Neviem ako ďalej

hankalamagova
22. mar 2023

Ahojte, som slobodna buduca mamicka a cakam dieta zo zenatim chlapom. som v 7mes tehotenstva.ked som sa ho opitala ci sa nechce rozviest zo svojou zenou aby ostal primne tak povedal ze miluje svoju rodinu ale zaroven caka dieta zomnou.a finance som na tom zle s cim mi on nechce ani pomoct ale predsa je otcom toho dietatka ktore cakam. som uz zufala a neviem ako dalej, neviem si poradiť, dakujem za kazdu radu

annamalaga
22. mar 2023

A bývať ideš kde?

sissy27
22. mar 2023

@hankalamagova aku radu by si chcela? Po narodeni dietata si mozes podat ziadost na sud o urcenie otcovstva (dobrovolne ti to on asi nepodpise) a ziadat vyzivne na dieta a nahradu casti nakladov suvisiacich s tehotenstvom a porodom a klasika - kocikove, materska / rodicak, pridavky na dieta. Nic z toho nebude taka suma, aby si z toho v pohode prezila s dietatom, takze uz teraz hladaj sponzora alebo pracu.

diamondsspaces
22. mar 2023

Karma ;) vedome ste ublížili človeku (jeho žene) , obom vám to karma vrátila, vám dala dieťa o ktoré sa budete musieť starať bez peňazí, jemu zničené manželstvo a plus bude musieť platiť na decko s ktorým nepočítal.... ľudia nerobte si zle , karma je naozaj , naozaj veľmi krutá

mell27
22. mar 2023

@kaitlin3 jasné, že je to troll 😃 sa čudujem, že na toto vôbec niekto odpovedá.... Nezávidím autorke, musí mať riadne nudný život, keď ju toto baví...

vorkola
22. mar 2023

@bluemoon24 No a to si si neuvedomila, ze si rozbila jeho rodinu,Vsak urcite sa o to jeho manzelka dozvie.A on tiez troll ,chcel si len tak uzit,ze sa nehanbi podvadzat manzelku

rossalinda
23. mar 2023

Bože ako by pisala mne🤣, nam sa to iste stalo

sense
23. mar 2023

@h2 manželku uchlacholi, manželka bude na milenku nadávať a ak je na ňom finančné závislá tak mu odpustí a nieže sa bude rozvadzat

sense
23. mar 2023

Nuž ako ďalej? Počkať kým porodis a dat na súd určenie otcovstva a výživné. Plus si odkladaj bločky co kúpiš vybavicku a môžeš žiadať uhradiť polovicu nákladov.

Žiadna iná rada nie je. Nedonutis niekoho kto nechce aby ta zrazil miloval a bol milujúci otec.... Žiaľ toto au veci na kt si mala myslieť vopred

lucilaines
23. mar 2023

Ja by som tu chcela len tak vyslovit taku verejnu prosbu na vsetky tehotne milenky zenatych muzov, prosim vas, ked uz sa vam nebridilo spavat so zenatym a este sa ajnechat nabuchat, majte aspon tolko chochmesu, ze to poviete tej manzelke. Nie preto, aby sa chlap vratil k vam, ale preto, ze ked uz ste toto spachali, nerobte z tych zien dalej kravy, ktore zo spolocnych penazi platia alimenty na nejake cudzie decko a o nicom roky netusia. Uz mozu byt davno zbalene, hladat si niekoho kto za to stoji a nie doma obskakovat chlapa, co robi deti inde. A vlastne to plati aj pre netehotne milenky.

miriam11
23. mar 2023

@hankalamagova určite ho uved ako otca dieťaťa do rodného listu. Bude musieť platiť výživné. Nepozeraj na to, ak tí bude rozprávať omáčky, že ho ako otca neudavaj, že mu v jeho rodine sposobis problémy. On hľadí na tvoje?

bubalea
23. mar 2023

@miriam11 asi tak nejak. Ak teda vedel spraviť dieťa, tak nech za neho nesie aspoň ako takú zodpovednosť. Tiež by som sa nenechala nejak zastrašiť alebo odbiť. Ono ako v takýchto prípadoch nie je nejak čo iného spraviť

kvetinka75
23. mar 2023

autorka povedz to jeho manželke a problém bude vyriešený. 😉

bluemoon24
23. mar 2023

@vorkola to bylo asi autorke 😅