Nešťastné manželstvo

martinkatinka333
23. máj 2016

Ahojte, rada by som sa s vami podelila o moje starosti, vypočula si vaše nazory na moju situaciu, vydavala som sa mladá, nepočuvla som rodinu keď ma prehovarali aby som to nerobila a teraz neni dňa kedy by som neľutovala, že som ich neposluchla. S manželom sa stale hadame, škaredo mi nadáva, tak určite ani ja nie som dokonala ale on mi nadáva za hocijaku maličkosť, nemôžem absolutne nikam chodiť ani k mame lebo on ju nemá rad a keď tam idem tak sa so mnou za to vadi, teraz som bola na firemnej akcii jasne, že nechcel aby som tam šla ale išla som aj tak, stale mi vyvolaval aby som už išla domov, tak som mu to prestala dvíhať a keď som prišla domov tak mi nadal, vzal mi mobil aj kľuče od auta. Stale sa hadame aj pred malym synom, pred ním mi tiež nadáva. Ja neviem čo mám robiť, je mi ľuto odísť, keď mame synčeka a on ho ma rád a staviame dom, keď odídem o všetko prídem, myslim o dom a maly by vyrastal bez otca čo mi je ľuto. Neviem či existujú aj normalny muži, veď ja som okrem neho nikoho nemala. No a ako keby som nemala malo problemov tak som si vytvorila ďalši, v práci som sa zaľubila do ženateho kolegu, je to asi obojstranne, hovorí mi že ma má rád ale nemôže medzi nami nič byť, lebo obidvaja mame svoje rodiny, ja si to tiež uvedomujem ale keď ja ho mám veľmi rada, túžim s nim byť, ale on sa nesnaži aby sme sa spolu stretli, boli sme spolu sami iba raz ale aj keď mi povedal, že má veľmi chce nestalo sa medzi nami nič, ale keby to bolo na mne tak ja spravim všetko čo by chcel, a na ňom obdivujem to, že on sa dokáže kontrolovať. Viem, že najlepšie by bolo odísť z práce ale inu nemám, hovorím si, že sa mu budem vyhýbať ale nedokažem to. Viem, že som hlupa, dokažem sa tak ľahko na niekoho namotať. Ja už som zo všetķeho chorá, nič ma nebaví ani žiť.

miuska248
23. máj 2016

@sardinka335 nás nechce bravat to že sú nosiče viem aj sama máme ich doma

miuska248
23. máj 2016

@marinablue ďakujem za povzbudivé slová tiež si myslím že rok a pol znášať jeho výlety stačilo asi som to potrebovala počuť od niekoho iného

marinablue
23. máj 2016

@miuska248 No bodaj by vás bral, veď to by si potom neužil tú voľnosť a slobodu po ktorej mu srdce zjavne piští. Hold niektorí chlapi sú otcami len na papieri. ☹ Mala by si si zariadiť svoj život po svojom a nie na neho večne čakať.

miuska248
23. máj 2016

@petra3312 aj tak ďakujem za radu nikdy predtým to.jeho.zaluba nebola.az keď sa narodila mala.od vtedy sa to začalo strašne moc krát som chcela ísť S ním ale to bolo kopec vyhovoriek nakoniec hádka tak som to vzdala chodím s malou na vyletiky nesedime a nečakame kým príde len ma strašne mrzí že ten čas nevie stráviť s nami

miuska248
23. máj 2016

@petra3312 keby tým žil aj predtým ale to.sa začalo až po nebránim mu ja mu doprajem ale chcem aby trávil čas aj S nami a to nevie pretože je hneď nervózny mňa znervozni a je hádka potom len počujem dvere niesom dokonalá to netvrdím len si myslím že jeden deň cez víkend by mu mohol stačiť a ten druhý by mohol venovať nám

petra3312
23. máj 2016

@miuska248 no tak to je ine, ked sa z neho vasnivy turista stal az po narodeni malej a navyse by si s nim chcela chodit, ale on nechce...ja som myslela, ze od neho ocakavas zmenu, ked bol roky takto nauceny...moj muz tiez nebol moc na tie prace okolo malickeho dietata. Teraz, ked ma dcera 4 roky, tak uz sa spolu blaznia, hrozne ma rad, ked sa nanho zavesi a bozka ho a vidim, ze je proste cely stastny, ze ho mala tak zboznuje. Ale sam prizna, ze ked bola babatko, tak to s nou tak nevedel a jasne, ze aj z pohodlnosti nechcel...ved koho uz to stale bavi, prebalovat, krmit a na rukach natriasat. Ja som to tolerovala preto, ze muz vzdy bol aj je pracovne vytazeny. Keby si zrazu namiesto pomoci vymyslel nejake konicky, tak by ma tiez islo od jedu porazit.

sardinka335
23. máj 2016

No neviem....ja by som takto zit nechcela. Jeden den by som jemu zavesila ,,dieta na krk,, a išla by som ja niekde bárs sa aj po ulici prechadzat nech vie a vidi ake to je ked lapí doma sam s dietatom - sak dieta je aj jeho.

sova76
23. máj 2016

@martinkatinka333 Nie si hlúpa... len si neskúsená. Si so svojím prvým mužom. Kde si mala tie skúsenosti získať? A je fajn, že si svoju neskúsenosť uvedomuješ. Chce to len trošku opatrnosti a obozretnosti. Zažiť, prežiť... možno aj nejaké to sklamanie. Nevrhať sa do všetkého po hlave, byť zodpovedná sama ku sebe a aj k dieťatku. Láska príde... Čo sa intimity týka.. či už bozkov alebo aj milovania... zrejme ste v tomto smere váš vzťah dostal do rutiny. Taký ten stereotyp príde vždy, netreba čakať, že niečo nové sa bude tváriť ako nové vždy 🙂 Ale neha patrí k životu a verím, že ti chýba. Máš však vlastnú hlavu, veľa si uvedomuješ a to je fajn.

maria1989
24. máj 2016

@martinkatinka333 čo ti kolega porozprával o manželke, to vôbec neber do úvahy. 🙂

pebu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussy211
24. máj 2016

@pebu presne tak, ja detto čo Vy a super.

martinkatinka333
autor
27. apr 2018

Ahojte, prispievam tu po veľmi dlhom čase, ale všetko sa za ten čas zlepšilo, už to je oveľa lepšie. Manželove spravanie sa zmenilo k lepšiemu. Byvame v novom dome, už sa veľmi málo hadame už si ani nepamätám na to že by mi nejako škaredo povedal a pred synom už vôbec nič zlé nepovie. Možno aj trošku pomohlo to, že teraz pracujeme na rozdielnych zmenách aby sme sa mohli striedať pri synovi tak nie sme stále spolu ako predtým v práci spolu doma spolu stále to už bolo veľa.

tncka
27. apr 2018

@martinkatinka333 a co kolega?

martinkatinka333
autor
28. apr 2018

@tncka to nič to má už prešlo 😁

catherinah
28. apr 2018

@martinkatinka333 jej, to je ake super. Ďakujeme, ze si napisala a este aj pozitivne spravy. Prajem vam vela lásky a porozumenia.

martinkatinka333
autor
28. apr 2018

@tncka jemu sa už medzitým narodilo dieťa, jeho žena otehotnela v tom čase ako som zakladala túto diskusiu