Nevera

matta26
25. máj 2012

Ahojte,

Potrebujem poradit, ako by ste reagovali na to ked Vam niekto povie ze Vam muz zahyba. Toto sa deje opakovane uz dlhsi cas, a ja neviem ci to mam brat vazne alebo je to len z jeho strany doberanie.

Poradte, kto z vas bol v takejto situacii.

ma77
31. máj 2012

@martina2001 Priamo opytat sa manžela je zbytočne chlapi zapieraju neveru a priznaju až ked su dotlačeny alebo nevedia ako dalej 😉 takže rada ako hovoria ženy stopovat pozriet mobil mail spravanie či nechodi neskoro domov aj ked niekedy ani to nestači môj manžel ma podvadzal priamo pod nosom a ja som si nič nevšimla 😠 ale tak to je laska je slepa 😲

nana776
31. máj 2012

ja si myslim ze bezdovodne by jej clovek blizky nehovoril take veci.dneska nemozes verit nicomu.ja som mala naaj kamosku ktora ked som snou nebola vypisovala mojim kamaratom a volala ich po kavickach :- D bolo to davno ale aj tak som si to o nej nemyslela ze by bola toho schopna ...

alexis617
31. máj 2012

@matta26 ja osobne nemám takú skúsenosť,ale postupila by som asi takto.je spolahliwý ten čo ti to powedal,nezáwidí len ,nepáči sa jej twoj muž ,ak ti to powedal muž nemá záujem o teba,twoja polowička je načas doma,neukrýwa si mobil pred tebow,ak nie kašli na klebety

lucka1987
31. máj 2012

@matta26 Ale ved to si ty, ktorá by si mala tvojho partnera poznat najlepsie a vediet co od neho mozes cakat. Na zaklade nejakej vety sa trapis a premyslas nas tym ? opytala si sa mm na to ? ako sa sprava ? Pretoze pokial sem pises na tuto temu, znamena to, ze si si nim neni ista a neveris mu. A aky je to vztah bez dovery ? 😅
Tu pomoze len maximalna uprimnost z oboch stran. Ty sa spytaj mm co a ako a on ak je korektny , tak ti odpovie, alebo aspon da najavo, ze nieco nie je ok. a budes vediet na com si.

eri28
31. máj 2012

@matta26 ja som tak nad tym rozmyslala, keby sa to stalo, mne, svojho chlapa si poznam dva roky, a manzelia este niesme, ale keby som sa ho toto opytala, co ti hned by som vycitila aj z odpovedi, ci klame, zahyva, alebo je to pravda, a ja som si pod vplyvom problemov, nevsimla, ze si neplnym manzelske povinnosti 😨
ved toto su tak sukromne veci, co sa tyka nevery, ze ty urcite sama tusis ci ti tvoj muz klame...
mna si obcas moj dobera, uz som mu aj chvilami uverila, lebo bol na pocitaci, pri camere a nie zoci voci, zacali mi tiest slzy potom ticho, no a to neskutocne dlhe utesovanie, ze to bol for 😀 ...
Ved je to tvoj chlap z ktorym spis v jednej posteli, tak nastraz oci a zistis srcdom hned,mi mame na to cit 😉 ...

eri28
31. máj 2012

@ma77 zeby bola laska az tak slepa, ziadny naznak ani v intymnom zivote, no nechce sa mi verit, zatlkat moze, ale akym sposobom, a v manzelstve snad uz ta takz. slepa laska trosku vyprsi, ked pride realita, nechce sa mi verit, v tejto oblasti, ze sa da az tak oklamat....

ma77
31. máj 2012

@eri28 ale da sa pokial je dobry herec 😲 a naznaky boli aj v intimnom živote aj dokazy ale do poslednej chvile zatlkal a klamal a potom to už asi nezvladol pretvarku tak sa priznal ved pravda vždy vyjde najavo o tom som presvedčena po mojej skusenosti 😝

eri28
31. máj 2012

@ma77 ja ta chapem, ale to asi nebolo to prve manzelstvo, herca by som doma nechcela 😠 😉

kvaca
31. máj 2012

Ja som raz tak dvihla kamarátke telefón a ona mi sucho oznámila, že môj drahý ma podvádza. S nejakou ryšavkou vraj. Videli ho v Devínskej s ňou. Po úvodnom šoku som vybuchla do rehotu. Dva dni dozadu som si nafarbila vlasy na fakt besnú oranžovú, a deň dozadu sme boli na výlete na Sandbergu pri Devínskej Novej Vsi. Osobne by som to chcela vedieť, aby sa našiel nejaký odvážlivec, čo nabonzuje. Nerada vyzerám ako idiot. Ale neviem ako by som s tou informáciou naložila. Asi by záleželo od situácie. Mám taký pár v okolí, ona má rada obdiv mužov a vyhľadáva situácie kde ten obdiv získa a on omaciava jej kamošky, ktoré sú potom zhnusené. Situácia však vyžaduje, aby sa stretávali naďalej, nikto netuší, či to o sebe navzájom vedia, ani im to nikto nejde hovoriť, ani ja nemám odvahu to načnúť. Možno sú presvedčení, že všetko je OK. Možno všetci vieme, len oni nie.
Myslím si, že akokoľvek škaredo sa dá pozerať na onú "rodinu", predsa len to vyžadovalo veľa odvahy (ak je to pravda)

omnia23
31. máj 2012

@kvaca nenazvala by som kamosku osobou,ktora oznami KAMOSKE neveru jej manzela cez telefon....

ma77
31. máj 2012

a kto by chcel mat herca ? 😉 ale bolo 1manželstvo a vyzeralo aj idealne ale stava sa v živote aj to že za mesiac sa otoči cely život ☹

kvaca
1. jún 2012

@omnia23 Ale hej, bola to "kamoška" 😀 tá, čo by mi to nepovedala do telefónu, je "priateľka" a tých mám iba pár. Ja tieto dve kategórie rozlišujem, aj keď viem, že väčšina ľudí nie. Myslím si však, že akokoľvek v zuboch by som niekoho mala. musela by som nabrať kopec odvahy, aby som takúto informáciu oznámila.

omnia23
1. jún 2012

@kvaca tak uz rozumiem 😉 Ja to mam inak,ja mam kamošky a známe 🙂

kaja17
27. aug 2012

@matta26 nehladaj nepatraj.... nepomoze ti to ak nie si pripravena na to co zistis... radsej o nevere nevediet ako vediet detaily... hovorim z vlastnej skusenosti... tiez som chcela dokazy a nasla ich... sms-ky, maily.... aj ked sme ostali spolu a cakame druhe babatko su chvile ked sa mi napisane slova vynoria v hlave a znicia aj tie najkrajsie chvile.....
ak lubis svojho manzela a on lubi teba... ste spolu stastni tak to nechaj tak... a pribuznemu povedz ze ak mu svedomie neda spavat kvoli tomu co vie nech si to riesi s tvojim manzelom ked je taky obetavy... a nie s tebou... drzim palce nech to je len plany poplach...

victory1
1. mar 2013

Asi by som to riesila tak, ze by som zajadnala stol v kaviarni, zobrala tam manzela a dotycnu osobu, ktora tvrdi, ze ma manzel podvadza. No a pekne v trojici by som manzelovi povedala, ze tuto hla tento tu tvrdi, ze ma podvadzas, vyjadri sa k tomu. ..a bola by som pekne ticho a pozorovala, kto z nich ma vygulene oci a kto sa cervena.... 😀 ...no a hned by som si bola na istom!

victory1
1. mar 2013

@kaja17 myslim si, ze nevediet o tom, ze sa "nieco" deje , nie je to iste ako, ze sa nic "nedeje". A zeny patraju, pretoze sa nechcu citit ako kravy, ono je to ponizujuce, ak niekto podozrivo zmeni spravanie, ty mas "ten" pocit a velmi silny, tak preto hladas dokazy....
Uplne ti rozumiem...
Ja som ziadne dokazy napriklad hladat nemusela...dlhe roky vzdy lezaval jeho mobil na stole bez povsimnutia /nikdy som mu ho nepozerala/ a napriek tomu potom par mesiacov s nim chodil do sprchy, na WC a najocarujucejsie bolo, ze ho v noci mal pod vankusom. A smskoval v hroooznom strese....

didi44
5. mar 2013

@matta26 ....nuz mila matta , ak je to z jeho dtrany je kazdemu jasne , ze je to len otazka casu, kedy prebehne myslienka z hlavicky do nohaviciek.... 😀

sonickaka
5. mar 2013

dokonalejšieho a kreatívnejšie autora príbehov ako je sám život nepoznám. Každý má svoj názor ako sa tu možno dočítať, ale určite nie je priehľadné, že síce môže žena tvrdiť že je manžel miluje a ona mu verí a taktiež aj naopak, a že žiadna žena by mu za to nestála rozbiť vzťah, to je pravda, lenže niekedy nastanú také situácie a momenty, že práve ten moment je nesmierne veľká ku...a, kvôli ktorej zlyháme. takže ja verím môjmu partnerovi, ved s nim žijem určite aj on mne, ale ruku do ohňa nedám ani za jedného z nás./ Kategoriu lovcov a naskakovačiek samozrejme neriešim./ a bez vetra sa ani lístok nepohne.

didi44
5. mar 2013

@sonickaka ...to vsetko, co pises je pravda... 🙂 ..jedinym malym problemom su prave tie situacie a momenty...ked zena ani nevie preco...inemu roztiahla..ukazala vevericku srstnatu.. 🙂 ...alebo do hladka oholenu... 🙂 ..vraj sa na prvy pohlad zamilovala ako byva zvykom...a je problem...Svoje xakopnutie, opantana laskou najskor lutuje, potom po prevaleni zatlka...a nakoniec urobi idiota z toho kto je najblizsie...a ten to vsetko odskace...

sonickaka
5. mar 2013

@didi44 vždy je niekto na vine, a na čo si lustrovať vlastné svedomie a pasovať sa so zodpovednosťou ked je jednoduchšie na niekoho ukázať prstom. Nekonečne veľa sa toho popísalo na tému nevera, každý dôvod nevery je špecifický, je to odraz charakteru, cti a úcty voči partnerovi, ale aj voči sebe. Ak to niekto pojme ako výzvu a má potrebu nabalovať skúsenosti ako neukojený študent, stále zvedavý, á, tak je to choré, ale ak má niekto pocit z nevery ako z návštevy portugalského filmu s tureckými titulkami, z ktorého vlastne nemal nič, tak sa o nevere ani netreba baviť. Ale ak by sme mali byť spravodliví , v živote sa stávajú oveľa horšie veci. 😉 😉