Manžel so mnou prestal spávať

zuzulk
4. jan 2020

Ahojte žienky. Problem je v tom ze chcem druhe dieta a muz povedal ze uz je stary na druhe.. Ma 37r. Mozno je problem vo mne ale nechápem, ked ma tak miluje"preco nechce. A uz skoro ani nespavame spolu. Len ako kamarati sa bavime, srandujeme. Ale vazne veci vobec akoby nepreberáme. Pritom len v 30tke mavaju prve zeny prve dieťa . Co mam robiť? Kaslat na to? Venovat sa sebe ako vacsina zien? Nie to ja nechcem

limetka69
4. jan 2020

minule som citala, ze treba s muzom udrziavat denne 2 minutovy kontakt aby sa znova zamiloval, ja som to skusila a nieco na tom bude, a ako som ho donutila cumiet mi do oci? hrame karty :D

stanulienkat
4. jan 2020

Aby si nebola dalsia,co si vydupe nasilu dieta a potom s nimi zodtanes sama. Ja nechapem a nikdy nepochopim,ked nasilu tlacia zeny chlapa do dietata. Nikdy to nebude robit dobrotu. Myslim,ze to treba respektovat.

gelifil
4. jan 2020

@stanulienkat a on nemusi ju respektovat?

hettinka
4. jan 2020

@zuzulk my sme s mužom mali hranicu, že deti do 30-ky. Tak aj bolo, mladší sa narodil pred mojimi 31. narodeninami, manžel je mladší. A tam sme to uzavreli, hoci okolo 35 mi tikali biologické hodiny, že je posledná šanca ešte otehotnieť. No manžel už nechcel, že už chce mat kľud, vyspať sa, ist v klude na dovolenku a podobne. A mali sme obaja za sebou nejaké vážnejšie zdravotné problémy, takze sa asi sj bál. Uvedomila som si, že má pravdu, že babo je síce krásna vec, ale tiež sa mi do toho až tak nechce... Ale mala som v tom čase 2 deti, takze trochu ina situácia.
Nepíšeš, koľko rokov máš ty, kedy ste mali prvé, či ste top zdraví obaja, ako ste na tom s bývaním a financiami, či máte na dovolenky napríklad...

pininka1
4. jan 2020

Moj muž mal 42 keď sa nám narodila dcérka a nemá.absolutne problém. Ja som mladšia o 7 rokov. Prvé dieťa sme mali keď som mala 24. To nieje o veku ale o pohodlnosti. Ani môj muž nechcel tretie dieťa a pritom pred svadbou sme sa o tom bavili že chceme väčšiu rodinu. Mne sa hlavne nepáči to ich citové vydieranie, ja nechcem a dovi dopo a najlepšie ak zrušiť sex. Prečo sa o tom neporozpravat a nerozobrat si pre a proti. To je funkčná komunikácia. U nás nakoniec rozhodla príroda a náhoda a dnes môj muž každému odporúča mat tri deti.

stanulienkat
4. jan 2020

@gelifil mas pocit,ze nie je rodiel mat a nemat dieta?? O dieta sa treba starat 24 hodin denne, emocionalne,fyzicky,psychicky,financne... Je na cely zivot, takze podstata ti nemohla uniknut. Okrem toho,je tu asi malo prispevkov,ked si zena vydupala dieta a ostala s nimi sama a nema ich ani z coho zivit. Resp. muz si nasiel milenku atd.....

zuzulk
autor
4. jan 2020

@hettinka tak dieta nam uz ma 13rokov 😀 a ja sa citim ok a nejake problemy zeby sme mali to nie. Aj tam bude určite nieco na tom ze je to uz velky rozdiel no my zeny to asi vnimame inak. Ked je túžba tak to cítime inak muzi. 🙂

zuzulk
autor
4. jan 2020

@zuzulk mam 33

veronikaszabova
4. jan 2020

@zuzulk riesis to uz od 2016... tak ked uz tolko rokov je proti, tak ho nenut.

zuzulk
autor
4. jan 2020

@veronikaszabova 😂moze byt

gelifil
4. jan 2020

@zuzulk mala som presne ako ty a manzel ako tvoj, ked sme mali druhe

stanulienkat
4. jan 2020

@gelifil ale oni neriesia vek. Ten by mali vyborny obaja.

gelifil
4. jan 2020

@stanulienkat muz jej povedal, ze je stary

gelifil
4. jan 2020

@stanulienkat hned v druhej vete to ma

anita6666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
4. jan 2020

@anita6666 🙈🙈🙈🙈🙈

blondtana
4. jan 2020

Aj môj partner nechcel dlho žiadne dieťa a správal sa tak isto, radšej nesexovať a nekomunikovať o vážnych témach, len aby sme sa k téme dieťa nedostali. Keďže ja som o 6 rokov staršia, tak mne tikali biologické hodiny a on ako chlap mohol ešte čakať donekonečna. Nalomilo ho až rozprávanie jedného známeho o jeho deťoch a tých citoch, čo pocítil, keď sa narodili, rástli, menili. Teraz čakáme prvé a asi aj naše jediné dieťa, ale som vďačná aj za to a ocinko ho už teraz miluje nadovšetko 😉

hettinka
4. jan 2020

@zuzulk a prečo ste 2. dieťa neriešili skôr? Ja sa nečudujem, že nechce, má pohodlný život, veľké dieťa, s ktorým sa dá ist kamkoľvek, čoskoro môže zostať doma aj samé. A ani tebe, že je tam akoby “prázdne miesto”, chapem túžbu po ďalšom dieťatku.
Kompromisne riešenie tu však neexistuje, jedine rozhovor. A možno ani nebude vedieť povedať, prečo nechce. Možno by prišla do úvahy dohoda, že skúsite a ak sa Napr do 1 roka nepodarí, tak už nebude.
Je veľa mužov, ktorí majú deti aj po 40, či 50-ke. Ale napríklad ten môj by sa tiež na ďalšie nedal. Ak by prišlo náhodou, predychaval by poriadne.

viktoria3333
4. jan 2020

Ani moj muz nechcel druhe a ja som velmi tuzila po babatku, robila som vsetko preto aby som otehotnela a nakoniec sa to podarilo, teraz mame rocnu dcerku a manzel ju ma strasne rad aj ked som mu povedala ze som tehotna bol stastny ani jedenkrat nepovedal nieco v takom zmysle zeby lutoval ze mame druhe.

lucinka1988
4. jan 2020

@zuzulk ja mám 31, 2 ročného chlapčeka, nakoľko som prvé dieťa vždy chcela mat v 30-tke, manžel je o 10 rokov starší..Veľmi dlho bol názoru, že max 1 dieťa, nedávno som ho prehovorila že skúsime aj druhé, dobrovoľne súhlasil a ja som bola z toho naozaj šťastná..Dals som mu logické argumenty a otázky, prečo sa tomu bráni a sám si uvedomil, že všetky prekážky, ktoré videl sú vlastne neni prekážky..Má niečo malo po 40- tke, ja snáď budem mat druhé do max 33, myslím, že ideálny vek. Keby som mala deti skôr, nemala by som to,čo mám a možno by som riešila, že ma materstvo nenapĺňa s mám pocit že mi niečo uteká..Takto som úplne spokojná, jedine čo si prajem, aby dá aj druhé podarilo tak rýchlo, ako prvé..Zhodli sme sa na tom, že ešte taký 1,5 rok vydržíme, kedy je to s deťmi najťažšie s potom sa dá ísť hocikam, dovolenky, výlety, normálne fungovať..Veď čo je to pár prvých rokov oproti celému životu..Skôr by som riešila to, že spolu nespavate..

natalindaaaaa
4. jan 2020

@anita6666 👌

janinah
4. jan 2020

Vek je vyhovorka.moj manzel bol v 37 slobodny bezdetny.v 50 tke tretie dieta...vek je len cislo..

ssandyy
4. jan 2020

@veronikaszabova hahahahahaha 😀😀😀😀

0silvia0
4. jan 2020

@janinah moj bol tiez v 37 slobodny bezdetny, zenil sa ako 38 rocny, ja som mala 27😁

janinah
4. jan 2020

@0silvia0 ako u nas...ked nas tak dlho hladali...

janinah
4. jan 2020

@0silvia0 ako u nas...ked nas tak dlho hladali...

0silvia0
4. jan 2020

@janinah no len my si robime srandu, ze ked on bol na vojne, ja stvrtacka na zakladnej🤦‍♀️

chocolatte1
4. jan 2020

@0silvia0 to si ešte dobrá, mám kamarátku a jej terajší manžel sa narodil 7 rokov po tom ako ona prvému porodila syna 🤷‍♀️

0silvia0
4. jan 2020

@chocolatte1 no tak to je sokantne😊