Nevera a rozchod po 9 rokoch

alone100
8. sep 2018

Ahojte tie,ktore to zazily ako ste prezivali neveru partnera?
MOJ ma podvadzal napisala mi jeho milenka odisla som od neho ku kamoske lebo sme mali toho uz dost za sebou nech si uvedomi co mal pri sebe nech si oddychneme a popremyslame a on zatial balamutil inu zenu,ktora mi napisala za tie dva mesiace sco som u kamaratky sme prezivali pekne dni a vylety aj sme spolu spali a on zatial na druhom telefone balamutil ine zeny a hral to na dve strany co je ale najhorsie,ze bol rozvedeny a ma syna a pokracuje v tom co robil predtym...mam traumy z detstva cize mozno ho polozilo to,ze chodime do poradne potom ja sama a riesim to hovoril ako sa menim k horsiemu ale on nevidelze pracujem na sebe a praveze som silnela tento pribeh je na dlhsie ja len mam obrovsku dieru a bolest je to piaty den co som s nim ukoncila kontakty zablokovala ho nech si zije s milenkou ale ako mohol zacat vztah a nechat toto len tak aspon keby mi napisal prepac alebo pravdu ale on asi vie,ze nevera je koniec a musi citit pocit viny,ze je koniec preto radsej nepise alebo uz je zalubeny a neriesi ma v ten vecer som bola este unho bol aj sex a zrazu mi prisla ta sprava mala zistene namna cislo samozrejme,ze vravel ako ma lubi a nikoho nema a ze mi to dokaze a ine hluposti ako on vedel...bola to rana a nechcem patrat ale odpovede pridu casom ked budem pripravena najlepsie je nechat to tak lebo on bol rizikovy a nemal moralne zasady...klamal aj v inych veciach podaval tikety a bohvie na kolko zien to hral mne vravel ako ma lubi ale aj na pokeci bol a hral sa tam na nieco co neni mal dva mobily ku koncu sme sa odsudzili a on si asi hladal inde...viem,ze to bolo tazke obaja mame vinu ale takto to riesit...je toho vela co mam na srdci hlavne smutok,zial,beznadej,prazdnotu,hnev...on klamal stale potom ani sex nebol a vzdialili sme sa od seba...takto ma lubil...smutne chcem len nazor ako ste to zvladali ked ste sa rozisli a ja to znasam tazko 9rokov je dlha doba...

janinah
8. sep 2018

Otvor si šampanské,máš dôvod na oslavu,že si sa debila zbavila.Ozaj máš pocit,že bolo o koho stáť? Však to je jedna zlá vlastnosť za druhou,takého kľudne prenechaj druhej ženštine,ona chudera si ešte naivne myslí,že "vyhrala".Čím skôr zabudnúť a ísť ďalej,zaslúžiš si skutočného chlapa,držím prsty.

alone100
autor
8. sep 2018

@janinah dakujem ti...len otazka preco? boliii to

alone100
autor
8. sep 2018

clovek si mysli,ze ked som odisla a pisal ako mu chybam a byt je prazdny,ze vas ozaj ma rad a zmeni sa a chodili sme na vylety este spolu spali a on mi vrazi kudlu do srdca...naco potom sa somnou stretaval chodil na vylety spal somnou a uz motal inu ano bal sa samoty a veru jej nezavidim tolko dlhov co ma pevne verim,ze jeho syn z prveho manzelstva nebude ako on lebo vzor nula bodov ako sa moze takto clovek pretvarovat ani nepatram odpovede pridu ale naco toto divadlo ked len klamal a ja som prehliadala vsetky indicie a vzdy som mala sny ako ma podvadza ved taky oblbovac a manipulator ako prestat trpiet a okrem toho som ho vcera videla v aute nedaleko domu pred obchodom sedel a dakoho cakal ale viete ako mi prislo zle od zaludka...zovrelo mi hrdlo a prisla uzkost z neho divny pocit pevne verim ze ma nevidel zbabelec...

beky1813
8. sep 2018

Lebo ma v tebe istotu, vie, ze ked ina nebude, si tu stale ty

zuzanapjat
8. sep 2018

@alone100 bolí a prebolí. teraz sa venuj sebe... aktivity nejaké, možno šport, posilka, s kamoškami niečo, alebo kamošmi. Hoc aj adrenalínové športy odskúšať. Čokoľvek. A keď to prebolí tak to čo sa ti stalo teraz ohodnotíš ako tú najlepšiu vec, aká sa ti v živote stala. Toto ja na živote proste milujem. Keď si človek myslí, že sa mu zrútil svet a časom zistí, že to je úplne naopak. Ber to ako skúsenosť a nebráň sa novým zážitkom a okamihom. Stretne ťa niečo oveľa lepšie. Len nesedieť doma........... a neľutovať sa.

bluka2
8. sep 2018

Čo prečo? Prečo je debil? To ti môže byť jedno. Jediný problém je, že takýc je dosť, tak si na budúcich vsimaj, či nie sú z toho istého súdka ..

alone100
autor
8. sep 2018

co vsetko robil za chrbtom je mi zle...hej bol si mnou isty a ako som sa zacala menit a silniet uz sa mu to nepacilo...on len slabe chudiatka

zuzanka.zuzu
8. sep 2018

"je to piaty den co som s nim ukoncila kontakty zablokovala ho nech si zije s milenkou"
"on asi vie,ze nevera je koniec a musi citit pocit viny,ze je koniec preto radsej nepise alebo uz je zalubeny a neriesi ma"

eeeeeee a čo tu potom riešime my/ty? 🙄

alone100
autor
8. sep 2018

@zuzanka.zuzu nechapem otazke?

alone100
autor
8. sep 2018

lubim ho a 9rokov ma poznacilo a teraz musim zacat zit a uvedomit si,ze to tazke ale tak to je...bol to moj prvy vztah...nechapem preco sa takto zachoval neeviem sa z toho soku spamatat lebo som sa chcela k nemu vratit a pracovat na sebe urobit hrubu ciaru a yacat odznova a on toto...

alone100
autor
8. sep 2018

a viete co este povedal,ze on ma necha ist nech zistim,ze neni taky hrozny chlap a ze nech si vyskusam ako u kamosky byvat a byt sama...ze neni zly a ze ziaden chlap by nevydzal to co on somnou...viem,ze som ho urazala a ponizovala a nespala s nim ale vedel ze chodim do poradte spracuvat veci,ktore sa mi objavili vo vztahu a musela som na tom malom dietati zapracovat ale snazila som sa ako mohol ale spat s inou aj somnou a bohvie este skymmm

ma77
8. sep 2018

@alone100 Ako mohol spat s inou somnou tuto odpved by som aj ja chcela vediet ako to chlapi dokažu mam pocit že u nich je to normalna vec 😒

alexandrah
8. sep 2018

ahoj alone ... sama si si odpovedala, preco ... aj preto, ako ste sa k sebe chovali, aj preto, ze si prehliadala indicie ... len neurob tu istu chybu pri dalsom vztahu ... vsetko len najlepsie zelam -... snad to preboli ...

eeffka
8. sep 2018

@alone100 preco? Lebo mohol.

Pre mna by bola sms milenke naspat ze dakujem a uprimne jej prajem vela stastia lebo ho bude potrebovat. Urobila ti sluzbu.
Kurevnik a gambler fakt zivotna vyhra.

mimi7011
8. sep 2018

Bud rada ze su to zistila a takeho debila si si na krk nezavesila na cely zivot. Kolko chlapov po svete chodi,a urcite lepsich ako on.nie je jediny na svete .. boli to ano,ale raz preboli

miriam11
8. sep 2018

@alone100 1 rada - urobil to raz, urobi opakovane. Neboj, bude dobre. Caka ta niekto lepsi🙂 drzim palce.

alone100
autor
9. sep 2018

Dnes v noci mi po skoro tyzdni napisal: uz viem preco ludia piju lubim ta...
A zasa v zaludku stres...to asi pil s milenkou a k tomu ale neni vyjadrenie akoby sa nic nestalo a ja,ze napise aspon prepac!!!

miriam11
9. sep 2018

@alone100 zas ta namotava, nedaj sa obalamutit.

dadanu5
9. sep 2018

A načo potrebujes aby ti napísal prepac akoze tym by to zmazal? Proste sa skus vyrovnať nejako s tym ze je to chrapun a hajzel presne toto je typ človeka co sa nemení tak pracuj ďalej na sebe a nájdes si casom lepsie ho nie je jediný chlap na svete aj keď je to pre teba asi ťažké. ..ale jemu proste dviha ego namotavanie báb a trepanie im podobných haluzi do hlavy tak si vyber či chceš byť pre neho len nejaka námotana sliepocka ktora mu spestri život alebo popracuj na svojom vnutre najdi si nejaké záujmy a mozno natrafis na ineho co si ta bude vážiť a budes preňho jedina. ..a odpoveď preco to robi? To ti neda nikto mozno ani on sám nevie mozno mal zle detstvo malo lásky mozno ma malo sebavedomia ale to ti moze byt fuk ty sa zmier s tym ze KVOLI NIKOMU SA NEZMENI. ..IBA SAM BY TO MUSEL CHCIEŤ A ON BOHUŽIAĽ NECHCE. ..

nini1010
9. sep 2018

@alone100 Ty chces len vediet ze PRECI?Preco ti to urobil?ako mohol?ale to je akoby si sa pytala chorobneho paranoika preco je paranoidny?klamara preco klame?Naco?co ti to pomoze?zmeni to nieco na veci?co ho chces z toho vyliecit???Proste je to tak,taky je.Som do velkej miery presvedcena ze to dokonca nemalo ani nic spoloc e s tebou.asi ta mal aj rad,ale cast chlapov je taka ze to robia nech su s akoukolvek zenou.Nesnaz sa to chapat,len ta to vracia spat.Proste to musis len prijat a ist dalej.prejde mesiac dva tri,vsetko prejde.plne suhlasim s uplne prvy komentatom v tejto diskusii.

nini1010
9. sep 2018

@alone100 Ak mi povies ze na tu sms budes reagovat tak ti niet pomoci.Potom si takeho naizaj zasluzis.

beky1813
9. sep 2018

@alone100 vymaz jeho cislo, zablokuj a hlavne nereaguj

danula.ch
9. sep 2018

@alone100 dobre ti píšu baby, nenalet mu. Aj keby ta naozaj ľúbil. Čo by bolo ďalej? Budete mať deti a situácia sa zopakuje, čo urobíš potom? Rozmyslaj dopredu, či je ten správny partner do života. Ak nie, nestracaj s ním čas. Jedného dňa, keď už budeš mať pri sebe toho praveho, budeš ľutovať, že si to neukoncila oveľa skôr

alone100
autor
9. sep 2018

Dakujem za spravy jasne,ze som mu neodpisala...to by som do toho spadla lebo on vedel manipulovat a hadzat vinu namna unho sa tie hranice posuvaju podla mna je chori a dlho to v nom driemalo a ja som mu to spustila vraj mal pekne detstvo bol najmladsi zo surodencov a mamin maznacik ale otcov moc nie...je nezodpovedny...viete tazko pochopit lebo viem,ze a lubi aj ja jeho ale musim prijat fakt,ze iny nebude a zmierit sa s tym prijat to a to sa tazko chape po devatrocnom vztahu...musim vydrzat ziadny kontakt on to mal rozohrate na viac stran ved on ked casom aj niekomu ublizi bude to povazovat za normalne hraNICE NEMA...teraz napisal tuto spravu a popritom uz robi ine veci to je ako vyrazka jedna zmizne a druha sa objavi taky typ chlapa ale tazko je teraz kedze je to cerstve...

stanulienkat
9. sep 2018

A ty si co robila 9 rokov,spala? Ved to je dost dlho,aby som cloveka spoznala.

alone100
autor
9. sep 2018

No takto...spala hm...ani nie bol pozorny srandovny postaral sa a to mi stacilo tej malej zranenej,ktorej stacilo kusok lasky po 7rokoch sme sli do poradne a tam sa to potvrdilo,ze somnou bude praca individualna skrz najhorsie detstvo co som mala skratka praca lebo dovtedy som nechapala co sa somnou deje preco sa mi vo vztahu s nim spustilo vela veci a hlavne hnevu no a chodim tam rok a silniem a to sa mu asi nepacilo i ked on napisal ze sa menim k horsiemu lebo uz niesom slaba...prehliadala som to verila lebo som bola naivna stacilo ze mi nieco kupi oblbne ma a ja pribehnem lebo ako nas vztah krasne zacal potom bolo kopec problemov a slubov a koniec tohot vztahu dopadol krasne prezili sme krasne mesiace a zrazu vecer na whatsape sms od hentej nechapem preco sa nazyva milenkou ked ja s nim niesom a bola som dva mesiace prec no on nato ze mozem sa k nemu nastahovat spat ze bude platit najom ze on mi dokaze ze stoji zato ze len boh vie ako ta lubim si jedina zena v mojom zivote a predtym pisal ako chce budovat doveru a ze urobme hrubu ciaru prehliadala som vsetko aj indicie neviem preco...cim viac budem bez neho a budem chodit tam do poradne a budete ma vsetci aj moji kamarati podporovat budem silniet lebo nemam silu a nikdy som nemala istoty...

sarah2437
9. sep 2018

@alone100 Tvoj pribeh, ktory si popisala je na jednej strane smutny, ale na druhej strane bud rada, ze si sa dozvedela o jeho nevere/ neverach. Pretoze cim dlhsie by Ta vodil za nos, tym by to pre Teba bolo horsie. Nesmut kvoli nemu a hlavne sa netrap! Chlap, ktory sa takto sprava je bez chrbtovej kosti a nezasluzi si Ta absolutne. Takze, prerus s nim vsetky kontakty a snaz sa na neho zabudnut. Je to drsne, ale musis to urobit, inak sa nepohnes v zivote dalej. A ak by sa Ti nahodou ozval- z cistej vychytralosti, ignoruj ho, pretoze len tak dosiahnes toho, ze mu das najavo, ze v Tvojom zivote uz nema miesto.

osky
9. sep 2018

@alone100 preco....?
Na to ti nikto neda odpoved.
9 rokov je dlho,veru.
Ale radsej teraz ako po 20,30 rokoch.nezazila som neveru ale v mojom pripade by to bol jednoznacny koniec!!!
A tiez by som plakala.ved si stratila more casu,ktory ti uz nik nevrati.s osobou,co za to nestala.
Ved ked niekoho lubime,boli ked nas sklame.
Napriek tomu-pomysli na ludi chorych nevyliecitelnou chorobou,na handicapovane deti,na deti hladujuce po svete-ano su to extremy.ale realne.deju sa hoci my ich nevidime.
Nehovoriac o obchode "s bielym.mäsom".
Ked mam pocit ze sa mi zrutil svet,myslim na takychto ludi-ktori prezivaju peklo.
V porovnani s nimi mi potom pridu moje problemy uplne malicherne.

A fandim ti,nechaj ho zablokovaneho.vyhod ho okamzite zo svojho zivota urob hrubu ciaru a ziadne nove sance!
Pokial nie ste zosobaseni,nemas problem zacat znova.zivot na teba caka-nenechaj si ho ujst🤗

twinflame
9. sep 2018

@alone100 lahko sa to napise, ale casom si myslim, ze k tu dospejes a prijmes to, ze ... on nemienil ublizit tebe, nie je to o tebe, je to o nom. S tebou to nema vela spolocne. Samozrejme, mali ste vztah, ovplyvnila si jeho a on teba, ale ty nie si zodpovedna ze jeho spravanie a konanie. Nieco hlada, ma v sebe neklud a navonok sa preto prejavuje nestalo. Viem, lahko sa to napise, ale neber to osobne. Je to o nom, jeho vnutre a nie o tebe.

alone100
autor
10. sep 2018

Toto mi dnes opat napisal...Cely vikend sam a,rozmislam o nas zistil som ze ta lubim a,ze si jediny clovek na ktorom mi zalezi lubim ta. Tie chybi ved chlap ale ide o to,ze ani naznak toho co sa stalo...nepisem len ma to zaplavuje tie veci,ktore som mohla inak robit ale obaja sme boli vinny musim vydrzat a casom prestane snad pisat najlepsie je nevediet a nestarat sa a v tom je sila nez by som sa mala v tom rypat a zistovat