Nevyznám sa v priateľovi

petrapaus
16. nov 2019

Ahojte, prajem pekný deň. Chcem sa opýtať, alebo skôr počuť názor niekoho iného. Mám priateľa, sme spolu 2 roky (ja 20 a on 25).
Ide o to, že keď sme spolu osamote, tak hovorí ako ma miluje, objíma ma a je proste milý, lenže keď sme vonku s priateľmi, tak ma ignoruje.
Taktiež mi už polrok hovorí o tom ako už chce dieťa (lenže ja ešte niesom pripravená, pretože chcem mat dieťa až keď sa oňho budem vedieť 100% postarať). Pričom keď mi ukazoval ako si pisal s kamarátkou, tak som si všimla, že sa ho pýtala na svadbu a tak a na to odpísal, že to určite somnou nechce riešiť a taktiež byt čo sme spolu kúpili, tak pisal, že teraz rieši svoj byt a zariaďovanie.. jednoducho v jednotnom čísle. Ja neviem či si namysla alebo čo.. Len proste mu to príde akokeby somnou bol len na to aby som mu porodila dieťa a potom ja neviem..

derdia
16. nov 2019

@petrapaus prosim ta poradim ti jedno, chlap ktory ta bude milovat ta bud pred vsetkym chvalit,drzat hrdo za ruku a koli tebe by spravil cokolvek....sice ta nepoznam,ked s nim chces chodit tak s nim chod...ale nemaj s nim dieta...znici ti to zivot a zapamat si bude to tvoja zodpovednost...chalan chce byt asi zaujimavy tak sa chce ukazovat,ze caka dieta...ale toto uuuuurcitw nie je chalan akeho hladas alebo aspon ten pravy....a vies to aj sama,lebo si to sem napisala....takze ver svojim pocitom...hlavne rozumu a tomu,ze pri chalanovi superhrdinovi.y sa budes citit ako hviezda😊😉

sweetyna
16. nov 2019

@petrapaus no a to ste kupili byt spolu po dvojrocnom chodeni? Zili ste spolu pred tym? Podla mna to bola velka chyba...

snehulienka8
16. nov 2019

tento vztah do buducna urcite nie

3petka
16. nov 2019

@petrapaus Keď som bola mladá mala som presne takého istého. Pozorný keď je so mnou sám a akonáhle sme boli niekde von tak akoby má nepoznal, neskôr som zistila že to boli zadné dvierka veď čo ak by sá vyskytla daka baba čo má záujem tak aby vyzeral single. Prítulný bol len ak sa vyskytol nejaký chalan blízko mna... A akonáhle bola mala kríza vo vzťahu tak mi začal rozprávať že má požiada o ruku a aj dáke dieťatko by sme mohli mat... Ha prd som ho zbalila a dovi dopo... potom sa ešte naschval preto mnou ukazoval s babou že aký sú zaľúbený si myslel že sa z neho pototo.... mala som 19 myslim A potom som strela svojho muzicka

cacianka
16. nov 2019

Velmi predcasne kupeny spoločný byt.
Takýto typ by už mojim priateľom nebol.
Porieš ako vystupit z vlastníctva bytu

osky
16. nov 2019

@petrapaus
Porozpravaj sa s nim o tom.
Na vsetko,co sa pytas tu,sa spytaj jeho.
Ak ste spolu kupili byt,predpokladam,ze je napisany na vas oboch a mate k tomu aj patricne doklady-kto kolko investoval!
Ak nie, tak rychlo to napravit!!!
Ak ste spolu kupili byt a veci ktore spominam vyssie,su na poriadku,tak myslim,ze s tebou do buducna pocita a preto aj rozprava o dietati.

Otazne vsak je,preco riesi dieta a svadbu nie-na to sa ho spytaj!
A co sa toho tyka,nemusi ta na verejnosti stale oblizovat a objimat...to je take ..
Ale pokial ta uplne ignoruje,je to tiez chore....
Normalne je ,ze ta drzi za ruku,obcas ti da pusu,alebo ta drzi okolo ramena ak sa s niekym rozpravate...proste normalne sa k tebe priznava...
Ak nie,nieco nesedi..
Ak ti bezproblemov ukazuje komunikaciu v mobile,
Myslim ,ze nema s tebou dake zajacie umysly,ale vsetko je to take dvojciare.
Tu pomoze len komunikacia.
Priama a pokojna.
A po rozhovore ho par tyzdnov sleduj-ako sa sprava ,ake ma nazory na veci,ci sa inak oblieka a tak....

A k tomu dietatu...si este velmi mlada,v podstate aj on.
Vysvetli mu,ze dieta potrebuje rodinu,pevne zazemie,istotu.....
A tu istotu v nom nemas ani ty sama.
Takze nech prehodnoti co a ako chce,
A laskavo ta o tom aj upovedomi.
Pokial zacne s tym ze papier netreba,vysvetli mu to-ako to citis ty.
Myslim ze kazda,najmä takato mlada zena,tuzi byt raz princeznou...
A znova tu ide aj o urcitu istotu,zazemie...spolupatricnost.
Drzim palce

petrapaus
autor
16. nov 2019

@sweetyna áno bývali sme spolu aj s jeho rodičmi skoro rok (neviem cca 10-11 mesiacov)
Hej rozumiem, že to asi nebolo najmúdrejšie ..aspoň som sa ponaucila do budúcna, kamarátka robí v banke tak sa jej môžem popýtať, ak sa rozídeme, že ako sa to rieši, keďže ja som “len” spoludlžník

pertu
16. nov 2019

A hypo platis.aj ty?

3009
16. nov 2019

@petrapaus ty si spoludlžník a byt je písaný len na neho? To nemyslíš vážne, lebo potom má byt len on a možné dlhy ty, lebo ak prestane platiť, tak dlh ako spoludlžník splácaš ty a on sa ti bude smiať do tváre.

bekiinka5
17. nov 2019

@3009 nikde nenapisala ze byt je len na neho..