Nevera a rozchod po 9 rokoch

alone100
8. sep 2018

Ahojte tie,ktore to zazily ako ste prezivali neveru partnera?
MOJ ma podvadzal napisala mi jeho milenka odisla som od neho ku kamoske lebo sme mali toho uz dost za sebou nech si uvedomi co mal pri sebe nech si oddychneme a popremyslame a on zatial balamutil inu zenu,ktora mi napisala za tie dva mesiace sco som u kamaratky sme prezivali pekne dni a vylety aj sme spolu spali a on zatial na druhom telefone balamutil ine zeny a hral to na dve strany co je ale najhorsie,ze bol rozvedeny a ma syna a pokracuje v tom co robil predtym...mam traumy z detstva cize mozno ho polozilo to,ze chodime do poradne potom ja sama a riesim to hovoril ako sa menim k horsiemu ale on nevidelze pracujem na sebe a praveze som silnela tento pribeh je na dlhsie ja len mam obrovsku dieru a bolest je to piaty den co som s nim ukoncila kontakty zablokovala ho nech si zije s milenkou ale ako mohol zacat vztah a nechat toto len tak aspon keby mi napisal prepac alebo pravdu ale on asi vie,ze nevera je koniec a musi citit pocit viny,ze je koniec preto radsej nepise alebo uz je zalubeny a neriesi ma v ten vecer som bola este unho bol aj sex a zrazu mi prisla ta sprava mala zistene namna cislo samozrejme,ze vravel ako ma lubi a nikoho nema a ze mi to dokaze a ine hluposti ako on vedel...bola to rana a nechcem patrat ale odpovede pridu casom ked budem pripravena najlepsie je nechat to tak lebo on bol rizikovy a nemal moralne zasady...klamal aj v inych veciach podaval tikety a bohvie na kolko zien to hral mne vravel ako ma lubi ale aj na pokeci bol a hral sa tam na nieco co neni mal dva mobily ku koncu sme sa odsudzili a on si asi hladal inde...viem,ze to bolo tazke obaja mame vinu ale takto to riesit...je toho vela co mam na srdci hlavne smutok,zial,beznadej,prazdnotu,hnev...on klamal stale potom ani sex nebol a vzdialili sme sa od seba...takto ma lubil...smutne chcem len nazor ako ste to zvladali ked ste sa rozisli a ja to znasam tazko 9rokov je dlha doba...

ukulela
10. sep 2018

@alone100 su situacie, ked sa nevera da odpustit. ale toto ten pripad nie je. nie je to jednorazove, je to opakujuci sa vzorec z predchadzajuceho vztahu ... smsky necitaj, ved ho blokni, pre pana jana. pozri sa dopredu a zi svoj zivot.

didaa
10. sep 2018

Neviem kolko máte obaja rokov, ale ten tvoj bývalý je nevyzretý, sám nevie čo chce od života. Nenechaj si ním pokaziť život... buď silná

zuzik5891
10. sep 2018

@alone100 Ahoj...ja mám za sebou dva rozvody...naučila som sa jedno...máš len jeden život...nikto ti neda spraviť z neho reparát...úplne súhlasím s diddou aj s ukulelou...tvoj už ex nieje absolútne stvorený pre vzťah...uvidíš že ťa v živote čaká muž ktorý si ťa bude vážiť...aj po 9 rokoch a aj po 50-tich...teraz to možno bolí ale ver mi že tá bolesť bude trvať oveľa kratšie ako si myslíš...začni žiť pre seba 😉