Nemám žiadne kamarátky

21. sep 2022

Cítim sa veľmi sama, nemám žiadne kamarátky s ktorými by som mohla chodiť von. Začalo to už na základne kde ma sikanovali. Mala som len jednu dobrú kamarátku. Na strednej to už bolo fajn. Potom prišla práca, kamošky stále boli ale tým že som otehotnela a porodila som ich všetky stratila….
Moje dieťa má už skoro dva roky a ja nemám žiadnu spriaznenú dušu. Pokus bol, ale “kamoška” s ktorou som sa zoznámila, sa mi začala vyhýbať. Pár tyzdnov dozadu som ju stretla v parku, ona si myslela že ju nevidím, a akoby utekala predo mnou preč… chcela sa mi vyhnúť. Neriešila som… pred pár dňami som ju stretla a tvárila sa akoby nič.
Ja už neviem kde robím chybu. Nemám žiadnu kamosku s ktorou by som mohla spolu aj s dieťaťom chodiť von. Cítim sa strašne sama. Pritom si nemyslím že som krava aby som so mnou žiadna nebavila. Som celkom v pohode, snažím sa byt ku každému milá…
Ja sa už aj bojím chodiť na ihrisko s dieťaťom, radšej idem niekam do ústrania… cítim sa vážne strašne na hovno a neviem čo s tým robiť, ani moje dieťa nemá kamarátov kvôli mne

evica17
21. sep 2022

Chápem tá, mne sa stalo s kamoškami to isté ako tebe keď sa mi dieťa narodilo. Prosto máme iné svety. A kamošku teraz nemám, nechodíme ani na ihrisko s deťmi, nejako ma to nebaví si tam hľadať kamaratky,aj tak sú poskupinkovane už. Teraz som začala chodiť do materského centra s deťmi a tam verím že si nájdem kamošku a deti kamarátov. A ak nie tak nevadí, nejak depresívne to neprežívam.

babydesire
21. sep 2022

No a preco si myslis ze po porode si ich vsetky stratila ? Maju tvoje kamaratky/zname deti ? Kolko mas rokov, a kolko tvoje kamosky ?

Vies, zivot stredoskolacky, slobodnej bezdetnej je vzdy iny ako dospelej,zadanej maminky

autor
21. sep 2022

@babydesire kamošky po strednej odišli na vysoké školy ďalej, videli sme sa už len sporadicky. Popri práci vždy však tiež väzby medzi nami ostali s aspoň víkendy sme spolu trávili čas. Deti nemajú.
Jasné že už tie záujmy sú iné, ale ja som s nimi neriešila absolútne nič okolo dieťaťa a materstva. Sama som ich volala na kávu, niekam von do baru, ale nič… proste ja už neviem 🥲

tatehotna
21. sep 2022

tiez nemam vela kamaratok, ked som aj nejake mala tak sa nam pocas zivota cesty rozdelili, kazda mame svoju rodinu, pracu a zivot. s niektorymi som viac v kontakte cez net s niektorymi takmer vobec, taky je zivot. aj ked mam kamosku s ktorou chodime na ihrisko, radi pokecame a nase deti sa tiez maju radi.. mozno prave to ze sa stranis a vyhybas ihriskam tak si nevies bud ty alebo aj tvoje dieta najst niekoho s kym by si sa vedela porozpravat.. ja napriklad kym som nemala tuto kamosku ktoru som spomenula som chodila na ihrisko kvoli synovi, hrali sme sa spolu a ked tam bolo nejake dieta s ktorym si spolu rozumeli tak sa prehrali spolu a ja som len opodial sledovala a oddychovala alebo niekedy sa s rodicmi dala do rozhovoru. najcastejsie temy su vzdy nase deti a starosti a problemi ale aj radosti okolo nich, ale vzdy mi to pomohlo sa vykecat a pod.. skus sa nepozerat sa seba ale dieta a pojde to samo. drzim palce 🙂 … ps tu u nas jedna mamicka pisala do skupiny na fb (ci sa najde nejaka maminka na stretka na ihrisku alebo vylety po okoli, som sa jej ozvala a teraz obcas vybehneme a s maminkou si fajn pokecame, nasi chlapci sa spolu sice moc nehraju zatial, ale casom mozno si viac porozumeju.. a sa mi pacilo ze bola iniciativna a ja zase vyuzila situaciu na konktakt s niekym novym 🙂

babydesire
21. sep 2022

Zrejme ta vnimaju inak, rozdielne,, ci chces nechces mas iny zivot a oni to vnimaju a asi im to nesedi...najdi si kamosku-maminku 😉

hajajansj
21. sep 2022

Ahoj mám podobný problém, keď mi napíšeš súkromnú správu môžme popísať aj na fb a aj sa stretnúť niekedy 🙂

lu_si_lusi
22. sep 2022

Ahoj a odkiaľ si? Mam tiež podobný problém, kľudne mi napíš 🙂

sasitimi17
22. sep 2022

Tak je to divne že sa ťa takto stránia, tvária sa že ta nevidia… to kamoska predsa nespraví aj keď je bezdetna…
Kľudne napis aj mne odkiaľ si a ako staré máš dieťatko

lija22
22. sep 2022

spytaj sa manzela/ mami/ sesternice/ susedy, ze keby si nebola ichznama ci by s tebou chceli kamosit, prip. ak jena tebe nieco nie moc dobre co to je. uprimne

mon1806
22. sep 2022

Chápem úplne ako sa cítiš mám to isté 🙂 bohužiaľ keď som bola v práci po materskej bolo to ok ale už som znovu doma a poviem ti že nemám tiež nikoho moja starosť sú moje deti domácnosť a to je všetko jediná moja najlepšia kamarátka je moja sestra s ktorou si volám každý boží deň keďže je odomna 60 km preč to je moja jediná spása , inak nič kamoška čo som snou bola ževraj naj má 2 ročnu malú neviem nejako sme si prestali rozumieť stalo sa aj veľa veci a ďalšia čo som mala v práci odomna tiež nejako opustila nemá čas , a držím sa pravidlá že správny priateľ sa ozve stále a bohužiaľ ja taký tiež nemám jedine ako vravím sestra inak nik

butterfly333
22. sep 2022

Tiež nemám žiadnu kamarátku nemám ísť s kým von na kávu a pokecat.🤔

katrin69
22. sep 2022

Mamčo, mám 5 a 2ročné deti. Keby si bývala pri mne, tak sa vyvenčíme 😉 Aj pravidelne 😀

veronikalubko
22. sep 2022

Podobne,sťahovali sme sa do NR. nove mesto, ľudia, nikoho nepoznám 😄
Hello darkness my old friend 🤣🤭

verka1818
24. sep 2022

@katrin69
@butterfly333
@mon1806
@autorka Baby a odkial ste?

butterfly333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mon1806
24. sep 2022

@verka1818 poprad

sima1415
24. sep 2022

Neboj sa nie si v tom sama , dokonca aj keď nájdem nejakú tak to skočí tým že máme rozdielne predstavy o výchove... Takže som izolovaná na dedine bez možnosti sociálneho kontaktu :(

katrin69
25. sep 2022

@verka1818 Nitra😀

katrin69
25. sep 2022

@sima1415 Tak žiaľ, každá jedna mamina povie, že dá sa vychovať aj bez capnutia po zadku. Ale zabúdajú, že deti nevyšli z normovaných tabuliek a moje deti majú fakt uši na chrbte. Ale netýram ich. V tom je ten veeeeeľký rozdiel. Nenechám si skákať po hlave, keď im asi po 10x niečo poviem a stále si robia po svojom, tak už zvyšujem hlas a keď stále neposlúchajú, tak musia stopnúť a uvedomiť si, že halooooo, mamina ruka na zadku bola tá stopka... A viem, že je veeeeeľa mamín, čo sú strašne proti tomu. Ja im ten názor neberiem. Ja len vidím mladšiu generáciu, ktorá nebola capnutá, že im väčšinou hrabe... (Ale sú fakt výnimky.) 😅

sima1415
25. sep 2022

@katrin69 absolútne súhlasím

veronikalubko
25. sep 2022

@katrin69 vitaj Nitra 😄🤭súhlas

katrin69
27. sep 2022

@veronikalubko Vitám vitám 😎 keby toľko nelialo a nemala by som syna sopľavého, tak by som poslala pozvánku na parkovné rande s deťmi, ale musíme zostať doma 😉

maja2016
13. nov 2022

tiež sa rada pridám, budem len rada 🙂

maja2016
13. nov 2022

môžme si dať kontakt🙂👍

vevka789
5. sep 2023

Ahoj kľudne sa ozvi môžme niečo podniknúť 🙂nie si sama mam to veľmi podobné

maja2016
8. sep 2023

@vevka789 ahoj, sme z Ruzinova a vy ?