Nezaujíma sa o mňa, nemá chuť na sex, stále hádky a teraz ma nechal samú na dovolenke

48domka
30. júl 2019

Ahojte dievcata, a priatelom sms uz rok a pol pisala som predtym ze priatel nechce sex nezaujem . Nenechala som ho naletela na jeho reci opat . Siel do nemecka pracovat pisali zme volali videohovor vsetko. Predtym chodil na pokec co som na to prisla. ....
Dosiel z nemecka hned prvy den som len chcela nieco Z tabletom zacal jak zmyslov zbaveny kricar a brat mi ho utekal snim prec. Mal tam nejake fotky stiahnute asi z pokecu . Jasne hadky vsetko. Na moje narodeniny 27.meho sme sli na dovolenku na makarsku . Pohadali sme sa udrel ma pobalil a odisiel stym ze mam ist busom . Takze teraz som na plazi on odisiel . Poradte co dalej ako sama odidem odtial sli sme autom.

biela_sova
2. aug 2019

@janage Ako..nechcela som v zlom, pani nepoznam, len sufim z prejavu, pocinov a opisanych okolnosti... kto chce kam... len chudata buduce deti, vidiet bitky, hadky, nedajboh byt do nich zatiahnute, lebo aj toto je bezne... a matka bude mlcaaat a pred pediatrom na urgente zatlllkat a chranit partnera...

48domka
autor
3. aug 2019

Ja som chcela.poradit ... nie aby niektore zeny co tu pisete zomna urobili zenu co to potrebuje. Sa trosku uvedomte . Ked pridem na SK ja uz mam vsetko zariadene vybavene. Preco by som mala ja utekat niekde a hladat ine ubytko vsetko som si zaplatila tak tu aj ostanem . Co si uz myslite vy je vasa vec ak mate dostatok penazi prosim ja nie na to aby som krizom krazom plalika ubytko.... viem ze nechcem byt byta a byt s takym muzom co klame a lahko ma vie udriet. Neviem comu nechapete rozisli sme sa . Ja ked si za niecim stojim tak to aj je . Nepoznate na nesudte !!!!!

0silvia0
3. aug 2019

@48domka ideš s nim domov jeho autom? Kto platí naftu/benzín?

majka99999
3. aug 2019

@48domka no a ako rozidena s nim mu kupujes veci a on ti kradne peniaze. Ako s takym by som do auta nesadla, lebo ho naserie aj nevinna otazka a on rovno to napali do zvodidiel alebo protiiduceho auta alebo ta necha uprostred dialnice s kabelkou.

majka99999
3. aug 2019

@48domka PS "Ziadne peniaze este nekupili ani sekundu casu." Moja osobna pohoda by bola pre mna viac ako zdielanie dovolenky s niekym, s kym tam nechcem byt. Samozrejme, ak by som bola na Bali a letenka by bola 2000 eur, to by som zvazila (hlavne by som na Bali nesla s niekym, s kym mi vztah pomaly umiera), ale vy ste v Chorvatsku. Urcite na dovolenku pojdes aj o rok a mozes si to tam vynahradit...