Nezáujem exsvokry o vnúčatá

luba28
1. feb 2014

riesili by ste nezaujem exsvokry o svoje vnuca po rozvode????

sissy27
1. feb 2014

@luba28 nie, neriešila... city a vzťahy sú niečo, čo buď je alebo nie je, nedá sa to naučiť ani vynútiť...

elina25
1. feb 2014

@luba28 nie moja si nezaslúži vnúčatko,dospelá žena a nevie sa správať....

mata128
1. feb 2014

@luba28 vobec by som to neriesila.....je dospela,vie co robi....

luba28
autor
1. feb 2014

len mne je to trochu luto,ze ju ma len jednu a ked vidim ako tu v okoli babky,dedkovia by zivot dali za svoje vnucata,tak mi je trosku smutno z toho,ze moja nema ,....ako dceru to netrapi,aspon nehovori o tom,ale mne je niekedy tak vselijak,...

mata128
1. feb 2014

@luba28 co jej chces lasku nanutit????sama dobre vies,ze ked nieco nechcu obe strany,jedna si nepomoze...

maminuska
1. feb 2014

@luba28 moji exsvokrovci nevideli svoje vnučatá 6 rokov, nijak ich to netrápi a už ani mňa. A to su tiež ich jediné a na 99 % aj posledné. Deťom to nijak nevadí , nemali s nimi nikdy bohvieaký vzťah , neťahá ich to tam. Svojho otca nevideli 4 roky tak ja už ani nič neočakávam .

luba28
autor
1. feb 2014

@maminuska chcela som vediet,ci je este viac takych ,akoze starych rodicov,....

maminuska
1. feb 2014

@luba28 je ich dost ver mi . Tak ako dokáže otec nevidiet a nenavštevovat svoje deti , tak to dokážu aj jeho rodičia. Bez akýchkolvek problémov. Popravde u mna nie je ani moc o čo stát, svokor chronicky sukničkár a svokra z toho pije, doma sa občas potlkli .
Môj ex vyženil dcéru , ktorej sa teraz v 18 stich narodilo dieta , tak tam všetci híkaju nad cudzím dietatom , miesto toho aby venovali pozornost svojim vlastným , choré , viem ale nič s tým neurobím .

svano
1. feb 2014

U nás svokra nemala záujem len o naše deti, o ostatné vnúčatá sa starala. Trápilo ma to,lebo hlavne starší synovia to mali na očiach celé detstvo. Nikdy v živote som jej neublížila a dodnes neviem prečo nás ,,nemusela,, . Jedného dňa som si uvedomila, že je to jej vizitka a jej vec,aký vzťah si vybuduje s našími deťmi. Deti si zvykli a ona prišla o niečo,čo sa jej už nikdy nevráti.

petraxy6
1. feb 2014

@luba28 áno je viac takých "starých rodičov". 🙂 a ty to nerieš, nemá význam sa tým zaťažovať 😝

stellamaris
1. feb 2014

@luba28 neriesila by som.Nikoho nenutim byt babkou.Ani svoju terajsiu svokru,ked sa ma syn na babku a dedka raz opyta,poviem mu pravdu,ze nemaju o nas zaujem.Inak to neriesim.

ewisam
1. feb 2014

@luba28 nie, alebo chce alebo nie

moni244
1. feb 2014

ja som mala jednu bqbku, druha po rozvode nejavila zaujem, sem tam nas tam otec bral, ked nas mal na vikendy, potom sa prestal aj on starat. Ale ona bola zla zena, s 5 deti a 12 vnucat jej nik neprisiel na pohreb

juliana77
1. feb 2014

@luba28 V poslednej dobe sa tu objavujú diskusie, ktoré sa týkajú vynútenia citov. Pýtam sa. Čo budem mať z toho ked si vynútim pozornosť alebo lásku niekoho???? ked to on sám nechce.

Keď to nejde, tak to nejde!!!!!!!!!!

h2
2. feb 2014

Čítam tu samé názory, že "babka nemá záujem". Ale napadlo niekoho, že možno babka ten záujem má, že sa trápi, že nemôže byť s vnúčatkom (lebo ona si myslí, že teraz už nemôže). Že by si možno Ty mala urobiť ten prvý krok a dať babke najavo, že môže mať prístup k deťom. Keď sa ani po tom "nechytí", kašli na ňu. 😖

luba28
autor
2. feb 2014

@h2 predala byt,odisla do nemecka,....je na fb a aj moja dcera je tam,.....vyjadrila sa,ze jej vnucka berie energiu,ze jej raz povedala,ze je krava,....ani jej syn sa k dcere nehlasi,....ked som jej ja pisala,ze nech laskavo synacik riesi svoje dlhy tak ma blokla,....dcere nechyba,nikdy tam nebol vztah babky a vnucky,len som si myslela,ze ju to prejde po case a ze si uvedomi,ze dcera za nas rozvod nemoze,....ale uz su to 4 roky a ked vidim sem-tam fotky ,ktore ma na fb,ako sa tam tulka s vnuckou jej sestry tak ma to mrzi,..ale uz to necham tak,dcera ju nespomina a ja s tym nic neurobim,.....raz aj na nu pride a mozno bude ona potrebovat pomoc od svojej vnucky a potom sa jej to vrati,....

h2
2. feb 2014

@luba28 Tak to ma mrzí, v tom prípade na ňu zabudni, nepozeraj si jej fotky na FB, aby Ťa to nevytáčalo. Keď ani Tvojej dcérke nechýba babka, tak to vôbec nerieš.

katche
2. feb 2014

Moja svokra ma malu uplne na haku, obcas, ked ma svetlu chvilu, akoze prejavi zaujem...opyta sa ako sa ma a to je vsetko...keby jej muz nevolala z casu na cas, tak kasle aj na neho...co uz, aspon jedna babka sa stara...a naopak, svokor zavola, opyta sa, boli sme tyzden u neho a moj otec co ju ma rovno pod nosom, pride povie ahoj a koniec....neriesim uz, ani ty by si nemala...cloveka nezmenis...☹ musi sam chciet

tykat
2. feb 2014

@luba28 neriesila by som ani pred rozvodom.

tilda
2. feb 2014

@luba28 niekedy je to takto aj lepsie...

katariang
14. júl 2015

Musím sa pridať.Moji svokrovci zo začiatku mali záujem - kým mal môj muž záujem ich finančne podporovať, teda hlavne mamu.Ale ako sa vraví odtiaľ potiaľ tak ako peniaze dosli zhasol aj záujem o vnúča.A to nás majú na skok.Svagrova malá je 365 dní v roku švagrina s malou detto.len naša bola najprv malá, potom hádam ešte menšia potom sa nedalo, potom tam boli deti svagra a svagrinej (co su tam nonstop)......snazila som sa ako sa dalo aj napriek nezhodm matky a syna(mojho muza) aj som s malou sla nech ju vidia....no ked mi bolo naznacene ze sme navyse prestala som sa snazit.teraz ju uz 7 mesiacov nevideli, nie preto ze nechcem ale preto ze nechcu oni, 7 mesiacov nam nezavolali......proste akoby sme zrazu neexistovali.a uprimne mi to vyhovuje mam v rodine menej pekla ako predtym

arielka79
14. júl 2015

Aj moji svokrovci na nase deti uplne kaslu, ked sa narodil starsi syn povedala,ze ju neprinutime aby ho mala rada, ze jej ho nemame vesat na krk, takze nikdy nebol u nej sam bez nas, ked sa narodil mladsi , tak sa vztahy narusili tak, ze tam nechodime vobec uz skoro rok a mojej svokre to vyhovuje.Tiez uprednostnuje len dcerine dieta, takze nase deti by nikdy nemali sancu.

monciky
14. júl 2015

@luba28
neriesila, dakovala by som bohu za jej nezaujem, si predstav, zeby si jej dieta musela davat a podobne....

luba28
autor
14. júl 2015

@monciky uz ma to preslo riesit a zaujimat sa o to,..🙂 dcere je lepsie tak ,..uz 5 rokov ju a ani jej syna nevidela ,...

monciky
14. júl 2015

@luba28
tak vidis🙂 ja sa inak aj kvoli tomuto nechcem rozviest, lebo moja svokra by si zrazu spomenula,ze ma vnuca a na zaklade rozhodnutia sudu, by som maleho musela davat jeho otcovi a on by ho hned zaviedol k svojej mame a to ja nechcem, takto sa svokra o maleho nazeujima a ja nemam ziadnu povinnost jej maleho pripominat a davat na navstevu...

luba28
autor
15. júl 2015

@monciky tak toto som vobec nikdy ako dovod rozvodu neriesila ,....velmi vaazne som mala dovody ,..toto je len na mavnutie rukou ,...

monciky
15. júl 2015

@luba28
tak ja to mam ako jeden z dovodov, preco by som sa nerozviedla🙂

loginexistuje
15. júl 2015

@luba28 jooooj takych starych rodicov je plno a ani nemusia byt ex....

moja ich nevidela 9 rokov syna vobec ... a druhi stari rodicia ich vidia par krat do roka...

luba28
autor
15. júl 2015

@monciky tak potom to neni u vas este take vazne ,...

kikush1811
15. júl 2015

Co by som ja dala za to aby nam henta hnusoba dala svaty pokoj.