Neustále kontrolujem priateľov telefón

lartuna28
24. dec 2020

Príde Vám normálne kontrolovať priateľa s kým si píše na instagrame/Facebooku?...aký máte na to názor? Veľa krát som mu zobrala mobil a pozrela s kým si píše. Nič som samozrejme nenašla. Chcem sa tohto zlozvyku zbaviť ale vždy sa bojím že si bude s niekym písať, preto si to sem tam skontrolujem. Sme spolu skoro 5 rokov a žijeme spolu vyše roka v jednej domácnosti.

Ďakujem za vaše rady a pomoc.

nika82
24. dec 2020

a vie otom ? ... najdi si inu cinnost, evidentne mu stale nedoverujes

0silvia0
24. dec 2020

@lartuna28 podla seba sudim teba?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
24. dec 2020

Nie, nepride mi to normalne a pride mi to detinske a trapne. Neviem si predstavit, ze by som bola na mieste toho chlapa a pravidelne by mi niekto kontroloval telefon ako malemu decku, aj ked nemam co skryvat.
Som s manzelom uz velmi dlho, vieme si navzajom prihlasovacie udaje, hocikedy si vezmem jeho telefon alebo on moj, ked nieco surne potrebujeme a telefon toho druheho je prave po ruke. Ale nekontrolujeme sa, kto komu pise a pod.

evkaor
24. dec 2020

@lartuna28 prečo to robíš, ako ta to vôbec napadlo?

sissy27
24. dec 2020

@lartuna28 nie, nie je to normálne a zničíš váš vzťah aj samu seba. Ak to nezvládaš sama, tak vyhľadaj odbornú pomoc.

nely1704
24. dec 2020

Je to asi vzorný muž a Ty niekde v kútiku by si chcela niečo nájsť aby si vyvolala nejakú hádku 🤷‍♀️ alebo podľa seba sudim Teba ? 😉

zuzka251
24. dec 2020

tebe by sa to pacilo?

nina255
24. dec 2020

@lartuna28 preboha, sukromie druheho ti nic nehovori? V zivote by som sa neznizila k tomuto, co je on tvoj majetok ? Keby toto robi frajer mne, a este ked by na to nemal ziaden dovod velmi rychlo by sme sa rozlucili... musis mat velmi nizke sebavedomie ked sa takto bojis... a to nehovorim o tom ze naco ste vo vztahu bez vzajomnej dovery ???

palinohavino
24. dec 2020

A čo mu neodoverujes ?

nina255
24. dec 2020

@lartuna28 a preco by si inak ako nemohol s nikym pisat ? Co zato ze ma frajerku tak uz nema mat kamaratov alebo kamaratky ? Vsak nech sa bavi s kym chce ked to su normalne kamaratske konverzacie a neprekracuju urcite medze

tncka
24. dec 2020

@lartuna28 kym ti na to nepride🤣potom budes iny problem🙈

veronikaszabova
24. dec 2020

@lartuna28 aky mam na to nazor? Ze zena, ktora lezie partnerovi do mobilu a smiruje mu tam, je nevyzreta a ma problem sama so sebou

nina255
24. dec 2020

@veronikaszabova tak toto je uz naozaj zrele na nejakeho doktora..

mondolina
24. dec 2020

Ja by som sa ináč veľmi nasrala keby mi muž lustroval telefón.

retatka
24. dec 2020

Tak keby mne toto robil partner ,veľmi rýchlo by zničil nás vzťah .Vztah bez dôvery ide do záhuby .Je to choré ,čo robíš.A chlap asi ťuťko ,čo si toto nechá .

iinuska
24. dec 2020

A keby to robil on Tebe???

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anita6666
24. dec 2020

Riešenie je nezit na kope a žiť si každý svoj život...keď bude obojstranná chuť stretnúť sa ok a zas čau...vzácnosť vyprchá pomalsie a nikoho nebude trápiť čo ten druhý robi

miskakyska
24. dec 2020

moj mobil je nonstop niekde pohodený,tak isto aj manželov...či ja vezmem jeho,alebo on moj drámu z toho nerobíme 😀....nemáme žiadne tajnosti pred sebou ...

marca12
24. dec 2020

@miskakyska zobrat si moze,ale smitovat v nom,to by mi vadilo,to nie je zdrave. Aj my mame pohodene mobily,ale necitam mu spravy ani nic.

karpina
24. dec 2020

@veronikaszabova Ja myslím že aj ty máš problém, každú prispievatelku lustrovať, tiež mi to pripadá už ako diagnoza...

veronikaszabova
24. dec 2020

@karpina jasne 🤣🤣🤣 toto sa riesilo par dni dozadu, tak som si to pamatala 🙂

karpina
24. dec 2020

@veronikaszabova nerob sa Veronika, priznaj si, že si ako nejaka zvedava tetka, z volakej zasranej dediny. Stále niekoho lustruješ, si ako štb ... Užívaj si Vianoce a aspoň na štedrý večer nesnor po každom 😉

veronikaszabova
24. dec 2020

@karpina jasneeeee 🤣🤣🤣🤣 ked to povies ty, tak to bude 100% pravda 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

karpina
24. dec 2020

@veronikaszabova ved sa uvolni a nechaj ludí žiť... nemyslím to v zlom 🙂

viikkki
24. dec 2020

Sme spolu 9rokov a nemáme pred sebou žiadne tajnosti ale áno občas mu aj ja takto na kuknem a on mne tiež... Nemáme s tým problém

nnnuuunnn
24. dec 2020

Toto je na psychologa.

aylinn
24. dec 2020

Spravila som to raz a oľutovala som to 😂😂 nič z čoho by som bola nadšená som tam nenašla!
Odvtedy ma to nezaujíma. Čo oči nevidia, srdce nebolí