Neviem ako ďalej - nestará sa a myslím, že má milenku

dida888
19. dec 2018

Ahojte mamičky potrebujem sa trosku vyrozprávať snáď ma niektorá pochopí a možno aj poradí. Začnem tým ze s partnerom sme 8 rokov spolu. Mame 2 chlapcov (5r a 2mesiace).vsetko to začalo po narodení 2 synceka. Mam pocit ze muž si nasiel inu, neustále na mobile, všade ho so sebou nosí, aj som ho prichytila jaksi s nejakou píše (porozprávať sa s ním nedá, keďže jeho odpoveď je ze jasne mam 4 milenky, mam na to čas a ppeniaze nie?) no a najhoršie bolo keď raz neprišiel domov celý deň celú noc, prišiel až ráno s odpoveďou bol som na byte s kolegami. Minulý víkend išiel vraj na chatu s kolegami aj keď som mu vyslovene povedala ze si to ne želám a ze sa mi to nepáči. No prídem k pointe rodicia mu pred cca 2 rokmi vzali bankomatne karty a robia s jeho peniazmi, urobil blbosť no odvtedy to takto funguje. Chodí si k nim pre výplatu, s tým ze mu dajú nejakú čiastku a ostatné nechajú na zaplatenie veci a plus mu odkladajú,, snažím sa aj ja šetriť aby som neostala na nule keďže mame 2 deti. Míny mesiac mi zaplatil nájom a doniesol 100e vrja potom donesie zvykne. Jasne ze nič ne doniesol a musela som vyberať z rezervy aby som navarila a postarala sa. Nakoniec som zistila ze si nechal 130e pre seba. A tento mesiac mi doniesol 250 s tou istou výhovorku že to nie je koniec že ešte donesie. Samozrejme ze už ne donesie nic. Tým pádom počítam ze jeho rodicia mu odložili 300e každý mesiac a on na to nič proste nezáujem, ja už neviem čo robiť som v koncoch, normálne sa s ním porozprávať nedá lebo bud na to ni. Nepovie alebo si radšej sadne pred televízor a to je všetko. Rozhodla som sa ze tento rok nerobím vianočnú veceru, deťom dám akurát darčeky a nájdeme sa ako bežní deň. Už som na dne a nevládzem ako z tohto bludiska vyjsť. Odísť nemám kam a ak by som išla sama s detmi žiť nevyužijem. Ďakujem mamičky za vypočutie, možno na mňa prišla iba depresia z predvianočné ho zhonu netuším. Každopádne ďakujem a prajem každej jednej krásne vianoce prežite v kruhu rodiny 😊

dida888
autor
30. jan 2019

@veronika4495 ani mu ne skočím na tie jeho reči je koniec aj keď to on nevie pochopiť