe atp. tak sa u muža zvykne vyvinúť ochranný mechanizmus - aby furt nestál a tým sa nevyčerpával, že proste erekcia pri tebe za obvyklých okolnostiach nenastáva (pri inej áno 😀 ). To ale neznamená že chlap nefunguje, obvykle je k tomu nejaký rituál - "pririťkovania", zoberieš veci do rúk alebo úst, alebo len pozrieš na neho "trt...cím" pohľadom, proste signál že sa ide na vec a až potom dochádza k erekcii.
A ešte posledná vec. Som 25 rokov starší ako ten tvoj a povedzme týždeň ak sa nedá už vydržím (pred tými 25 rokmi len ťažko, ťažko) ale potom sa mi už moja mužná ozdoba naozaj pripomína že by som mal niečo podniknúť. Ak tomu tvojmu skutočne nie tak niečo nie je v poriadku. Ono sexuálny pud sa "vypína" pri určitých typoch ochorení alebo medikáciách alebo nemá v poriadku hormonálny systém, ale neviem si predstaviť že 30 ročný chlap má záujem o sex raz za dva mesiace ale keď ho máte tak to je v poriadku (ani neskončí ako zajac, ani ako mäkkýš). Podľa mňa je to prakticky vylúčené a keby som bol žena na tvojom mieste neveril by som že hovorí pravdu.

mysga
5. júl 2016

@oldman50plus No a takto sa spýtam, keď je to už taká delikátna téma, keby nemáš dva mesiace sex, tak ako funguje chlapské telo? Požiera nejaké svoje mŕtve spermie a robia sa mu nové, ako pri normálnych bunkách, alebo to jednoducho musí ísť von nejakou polúciou alebo samopomocou alebo to tam jednoducho tak dlho žije? :D Ja len skrz tú vetu chlapmi používanú "vybuchnú mi vajcia" :D

oli18
5. júl 2016

@helenka926 takéto vlastnosti, ako má tvoj, majú geyovia. Lebo chlapi takí nie sú. Ale zato chlapi radi sexujú, to tvoj nie. Takže radšej choď od neho, lebo lepšie už nebude a nájdi si obyčajného chlapa, ktorý občas zabudne na vaše výročie, ľahne s novinami k futbalu, zaháni, ak to bude treba, ale zato ťa pomiluje každý druhý deň 🙂

oldman50plus
5. júl 2016

@mysga prakticky ti na to neviem odpovedať. Vieš, ako mladší (ale 40tnik) som mal určite obdobie takú absolútne scestnú snahu "že predsa taký starý somár" nebudem onanovať počkám si kým sa manželke uráči ale najviac som vydržal 12 dní (a povedal som si že už nikdy) a to už som bol v takom stave z pretlaku hormónov že ak by mi v obchode bol niekto povedal "uhnite s košíkom aby som mohol prejsť" tak ho vyhodím cez výklad.
Samovoľná polúcia dnes funguje stále u menšieho počtu mužov (ak chceš citácie nájdem) napríklad ani u mňa nie. Ale pretože na rozdiel od minulosti kedy sa deti strašili "chlpatými dlaňami" "skončíš v pekle" sa dnes k masturbácii pristupujeme ako k niečomu čo jednoducho patrí k životu (len málo chlapov je tak šťastných že nemusí vôbec), už len preto lebo sa vzhľadom k práci, cestovaniu atp manželia vždy k sebe nedostanú. Vieš, masturbácia signifikantne znižuje riziko rakoviny prostaty a zlepšuje imunitný systém ale hlavne spermie v semenníkoch odumierajú do týždňa. Preto sa vytvoril mechanizmus aby muži v reprodukčnom veku nevydržali tak dlho a boli stále pripravení na rozmnožovanie. Aj chlapi stredného veku vydržia len niekoľko dní a potom už ich to sakramentsky "omína", ak sa snažia vydržať stávajú sa nepríjemnými, agresívnymi, vybuchujú, zúria... Ale teda prakticky žiadny to nenechá zájsť tak ďaleko a pomôžeme si sami ak to inak nejde.

oli18
5. júl 2016

@helenka926 ako má v tom jasno, že nie je homosexuál? A ktorý sa vo vzťahu so ženou prizná, že homosexuálom je? Jeden z milióna. ale nemáš šancu to zistiť, ak by aj bol. Riešenie je ťažké, keďže doteraz nič nepomáha. Aj moja rada je rozchod. Nie ste zosobášení, deti nemáte, ste mladí, každý si nájdete ešte vyhovujúcich partnerov.

katarinamarkova
5. júl 2016

@helenka926 nechápem tvrdeniu, že si v posteli rozumiete....keby ste si rozumeli, nemuseli by ste spolu spať raz za dva mesiace aj to za predpokladu, že sa on nad tebou zľutuje.
to ako keby si napísala: máme rovnaké záujmy, rozumieme si spoločne pri trávení voľného času, ja strašne rada čítam a aj on sa raz za dva mesiace zľutuje a chvíľku pri mne sedí keď si čítam.

skutočne len nájsť príčinu. skôr či neskôr to prestane baviť teba alebo jeho.....teba to, že ho musíš uháňať a jeho to, že sa občas musí zľutovať.

mandala77
5. júl 2016

@helenka926 ak fungujete tak, že si dobre rozumiete a máte kamarátsky vzťah, tak zo vzťahu sa vytráca polarita, to je príťažlivosť medzi mužom a ženou. Možno si Ty moc akčná, riešiš problémy, zacielená a to oslabuje Tvoje ženské kvality ako citlivosť, vnímavosť. Si to predstav, že vidíš dáku blondínku v štekloch a dákeho mača čo jej pomáha s kufrom. Ona je chúďa bezradná a on ju zachráni. Tam si silná príťažlivosť, polarita. V čechách sa tomu venujú Denisa Palečková a Richard Vojík, sú na nete, alebo David Deida, od neho sú preložené knihy.

pes123456
5. júl 2016

@mysga telo samovoľne vylúči takéto spermie
časté je to v puberte - mokré sny

mamulka211
6. júl 2016

Aj sa mu mozes pacit ako zena,aj ta moze lubit,no proste ho nerajcujes...rajcovat ho moze aj zena,ktora nebude krasna,bude mat kila navyse a neviem co,no bude prenho sexualne pritazliva,co ty nie si. Nehladala by som za tym nic ine. Aj pekny clovek moze byt nudny,fadny....proste sexualna pritazlivost bud je,alebo nie je,naucit sa neda,ani nijako ovplyvnit. Poobzeraj sa po niekom,koho budes vzrusovat.

cecilka123456
6. júl 2016

Ste spolu 2 roky a ničo vyše roka nemáte pravidelný sex? My keď sme s mužom boli 2 roky spolu mali sme sex 3x denne, toto nie je normálne a nebude to v poriadku.

27dianka
6. júl 2016

@mamulka211 si to veľmi dobre napísala. Poznám mnoho pekných báb s ktorými sa doslova chalani nudia. Však sa stačí len popozerať po okolí, ja veľakrát len tak sledujem že práve tí pekní chalani majú menej pekné baby ale prečo sú s nimi? Lebo sú zábavné a také baby chalani potrebujú, nie také čo sa budú len dve hodiny pred zrkadlom líčiť

mysga
6. júl 2016

@pes123456 som si aj myslela, takže bud často menia obliečky, keď spávajú nahí, alebo si to partner radšej spraví sám, akoby mal riešiť svoju partnerku. A ak si to radšej urobí sám, tak tym pádom argument, že to nepotrebuje, je blbosť. Nepotrebuje len ženu.

dunakiliti80
6. júl 2016

@mamulka211 súhlasím , chýba tam chémia , každý zdraví chlap to potrebuje so ženou a platí to aj opačne dievčatá 😀

bibika55
6. júl 2016

@helenka926 Nie je normálne,keď chlap nemá záujem o sex!!. Pritom nechápem slová, že si v posteli rozumiete. !! Je to padnute na hlavu. CHlap ,ktorého nepriťahuje vlastná partnerka -nemá záujem o sex. Skôr by som sa priklonila k názoru, že spáva s nejakou inou . Možno má výčitky svedomia a tak len občas s tebou spí. A ty si s jeho výkonom spokojná.!! Asi by som sa vážne zamyslela a trochu pátrala. Tu niečo nie je v poriadku.

apolka77
6. júl 2016

@helenka926

banalita? nie, toto nie je banalita.
Uprimne, je mi ta velmi luto.
Ja by som nedokazala takto zit.

Urcite by som vylozila karty na stol.
Ako si to predstavuje do buducnosti, ci to chce riesit, ako si mysli ze sa plodia deti atd..Povedala by som mu, ako ma to zranuje a ako velmi mi to chyba a ze nie si presvedcena ci chces zit takto cely zivot.

Jedno viem isto, intimny zivot je jedna z najdolezitejsich veci v partnerstve, ak toto nefunguje postupne zacne vsetko "kapať"..nejde len o sex, ale o prejav lasky, ked sa dvaja miluju.
Zeny ktore ziju bez sexu postupne chradnu a choreju..organizmu to chýba.

No my sme 40-tnici niekedy je aj 2tyzdnova pauza ale inokedy zas aj 3x po sebe v jednu noc 4 dni v kuse 😀 ...ja ked mam ovulaciu som jak zviera, to vtedy nehladim na nic proste to chcem a mat to aj budem..takze len pri predstave ze by o to moj partner obral asi by som volila rozchod..pravdaze ale najprv rozhovor, hormonalne testy, sex. poradnu a tak...

apolka77
6. júl 2016

@helenka926
inak ma nesmierne udivuje kolko zien takto musi trpiet.
Co sa to deje s chlapmi?
Mam aj znamu, ktora takto zije niekolko rokov maju 12rocne dievcatko a odvtedy su bez sexu...ale chlapik vsetko spravi, poupratuje s malou sa zaobera, navari...dobry to clovek len sexovat nevie, nechce...urcite je to chore.

natalym
6. júl 2016

@apolka77 😀 Bože aký zlatý chlap.

apolka77
6. júl 2016

@natalym ano do vitríny 😀 len oprasovat.