Nepoznám ženu môjho brata

23. jún 2021

Mam brata. Ten, ked zacal chodi s terajsou zenou, nikto o tom nevedel. Resp.vedela iba jej rodina. Casom sa to nezlepsilo. S jej rodinou vikenduje, dovolenkuje, navstevuje. Ja som ju za 3 roky videla 6x a z toho 1 na ich svadbe. Nasi este menej.Vsetkych nas to mrzi. Ani pred svadbou a dcerkou, ktora sa im narodila sme sa casto nevideli so svagrinou. Sam prisiel hocikedy. Ale s nou navela navela na 1,5hodinu. S jeho byvalkami sme chodili na dovolenky, do kina spolu, na akcie. Chceli nas spoznat( nasu rodinu). Co si myslite, cia je to chyba. Malo sa snazime? Alebo nas ona nechce spoznat? Brat to stale zahra do autu, ona nemoze, ideme na pobyt, ideme k jej rodicom. Mrzi ma to hlavne kvoli neterke, bojim sa, ze nasu rodinu nebude vobec poznata mat rada...Co by ste robili? Brata mam rada, ale ju vobec nepoznam.

mey8
24. jún 2021

,, nepoznam zenu svojho brata'' 😂🤦‍♀️ ja som si myslela, ze poznam rodinu svojho muza😂🤦‍♀️ seredne som sa pletla... Tiez sa nestretavame a dufam ze ani nebudeme... Ked ide muz navstivit svojho otca. Ide zasadne sam, a to tak mame uz par rokov... Zo surodencom sa nestretava vobec... Nastastie... Su isty ludia, a mozno je taka aj tvoja svagrina, ktory pochopia ze je lepsie sa nestretavat a tak nedojde ani k umyselnemu ani neumyselnemu ublizovaniu si... A v podstate obe strany maju pokoj... 🙏🙏🙏 A z tvojich prispevkov citit len vzor:,, ja ja ja'' vykasli sa uz na pocity, nerozpitvavaj a zi svoj zivot👍🏻

evkano1402
24. jún 2021

Presne, zi si svoj zivot, neries svagrinu, lebo rodicia, lebo neterka, lebo jej rodina, lebo tvoja rodina, lebo TY SI TO TAK ZELAS A OCAKAVAS nieco, co ona nie. Toto nezmenis.
Ci je to normalne? Z jej pohladu zrejme ano a dokonca to moze byt aj spravne a zda sa, ze aj tvoj brat to chape.
Podla mna ucta k rodicom svojho partnera nema absolutne nic spolocne s poctom navstev, aj keby ich bolo 0.

andreatytler
24. jún 2021

Celkom som nepochopila co si tym chcela povedat o jej veku a o tom ze sa ponahlala do svadby a mat dieta.... nechapem preco si nam to vobec povedala...

Ja som toho nazoru ze na rodinne oslavy by mala chodit, bez ohladu na to ci je introvert, alebo ako je naucena z domu. Je to vec slusnosti a ucty. Ved ak chce, moze tam len ticho sediet. Ale zda sa ze mohla mat dobry dovod na to aby nikam nesla... Covid19, tehotenstvo, novorodenec... ja som ako tehotna nechodila nikam lebo mi bolo v aute zle.

To ze vasa cast rodiny neter este nevidela... Ak to bratova zena nerobi, tak on by mal zabezpecovat kontakt dietata s vami. 3 mesacne babo sa uz da priniest na hodinku na navstevu.
Ja by som tiez prisla na navstevu k nim. Ved uvidis ako bude na teba reagovat... ak dobre, tak mozes zajst castejsie... ale u mna napriklad castejsie znamena kazdy druhy mesiac.
Tiez si myslim ze uprimny otvoreny rozhovor je dobra vec. Povedz jej ze ju chces spoznat a mat castejsi kontakt. Nepytala by som sa ze ci proti vam nieco ma, lebo to je uz naznak utoku a vycitiek.
A kedze maju 3 mesacne babo, asi do kina s tebou nepojde. Ona je urcite velmi unavena a kazdu volnu chvilu radsej vyuzije na oddych a spanok.
Ponuknut svoju pomoc s babakom len tak vseobecne je trochu o nicom... vela ludi to robi len zo zdvorilosti. Mne tak kazdy povedal ked sa narodil syn, ale ked som potrebovala postrazit o par mesiacov, tak som vahala ze kto to myslel uprimne a kto len zdvorilostne. Skus sa jej skor ponuknut k konkretnou aktivitou... napriklad ja budem kocikovat kazdy piatok. Alebo pridem cez vykend vyplet kvetinovu zahradu, lebo viem ze mas toho vela.

luccija
24. jún 2021

S jeho byvalkami si chodila do kina na akcie, lebo ste boli mladší.Nasiel si staršiu partnerku a má dieťa tak asi ma co robiť..., ale áno je to zvláštne až neuctive, že ani neplánujú tvojim rodičom priniesť popestovat prvé vnúča.Preco sa nespytas brata kedy prídu, alebo či vy môžete vidieť vnúča?ja si myslím, že ani z introverta neubudne, keď príde na hodinu dve na návštevu.