Nevhodný partner

kajuska3105
2. sep 2021

Ahojte s partnerom sme spolu 5rokov, mame aj malého syna. Vzťah na začiatku fungoval aj sex bol môj prvy tal isto ako aj ja jeho prvá. Len problém je vtom, že po dvoch troch rokoch pri sexe pri ňom necítim vôbec vzrušenie vôbec má nič nevzrušuje necítim ani to že by sme nejaký pohlavný styk aj mali. Komunikovali sme o tom spoločne len to bolo márne nepomohlo to nech sme skúšali kadečo. Neraz sme sa kvôli tomu pohádali a rozišli sa teda ja s ním aby som bola úprimná a mala som pohlavný styk s nikekym iným bolo to úplne niečo iné bolo to plne vzrušenia vášne oľutovala som to že som to mohla dokázať spraviť ale čas sa nedá vrátiť. S partnerom sme sa dali znovu dokopy že vymyslíme niečo iné, inú techniku len nezabralo. Už som z toho zúfalá a nechcem ho opustiť lebo ho milujem. Len už aj mne ako žene chýba potešenie. Neviem či tomu veriť ale vraj žena znamení blíženci ma sklony k nevere kvôli tomu že rutinný partner je pre ňu utrpenie.

zuzanka.zuzu
2. sep 2021

miláčik, ja za to nemôžem, že som bola neverná, to moje znamenie 😂😂😂 toto je strop... daj potom vedieť ako si dopadla s touto výhovorkou, najmä keď muži vo všeobecnosti radi veria v horoskopy 😉

kajuska3105
autor
2. sep 2021

@zuzanka.zuzu napísala som že som to čítala nie že som to spravila partnera som nikdy nepodviedla 😉

miadi
2. sep 2021

Ja toto nechapem ze sex fungoval urobili ste si dieta “milujes ho.” A posledne 2r je sex snim je onicom. Tak skuste nejakeho sexuologa vyhladat .

petamich
2. sep 2021

@kajuska3105 ty si ho nepodviedls, ty sa s nim len rozides, vrznes si inde, olutujes to a vratis sa k nemu
vies ono sa rovnako aj hovori, ze susedov travnik je vzdy zelensi a je jasne, ze sex je lepsi a citis vacsie vzrusenie s niekym "novym", ked doma to uz poznas

ak partnera lubis a stoji ti za to, tak navstivte odbornika a nezabudni, ze aj ked si najdes niekoho noveho, tak casom to bude rutinny partner 😃

littlebubble
3. sep 2021

Rozumiem ak je sex nuda hned na začiatku, ale nerozumiem ako sa to môže zmeniť ak bol ten partner vyhovujúci.

Jedine, že sa ti v niečom zhnusí.Správanie napríklad, ale to sa neprejaví len v sexe, ale všeobecne vo vzťahu.

nevenka
3. sep 2021

No my sme spolu 18 eokov, z toho 16 mame normalny sex, 9 manzelia. Rovnako tak ako Vy, ja som bola jeho prva, aj on moj. A prave to beriem ako vyhodu, nikto nikde neporovnava a snazi sa, aby bol ten druhy spokojny. Mozem povedat, ze obaja sme sa zhodli, ze je to cim dalej, tym lepsie. A zaciatky boli viac nez usmevne.
Tak skusit nejake ine miesta, situacie, ja neviem...u mna to teda nie je len o technike, vsak pri 3 detoch mame aj rychlovky kolkokrat, niekedy aj po veceri, ked ai spravime nejaky vinkovy vecer, je to dlhsie...no problem je skor v hlave. U mna ta laska neznamena iba vasen, ale ked sa pozriem na svojho muza, tak v nom vidim hrdinu, hodneho ocenenia, ako sa stara o rodinu, snazi sa. S detmi sa blazni, aj vychovava prisne, mna hocikedy pohladi alebo ked potrebujem nieco vybavit, ide so mnou, maleho postrazi, cokolvek mi pomoze. A toto vo mne vzbudzuje nove a nove zalubenie kazdy den. A ked som takto psychicky nastavena, tak aj na ten sex sa tesim.
Podla mna, vztah nema byt len o sexe, fyzickej pritazlivosti, to prejde casom. Ale ta psychicka pritazlivost, to je to, co, co pohana aj to fyzicno, ked uz pride nejaka rutina.
Ale vyhovarat sa na znamenie, ze potrebuje zmenu...to kazdych 4-5 rokov budes mat ineho???🤔🙄

kvetinka75
3. sep 2021

@zuzanka.zuzu moja svokra tiež svoju povahu tvrdohlavú zvaluje na znamenie. Ale narazila na kozorožca 😂, takže výhovorky jej nepomôžu

janickacrazy
3. sep 2021

@kajuska3105 tak možno ste sa v mladosti nevyburili ani jeden a teraz vám to chýba, keď vám to v sexe neklape, tak je to ťažké, treba na tom nejak popracovať, možno začať úplne od začiatku, ísť spolu na rande bez dieťaťa, zmeniť ten stereotyp, pomilovať sa kdesi v stane alebo v hoteli, aby bolo nejaké vzruso, čo ja viem, určite sa dá dačo vymyslieť, keď ho ľúbiš

rebellefleur
3. sep 2021

@kajuska3105 - skôr si myslím, že hlavným "problémom" je to, že ste si vzájomne boli prví. Ale.. Som napr tiež blizenec a áno, je pravdou, že čo sa týka sexu, vždy po cca rovnakej dobe ma sex prestal s danou osobou baviť. Až teraz mam partnera, ktorý je už "dávno" po mojom obvyklom limite a stále si to užívam ako na začiatku.

krisbar
3. sep 2021

Tak skuste rozne role, pomocky, videa kuknut, cely den sa natahovat. Ja som blizenec a veru taku potrebu som nikdy nemala 🤦‍♂️

lienoccka85
3. sep 2021

Ja si nejak aj tak myslim, ze tam musi byt problem niekde inde a nie len v tomto. Neochladla si voci nemu sj po takej tej psychickej stranke. Bo ak niekoho ozaj clovek miluje, nemoze byt ani v sexe az taky velky problem

hapkova
3. sep 2021

A on ta fyzicky nepritahuje? Ci pritahuje len si to neuzivas? Lebo nejako som sa v tom stratila, milujes ho, podviedla si ho, skusili ste to znovu a stale nic. Tak neviem teraz. Neviem ci by som spala s niekym koho mam rada ale nepritahuje ma. Nemoze to byt v tom?

brita7777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz