Podviedla som priateľa

adriana3845
3. jún 2023

Ahojte dievčatá, viem že ma odsúdite a budem za poslednú .... ale musím to zo seba dať von a reálne to nemôžem nikomu povedať. Mám priateľa sme spolu krátko ale neskutočne ma ľúbi. Lenže včera som to celé pokašlala. Boli sme u priateľa mojej kamarátky, pili sme, grilovali, kecali. Ja som zbehla do domu lebo mi trebalo veľmi cikať a priateľ mojej kamaratky vbehol za mnou, začal ma chytať, bozkávať hovorím mu ze ja mam priateľa a ty taktiež lenze on to ako keby nepočul. Ja ani neviem ako ale zrazu som sedela na ňom, bozkavali sme sa, a zrazu bol vo mne, obaja sme boli ako zmyslov zbavený. Vypili sme toho viac nez dosť a toto je výsledok. Po tom všetkom sme sa začali rozprávať úplne o všetkom ako keby sme boli my spolu, o vzťahoch, rodine, práci, o jej čaji. Potom som ho poslala do postele a ja som ostala ako bez duše. Dohodli sme sa že to nikomu nepovieme ale ja sama viem že to raz vyjde von. Nechcem prísť ani o priatela a ani o najlepšiu kamarátku. Je mi zo seba zle, stale to mam pred očami a nemôžem to absolutne nikomu povedať ona bola jediná osoba ktorej som mohlapovedať všetko..... neverím mu a keď sa on prizná ja prídem o všetko

tosomja
3. jún 2023

@adriana3845 💪 super, zabila si tri muchy jednou ranou. Užila si si, zničila si kamarátke vzťah a aj svojmu priateľovi si ublížila.

koniarova
3. jún 2023

@adriana3845 neboj sa. On sa neprizná. A tebe tvoje svedomie tiež neostane nič dlžné.

kik2022
3. jún 2023

@adriana3845 Ako si toto mohla urobiť najlepšej kamarátke? To v ľuďoch neostal ani kúsok ľudskosti? 😏

marca12
3. jún 2023

@adriana3845 Nejdem ta sudit,ale mas dostatocne ponaucenie dobuducna,ze toto sa nerobi. Nestoji to za tu chvilku rozkose. Nepriznajte sa,naco by to bolo dobre? Aj ked vasi partneri by si zasluzili niekoho lepsieho k sebe. Hlavne kamoska. To co je za chlapa,ktory pretiahne kamosku svojej frajerky par metrov od nej? Urcite to nespravil prvy krat. U teba je to jednorazova nevera,to je ine,ak v tom nemienis pokracovat,pouc sa z toho. Ak vies,ze budes pokracovat v nevere,tak si neklam,vobec nelubis priatela,ked toto dokazes robit opakovane

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanyag
3. jún 2023

Rozprávali ste sa o "jej čaji"? 😂😂😂😂😂😂

tosomja
3. jún 2023

@tanyag 🤣

tosomja
3. jún 2023

@tanyag a potom ho poslala do postele

tanyag
3. jún 2023

@tosomja 😂 chudák, aspoň ten čaj spolu mohli vypiť 😁

elenka74
3. jún 2023

Zlyhali ste, obaja, ale výčitky svedomia, ktoré máš, ťa dúfam odradia od ďalšej nevery. Priateľovi nič nehovor, len by si mu ublížila.

jaond19
3. jún 2023

@adriana3845 ostan ticho a prestan pit.

adriana3845
autor
3. jún 2023

Nemienim v tom pokračovať, cítim sa otrasne jak také hovno ani sa im neviem pozrieť do očí. Viem že si za to môžem sama ale je mi tak zle samej zo seba. On keď niečo povie ja prídem o najlepšiu kamošku a aj o priateľa. Neskutočne sa toho bojím

limoncino
3. jún 2023

No, čo Ti na to povedať.... Keby s niekým cudzím ale s priateľom najlepšej kamarátky? A jej nebolo divné že ste sami tak dlho preč? A ochrana?

vanessad15
3. jún 2023

@adriana3845 Ty skôr dúfaj, že z tej vašej aférky nevznikne dieťa pretože to už naozaj neviem ako by si obkecala🤦🏻‍♀️

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aeruginosa
3. jún 2023

Na tej grilovacke vas bolo (ak chapem spravne) viac ludi a nikomu nebolo cudne, kde ste tak dlho obaja?

adriana3845
autor
3. jún 2023

@limoncino no práveže bolo on ich vymkol. Ja som o tom ani nevedela. Bohužial bez a teraz tak rozmýšľam že dúfam ..... dúfam že nebol lebo to by som neprežila.

zuzanka.zuzu
3. jún 2023

toto je samozrejme vymyslená ptakovina ale keby nebola tak nebooooj on sa nikdy v živote neprizná. a keď to bonznes ty tak to poprie 😉 ty hĺbkový rozhovor 😂

zmrzlinka2021
3. jún 2023

@adriana3845
Vies co je smutne u ludi ako si ty?

Ze ty sa bojis o seba. Bojis sa, ze ta niekto kopne za toto do zadku.

Teba netrapi kamoska a ani tvoj priatel.

Normalna zena, keby sa tak zacal spravat chlap, tak ho udrie a vola policiu, alarmuje ludi v okoli. Ty evidentne si zvyknuta na to, ze na teba "siaha hocikto"

panelacikova
3. jún 2023

@kik2022 a čo tak sa opýtať, ako to mohol tej kamarátke urobiť jej partner? 🙂

januska12323
3. jún 2023

Keď si už vymýšľaš tak to po sebe čítaj.

mariamisko
3. jún 2023

@adriana3845 zjavne ti to az tak nevadilo ..ak ano zastavila by si to a ani nevies a bol v tebe?? A co si hola na party bola? Ved ak nechcem tak nechcem a alkohol v tom rolu nehra...

ankare
3. jún 2023

@adriana3845 za žiadnu cenu sa nepriznavaj. A dúfaj,že ani fešák nič nevyzradi.

zuzana9393
3. jún 2023

@mariamisko Bola na ostro, akosi zakopla a spadla rovno na jeho postaveného gentlemana 😆

54tinka54
3. jún 2023

@adriana3845 ty sa pekne postaraj o to aby sa o tom tvoj priateľ ani kamarátka nedozvedeli. Kvôli tomu že ste vy dvaja hlúpi a neviete sa po vypití alkoholu držať na uzde, nemusíte ubližovať dvom ďalším ľudom. Žite si s tým vy dvaja, nech vás hryzie svedomie, ale neprenášajte to na ďalších dvoch ľudí. Aj keď si myslím že svedomie ti asi nedovolí zostať s tou babou najlepšia kamoška. Sama si za to môžeš, snáď ti to pár minútové potešenie stálo za to.
S chalanom sa rozíď, z nejakého iného dôvodu, nezaslúži si ťa.

simona20201309
3. jún 2023

@adriana3845 Adka, mali ste šťastie ze nikomu netrebalo cikat a nešiel na WC v tom čase. Všetko dobre dopadlo. Nerieš 😉
(

vanessad15
3. jún 2023

@simona20201309 To teraz neviem či myslíš vážne alebo ironicky🙂

vanessad15
3. jún 2023

@simona20201309 mi odľahlo😅

limoncino
3. jún 2023

@simona20201309 tak minimalne už nie je pravda okrem neho som mala iba jedneho