Nepríjemná švagriná

ilena
26. sep 2015

Na návšteve u svokrovcov bola tentoraz aj manželova sestra s jej mužom. Keď som vyšla z miestnosti, hrala sa s našim mladším dieťaťom, ale tak divoko, rozkrútila ho, že plakalo a nechcela mi ho vrátiť. Keď som jej ho chcela vziať, uchodila. Nikto sa ma nezastal, svokra poznamenala, že som precitlivelá a najviac ma trápilo, že sa manžel na to díval, vraj nechcel robiť v rodine rozbroje. Iba starší syn, poznamenal, že teta je zlá. Oni teraz čakajú dieťa. Aká teda bude k nemu. Alebo som ja precitlivelá? Švagriná mi je aj inak nepríjemná, občas sa však musíme stretnúť. Našťastie bývajú ďaleko.

adel222
26. sep 2015

A prave preto ze byvaju daleko to neries. Mozno este nema cit pre hru, kasli na to

dominika6
26. sep 2015

@ilena
Neries to,nezijete pri sebe a 2x do roka navstevu vydrzis...pokial ona nema dieta nepredvida co sa moze stat...neskor jej to mozes pripomenut

salima66
26. sep 2015

@ilena Ja by som určite dobrovoľne nesúhlasila, aby takto nieto zaobchádzal s mojimi deťmi. Tvoja švagriná je zrejme nezodpovedná žena, veď sa malému dieťaťu mohlo ublížiť a nakoniec aj vystrašiť, keď plakalo.Takto môžu vznikať rôzne poruchy. Zrejme je švagriná aj zaostalá, veď takto sa nezaobchádza s deťmi. Čudujem sa svokrovcom, ale predovšetkým tatinovi, že sa neozvali.

toad
26. sep 2015

No ja by som zakročil, veď to nie je normálne, možno to robila aj z nejakej pomsty alebo ako.

julia1717
26. sep 2015

@ilena Tá švagriná určite nebola inteligentná žena.

katarinamarkova
26. sep 2015

@ilena nechce sa mi verit ze jedna zena co caka dieta nevie odhadnut, kedy este ide o hru, blaznenie a kedy je to dietatu uz neprijemne a do revu.
bud to teda bolo cele trosku inak a len si to mozno vnimala skutocne viac precitliveno.
alebo je ta zenska trafena a takej by som nie ze: chodila za nou daj mi dieta, ale by som na nu rovno razne zhukla ci je kompletna a to dieta si po prvom jej ukroku spat vzala, a nikdy viac jej ho do ruk nedala.

citronade
26. sep 2015

asi prvykrat bude mamou, nevie odhadnut... ale aj tak, dospela zena.. ja som tak natahovala bratranca, ale to som mala 10 rokov. 😎

melany_s
26. sep 2015

@ilena ak to bolo naozaj takto, tak nie si precitlivelá, ale tvoja švagriná je riadna hlupaňa a svokra tiež. tvoj manžel by sa ťa mal zastať aj za cenu toho, že sa jeho rodina nahnevá

tajka1986
26. sep 2015

@ilena narovinu by som jej povedala na plne usta ci jej sibe ako zachadza s mojim dietatom a svokru by som zahriakla nech sa do toho radsej nestara...prvorade mi je dieta nie pokoj v rodine...a to ze manzel si ta nezastal tak ten by si doma vypocul...nastastie ja takeho doma nemam 😎

jozefmatej
26. sep 2015

Pozdravujem tvojho manžela a odkazujem mu nech sa pozrie poriadne medzi nohy a nech sa chová ako chlap nie jak trtko polepený

janickacrazy
27. sep 2015

@ilena Prečo si jej normálne nepovedala, že toto sa s deťmi nerobí a nech ti tvoje dieťa láskavo vráti, či nevidí, že plače? Ja som tiež podobné zažila so svojou švagrinou, malého mi začala vyhadzovať do výšky, čo sa nemá robiť, lebo sa može malému bábu poškodiť mozog, tak som ju pekne zvýšeným hlasom požiadala, že nech to nerobí s mojím dieťaťom, že to deťom škodí. Kukala na mna síce akoby som spadla z jahody, ale prestala s tým. Potom som jej to ešte dorazne vysvetlila a už takéto kúsky viac neskúšala. Na tvojho muža nemám slov, to sa nevie zastať vlastného dieťaťa a ženy? Fakt otras. 😖