Neukazovala som záujem o muža
Začal mi písať jeden pekný muž.Pisali sme si asi mesiac mal o mňa veľký záujem, ja som bola veľmi zdržanlivá záujem som neukazovala. Po čase ho to asi prestalo baviť a začal písať menej a nakoniec vôbec. Uvedomila som si že ho chcem. Čo teraz?neviem ako ďalej postupovať. Mam mu zrazu napísať že mám záujem?
Ja nechapem jednu vec
Nemam zaujem lebo som sa sklamala ale teraz uz mam ked on nema
Omg nacooo
Ja keby som sa sklamala uzivam si zivot nezaväzne flirtujem s kazdym chlapom co sa objavi a preberam
Ako inak chces najst chlapa ked nemas zaujem
Mozno uz nasiel inu ktora zaujem mala...
Cize je definitivny koniec ?? V poriadku,respektujem.Ja som si len myslel,ze sa vyrovnavas so stratou blizkej osoby,preto som ti nepisal ani sa na teba nepozrel.
@anonym_autor napis mu ze nech sa stretnete v lese a pojdete na Krivan to Vas prepoji

@patrica8 iba keď k sebe domov 😂keď mu ide len o to