Nevera môjho partnera

ivka585
7. jún 2014

Mam problem,ktorý ma z vnútra zožiera. Ide o neveru môjho partnera.
Mám tušenie a veľké,že niečo nie je v poriadku v našom vzťahu.
Už to nie je ako predtým. Dosť často sa mi stáva,že partner piše
sms,čo vysvetľuje tým,že hrá hry na mobile. Chcela by som od vás radu,či
sa dá požiadať o podrobný výpis sms u mobilneho operatora,
bez toho aby o tom partner vedel. Poradte mi prosìm,či sa to nejak
dá zistit.....on to zapiera
že ma klame a ja sa idem z tej neistoty zblázniť.
Potrebovala by som to vediet,len pre svoj vnutorný pokoj

lebo som toho názoru,že ked nemiluješ- nerieš.
Však sme dospeli,tak prečo klamať.
Ja som za ùprimnosť,no on sa stále vykrúca a ja sa idem z toho
zblázniť. Aj ked ho lubim,nechcem žiť v klamstve.

1817
15. jan 2015

pripajam sa k tym co ju manzel po 20rok.podvadza ja so si zistila aj telefon tej dotycnej slecny alebo pani ale co mam s toho ked mi telefon nedviha neviem co mam robit alebo ako postupovat keby sme mali aspon velke deti ale su este skolopovine s manzelom ked sa o tym chcem porospravat hned sa rozculi a odide poradte prosim

romanovic
15. jan 2015

@1817 a naco volas jej??? Ries muza. A ked on nechce, zvaz inu strategiu. Nepros, nevysetruj, rob veci po svojom. Chod cvicit, ku kadernicke, hlavne mu nic nehovor, bud trochu tajomna a uvidis, ci ho to bude stvat. Ak nie, rozchod.

tirka
3. nov 2016

@ivka585 tak Ivka ja mam ten istý problém. Tiež mám tušenie ale neviem to dokázať. Podarilo sa ti zohnať ten výpis? Ja by som tiež chcela vidieť s kým si volal môj muž. Ja mám problém ten že on pracoval cez víkendy mimo domu a tam sa s niekým zrejme zoznámil ale nechce sa priznať.

tepka
10. dec 2018

@adalmba áno lepšie vedieť ako stratiť ďalšie roky!

dajna8
11. dec 2018

@romanovic Presne toto je podľa mňa dobrá cesta - skúsiť to takto. Aspoň tak zistí či ešte je možnosť, či z jeho strany je ešte nejaká šanca, že by to chcel zachrániť. Že žiarli, že by chcel s tým vzťahom niečo urobiť. Volať dotyčnej nemá zmysel, len sa zbytočne rozčúli a nikam to nespeje