Nezhody kvôli synovi

18. nov 2022

Máme 4 deti jedno z nich je mužov prvorodený syn z ineho Vzťahu chodí k nam na striedavu. Dva týždne s mamku dva týždne s nami. Je to 11 ročný chlapec. Začali sa mu strácať veci. Bežná vec neriešili sme. Kúpili sme nové. Kazili sa mu nabíjačky. Tie koncovky čo sa strka do tabletu, tak sa mu to stále ohlo. Takto sa pokazilo už pár kusov. No poslednú dobu nam miznú peniaze. Dvakrát sme našli tie peniaze v jeho vrecku. Muž sa s ním rozprával a on, že nič nespravil. Nebol to a pod. No dcére vravel, že my s mužom robíme obaja a že jeho mama nepracuje tak si môže zobrať peňazí kolko chce. Jasne, že kéd sa ho muž spýtal vravel, že on to nehovoril. A muža nič lepšie nenapadlo ako kúpiť kameru a namontovať do izby ja s tym nesúhlasím prečo by sme mali vlastne deti špehovať. Sme sa pohádali dosť s mužom. Neviem čo robiť .

cacianka
19. nov 2022

Keby mužove dieťa malo podobne stavy,problémy, tiež by som navrhla, súhlasila a trvala aby dieťa žilo aspoň v striedačke u nás. Nielen si ho požičiavať ako kufor na 4 dni v mesiaci. Veď je to živá bytosť, vidí u nás 3 deti, ako spolunažívame, vychutnávame si teplo domova a chalan musí po 2 dňoch odísť , kedy si ani nestihne poriadne zažiť výlet, aktivitu, domáce leňošenie a tulenie. Polovicu času prespí, a šup šup hybaj domov. A on odchádza ako nechcený, veď aj plakal že by chcel zostať .
Že prečo ja a nie muž ?! Lebo chlapa to ani nenapadne, nemá na to také inštinkty ako bežne žena, má mierne zlé svedomie lebo si uplietol kukučie mláďa inde, možno mu je blbé ho vytrhnúť biomatke a dotrepat ho manželke. Je toho veľa súvislostí.
Áno, treba pracovať a riešiť vzťahy s biomatkou chlapca, my tu ju však nepoznáme, nevieme aká je a čo sa dá robiť. Len ten chalan si to odsiera, a teraz v puberte potrebuje nielen milujúcu rodinu, aj keď zošívanú, ale aj výchovu, aby vedel čo je dobré a čo zlé a že aj kradnutie sa doma netoleruje. Nikde.
A ako to majú riešiť ,? Rozhovor nepomohol, sú všetci v tom že nikto nekradne, ale € zmizli, tak ako inak to zistiť. Veď 1 z deti je nevinné, ako sa cíti , ako odpad, zlodej, ešte natruc urobí. Myslíte si že som zlodej, neveríte mi, tak just ukradnem, a just keď ste takí!!!
Kamera je zatiaľ jediná cesta, lebo ved iné ste nevymysleli, pohovor s matkou je na nič, úplne nanič, tak ju nainštalujte do spoločných priestorov, veď nebude nikomu v posteli. Tie deti nemajú ešte ani 15, nič im neporusite, ste za ne plne zodpovední, a keď nestopnete nekalé praktiky teraz, potom kedy ? Keď dovedie partiu a potiahnu viac, lebo veď zarábate dvaja, tak chalan má právo ?!
No nemá právo kradnúť.
Vy deťom zabezpečujete všetko potrebné, dostávajú asi aj vreckové, ale ukradnúť 50€ či hocikolko, je skutočne cez čiaru

miadi
19. nov 2022

Autorka Ja ta lutujem ze ti muz sposobil takuto situaciu neverou a obdivujem ze si v uvode napisala “ mame 4 deti.” Ze beries jeho syna tiez . Takych lavobockou bolo v minulosti vela no nesmeli legitimnej zene ani na oci.. a v konecnom dosledku za to vsetko moze on. Chlapec nema otca zije s mamou ktora podla tvrdeni nema $ potom je par dni v rodine kde su este aj babatka dvojicky . Nie je to lahke ani pre teba ani prenho. On si taku rodinnu situaciu nevybral. Jeho rodicia ho okradli o rodinu . A potom je par dni u otca a jeho rodiny. Kto ho vie co mu bio mama hovori .. ale kto vie ? 12r dcera vie uz velmi dobre ze polo brata jej nedoniesol bocian. Do toho dvojicky babatka okolo ktorych sa mama kruti. Aj ona sa moze citit vselijak okradnuta zivotom o pozornost rodicov Mozno berie tie $ ona. Aj ked sa peniaze nasli unho. Mohla mu to supnut do vacku. Ked videla ze ich hladate. Ta kamera je dobry napad Nie len na 100% usvedcenie jedneho ale aj na 100% nevinu druheho dietata.