Nezaujíma sa o mňa, nemá chuť na sex, stále hádky a teraz ma nechal samú na dovolenke

48domka
30. júl 2019

Ahojte dievcata, a priatelom sms uz rok a pol pisala som predtym ze priatel nechce sex nezaujem . Nenechala som ho naletela na jeho reci opat . Siel do nemecka pracovat pisali zme volali videohovor vsetko. Predtym chodil na pokec co som na to prisla. ....
Dosiel z nemecka hned prvy den som len chcela nieco Z tabletom zacal jak zmyslov zbaveny kricar a brat mi ho utekal snim prec. Mal tam nejake fotky stiahnute asi z pokecu . Jasne hadky vsetko. Na moje narodeniny 27.meho sme sli na dovolenku na makarsku . Pohadali sme sa udrel ma pobalil a odisiel stym ze mam ist busom . Takze teraz som na plazi on odisiel . Poradte co dalej ako sama odidem odtial sli sme autom.

ave17
31. júl 2019

@48domka to je magor 🙂

ave17
31. júl 2019

A ste tam jeho autom?? Či tvojim? Ak jeho, a on nemá prachy ani na benzín, normalbe by som ho tam nechala a išla pekne domov busom, nech tam aj skape hladom, a straaaasne by som sa mu smiala do ksichtu, keď sa stále vyhráža, ze ide preč a stále nejde, vychádza mi to ze fakt nemá za co🙂 to je hrdina na pohladanie 🙂

modrava
31. júl 2019

@48domka zobral ti tu kapsicku s peniazmi? a nejake ti ostali??

uglybetty1234
31. júl 2019

Tak este aj zlodej. Omg

akecheta
31. júl 2019

@48domka Chcelo by to zoznámiť sa s nejakým fešákom, ktorý by mu dal cez pysk...aspoň ako oplátka za tie ukradnuté peniaze...

vrabcek15
31. júl 2019

Ahoj no mne sa páči čo píše ave17.. jednoducho sa pobral ty a choď domov..lebo ja by som to brala ako rozchod a dala by som si odchod😉aby som s ním už ani minútu nebola.. neviem či máš peniaze ale ak nie skús poprosiť niekoho z rodiny alebo kamošku aby ti poslali na cestu domov..aby náhodou ste sa nestihli ešte udobriť ...😕🙈

macekovam
1. aug 2019

@48domka pozri si autobusom do chorvatska a objednaj si miestenku .. vezmu ta domov... stoji to 100 eur..a potom sa uz namnjo vykašli.. este ze nie si niekde v egypte..ak peniaze nemas sla by som asi na policiu... a nech sa chujon zodpoveda

simca06022011
1. aug 2019

Ja by som sa zbalila a išli by sme domov. Hneď. Ak ešte hrozí že mi bude kradnúť peniaze a ostanem tam a ak mám blud zay počúvať.. on podľa mňa nemá za vo ísť ani preč, alebo mu mamička volala že nemá robiť komédie... Aké o by som si na nedeľu objednala bus, zohnala iný privát a išla prec ja a on nech ide ako chce ( ani by som mu nepovedala kam idem). Proste on s tebou byť nechce, či už z rodinnych alebo akychkolvek iných dôvodov ostáva a sekyrujete sa. Ale nechce. Nech si ide za inými ženami. Mne by stačila drama s tým tabletom. K ničomu inému by už medzi nami nikdy viac nedošlo. A peniaze by odo mňa neuvudel žiadne... a čo aj...

henikav
1. aug 2019

Ja osobne by som uz necakala ani na koniec dovolenky a sla domov; toto uz aj tak dovolenka nebude len trapenie. Naco to predlzovat Udivuje ma ze co ta najviac trapi je to ze nie je sex, s takymto blbcom by veru z mojej strany ani nebol aj keby sa cely tyzden spraval ako med. Toto nie je laska, cim skor tuto kapitolu uzavries tym ti bude lepsie a tym skor najdes niekoho kto ta bude naozaj lubit

eliska13
1. aug 2019

@48domka to čo je za nevyrovnaneho chlapa?psychopat .

48domka
autor
1. aug 2019

Ale nema peniaze ani na cestu do nemecka ja mam platit teraz myto a poplatky kebyze ma on tak 100 eur minie plus este do nemecka mu treba .... ta ostal zrazu aj na plaz ide somnou ... kamosom posiela moje fotky jak sedim ze som na predaj a ine veci .. viem jeho heslo na fb on o rom nevie robi zomna chuderu ... pritom jw ten co nema peniaze .... tricka vexi kratasy teplaky som mu pokupila nic som nepytala za to ... ale ked on bude hrat taleho potom aj ja ale pobalit sa pojdem s bratom lebo asi dlho nedostal takeho boxera ako ja v marci ked aom nemohla ani do roboty ist .. opuchnuta na jednu stranu .. uz to potrebuje asi aj on ...

modrava
1. aug 2019

@48domka preco s nim stale travis cas???

vevesh
1. aug 2019

@48domka ako teraz ta fakt nechapem- on ta kade tade oonizuje a ty si s nim "rozidena na plazi" a chces ist s nim s autom domov, lebo on nema peniaze?!?!? Okamzite by som sa zbalila a sla sama bud na ine miesto alebo domov, nech sa on vyfrajeruje bez penazi z chorvatska.....prepac, ale to nemas ziadnu uctu a hrdost? Tak ten geroj ta zmlati, necha ta tam a vrati sa lebo je bez penazi, uraza a predava ta na sietach a ty....NIC? Wtf, az som sa do vyvrtky vytocila....

11mirka22
1. aug 2019

@48domka si ty normálna? Máš nejaký rozum alebo aspoň kúsok hrdosti? To co si dokazujes pri hentakom chudákovi? Aj keď teraz neviem, kto z vás dvoch je väčší uboziak. Ty vieš aký je chuj, ešte aj vieš, že čo o tebe rozširuje na sociálnych sieťach a stále si tam, pri ňom??? Koľko krát ešte potrebuješ "dostať po papuli"???

lenadka
1. aug 2019

@48domka on tovar marci dal boxera a ty si s ním????

vrabcek15
1. aug 2019

@vevesh úplne súhlasím ja toto nechápem...

vrabcek15
1. aug 2019

@48domka ahoj prosím ťa napíš,že už cestuješ domov...pozri si mladá pekná fakt nechápem prečo si s tým hajzlikom...chlapov je plná prdel určite sa nájdes niekto kto za to stojí...si vieš predstaviť že by ste mali spolu bábo a boli by ste rodina...,(a on by tá mlátil boxerom😱😱)naozaj posluchni tu dobre mienené rady dievčat, žien a utekaj od neho čo najďalej..fakt je debil...

haanovajana
1. aug 2019

Utekaj rychlo prec,lebo snym to nema vyznam.Bude to este horsie.

48domka
autor
1. aug 2019

Uz mam vybavene ubytko jak prideme eate ze auto mam u rodicov skocim pon.. a idem sa balit kade lahsie .. hlupa neni som nemusite nadavar ale kolko zien uprimne to pretrpy a ostava pri takom muzovy .. ja som vydrzala rok a cca ani nie pol vydrzim do nedele preto aby sme sa vratili nechcela som isr skor prec lebo nikto mi peniaze za ubytko nevrati a kedze som aj jeho platila tak to uz vobex a prideme mal by iat v utorok do nemecka tak by som mala klud a balenim aj ked byvam u svokri neviem ako jej bude sibat
.takze ma neodcuzdujte pohar pretiekol.. poznam ine zeny co muz ich tyra a neodidu ... maju x dovodov som rada ze nemam snim dieta lebo aj to skusal si ma priputat nejak .. boli to ale koncim ....

48domka
autor
1. aug 2019

Ja snim cas netravym ja vstanem dam sa dokooy idem na plaz a on docvala zamnou ... nebavime sa .. kazdy svoje

elementissa
1. aug 2019

Ako teda nakoniec ideš? Však dovolenku si uži aj sama. A k tvojmu vzťahu - zle od zakladov. To je aj zbytočne sa k tomu vyjadrovať. On ťa mal ako jednu z viacerých, nechcel, aby si na to prišla, v Nemecku možno narazil na niečo "lepšie", preto ani nemal záujem o sex keď prišiel.. Ja by som sa na žiadnu dovolenku netrepala, možno si dúfala, že sa spríjemní atmosféra, že bude lepšie... Ale to funguje vtedy, ak sú partneri pod nejakým tlakom alebo v strese a preto sa hádajú, nie vtedy keď jeden očividne nemá záujem o toho druhého a na milion percent ho podvádza... Tak držím palce pri najbližšom vybere - nenájdi si rovnakého

majka99999
2. aug 2019

@48domka kolko takych zien ostava s takymi chlapmi? To je argument mojho 7-rocneho, ze aj jeho mladsi brat to robi, preco nemoze on. A este mu kupis saty, si blba alebo co, ked ti zmizli peniaze? Nic mu nekupuj, ziadne peniaze mu nedavaj, on robi v Nemecku a nema na blbu dovolenku? Mam chut ta preplieskat ja, ako to tu citam. Nemas kam ist alebo co? Mohla si si sama uzivat, ale ked je tam on, ako prepac, ale ja by som si bud nasla ine ubytovanie, alebo si zohnala dopravu nahradnu, mozno nejaki Slovaci idu domov uz dnes alebo skusila ten autobus. Este aby si taky jebo zo mna robil srandu a hral frajera pred kamosmi. Nezabudni sa s nim vyspat a otehotniet, lebo ved aj horsi chlapi existuju... Jaj, vlastne, to by musel chciet sex... Len si nenajdi po rozchode hned nejakeho debila, lebo ti bude luto, ze si sama a on si lapil inu hlupanu, co ju moze mlatit a ona mu este plati dovolenku... Si to precitaj po sebe, keby ti ymtoti hovorila najlepsia kamoska, tiez by si jej poradila, aby vydrzala? 🙄

arcticcode
2. aug 2019

To aj babky na sunave hovoria: jooj dzeko moje, bije ce, bije? Joj no to vytrimes. I ja vytrimala.

0silvia0
2. aug 2019

@48domka počúvaj, dotyčný dilino dolieza za tebou, lebo nemá prachy a čaká, že zacvakáš cestu domov. Prečo to chceš urobiť? Dilino ťa využíva a ty mu to toleruješ, ešte ťa uráža a zosmiešňuje na sociálnych sieťach. Myslím, že ak si zaplatíš bus domov ťa to vyjde lacnejšie ako zacvakanie benzínu do jeho auta pre vás oboch domov. Ešte ťa nechá s kufrom niekde na kraji mesta, od neho je to vysoko pravdepodobné.... Ak máš ešte zvyšky hrdosti, nezacvakáš mu pohonné hmoty domov, zacvakáš sebe bus a pôjdeš domov sama. Najvyšší čas si kúpiť lístok a dilino nech si robí na pláži aj kotrmelce🙄

modrava
2. aug 2019

@48domka pozri, bud si vyberies pre teba najvyhodnejsie riesenie co sa tyka financii a hrdosti, tj. prerusit s nim kontakt uz na dovolenke a zaplatit iba sama sebe cestu domov, alebo prijat samu seba s tym, ze sa ho vlastne nechces zbavit a budes to tahat dalsie dni, tyzdne, mesiace, roky...

luci1012
2. aug 2019

Toto mi je ale groteska 😁 tri strany rád žien, čo by robili, keby boli na tvojom mieste, doslova vzite do tvojeejj situácie a ty s ním úplne v pohode, ešte sa obhajuješ že poznáš iné ženy či sú týrané. To mi je život toto 😮😁 dobrovoľne sa nechať biť, veď a susedka Katka je bitá. Ešte aj s chujom na dovolenku pôjdem a budem mame (svokre) volať že aký má ona názor na vzniknutú situáciu.... prečo ju do toho ťaháte? To aj doma vám riadi život? Alebo s každou hádkou za ňou idete? A čo čakáš, že mu teraz dá jednu poza uši? Mne je na smiech z celej situácie, mať trochu sebaúcty, ozaj idem tým busom, nech si on robí čo chce. A nie že spoločne. Tvoje ďalšie kroky nasvedčujú o tvojeejj povahe, inteligencii a sebaucte... Nech už sú akékoľvek 🙂

kitycat
2. aug 2019

Objav svoju hrdost a respekt k samej sebe.
Baby ti tu dobre poradili ale ty si aj tak ides to svoje...Komu niet rady tomu niet pomoci...A hlavne ako moze byt niekto tak blby...ked zvladli ini zvladnem aj ja nie je dovod ostavat....Ak sa vratil v momente si mala ist prec. Srat na vsetky prachy....Uz ked si platila aj JEHO DIEL ( :D :D :D ) a asi aj benzin a clo cestou tam boli tie peniaze splachnute...poviem ti ak dufas tak prestan uz ste mali vela moznosti podla toho eposu co sa tu uz popisal...

biela_sova
2. aug 2019

@luci1012
@kitycat Baby, existuju deviantni asocialni tyrani a k nim prisluchajuce druzky (nerozpisem sa nam atributmi tychto zien, ale su to ekvivalenty atributov tyranov, co som napisala vyssie).
Preco niektore krizove centra daju ban na zeny, co tam utecu od tyranov, a po tyzdni zase zoberu deti a ujdu naspat k nemu? Toto sa opakuje tak zo dvakrat, pride este aj s piatym dietatom od fetaka v bruchu... Proste totalna kompatibilita, ona chce byt tyrana a vyvolavat svokre, ktora jej hovori, aby HO nechala. Uz co viac. No, nechce ho nechat, naopak, kupi mu dovolenku, zaplati benzin a dozaduje sa sexu... tu uz viac nie je co radit, zakladatelka temy je dospela a zaockovana, CHCE s nim byt.

flavica
2. aug 2019

@kitycat dojde casom na to, co jej tu baby hovorili, ze jej dobre chceli, len potom uz bude neskoro 😉

janage
2. aug 2019

@biela_sova hej tiez som tak rozmyslala ze oni si jeden druheho "zasluzia"