Nezrelé chovanie

10. jún 2021

S peiatelom sme sa po roku známosti rozisli. Dost mi ublížil, preto sme sa dohodli na rozchode. Vsade ma blokol, no v noci mi opity telefonoval, ako ma nenavidi, ako ma miloval a pod. Ráno ma odblokoval a, uz triezvy, mi pisal, ako bezo mňa nevie byt, ako mu chybám, no vie, ze to nemá cenu, ze sa hanbi co postvaral a ze najlepsie je sa rozísť. Povedala som okej. Ohodinu zas melodrama, srdiuecka, ze on to neda, aby sme boli v kontakte, ani ako priatelia, ze ma miluje a zas blok na fb. Ma 40. Je toto v poriadku?

syslik81
10. jún 2021

alkohol robi divy .. az ta zas odblokuje-predbehni ho a zablokuj ho ty ... nestretavaj sa s nim neodpisuj -prejde ho to

kassandra25
10. jún 2021

Wau,,nepises ty o mojom byv.muzovi??

dskjhfdlkdjhl
10. jún 2021

Pre mna je nepochopitelne, ze niekto si riesi zivot na FB. Expriatel mozno este nevytriezvel uplne, ale doporucujem nesledovat, co on robi na FB, treba sa zamerat na realny zivot😉

0silvia0
10. jún 2021

nechápem, načo riešiš chlapa, s ktorým si sa rozišla. Blokne neblokne, srdiečka nesrdiečka, kašli na to.

ella_price
10. jún 2021

Potrebuješ odpoveď na to, či je toto zrelé alebo nie? Sama si nevieš odpovedať? Čítam a mám pocit, že sa tu rieši nejaká blbosť dvoch deciek zo strednej. Kedy sa konečne ludia naučia žiť mimo sociálne siete?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. jún 2021

@viestta a ty zavcasrano sa navazat do ľudí máš potrebu asi.

somktosom84
10. jún 2021

Aspoň vieš,že takého človeka v živote nepotrebuješ.
Zbytočne sa ním zatazujes,užívaj si svoj život,bez neho,nestojí za to.

sono2
10. jún 2021

40 ročný muž, už mal mať dávno minimálne ženu, rodinu, deti, asi preto, ako sa chová nemá.
Nestrácaj čas s nim
Nebude psychicky ok, pravdepodobne aj žiarli, všetko dokopy

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
10. jún 2021

@sono2 ale no, zas tieto stereotypy, nemusí mať každý ženy a deti. Niekto by tie ženy a deti nemal mať vôbec, lebo na to nie je stavaný. Takže nechajme tohoto štyridsiatnika žiť jeho pubertálny život na sociálnych sieťach😍

panelacikova
10. jún 2021

autorka, súhlasím ihneď s prvým príspevkom, zablokovať, neriešiť a žiť si svoj život.

trixi12
10. jún 2021

presne, ak si sa s ním rozišla a vidíš, že takto reaguje, na čo ho ešte riešiť? blokni a vymaž zo života

makova333
10. jún 2021

A nie je jedno ci je to v poriadku? Ved ste sa rozisli.

littlebubble
10. jún 2021

V 40tke? Vysmiala by som ho.

veronika_e
10. jún 2021

Nie nie je to v poriadku, nato, ze ma teda uz 40 by v tomto mohol byt veru dospelejsim. Mam taky pocit, ze to najlepsie, co ta mohlo s nim stretnut je vazne rozchod. Nenechaj sa nahovorit na navrat

kkovacovak
10. jún 2021

40? Myslela som že 15. Zablokovať a pustiť z hlavy.

larazivago
10. jún 2021

Trápne hlúposti.

deti95060810
10. jún 2021

to je chovanie... buď rada že si sa ho zbavila... on si po čase nájde inú obeť...😉

malva123
10. jún 2021

Viesta ma ale pravdu...a nenavaza sa do teba.

stanulienkat
10. jún 2021

On je nezrelý štyridsiatnik a ty si nezrela žena. Obidvaja riešite hovadiny na sociálnych sieťach..

elysiacik
10. jún 2021

V takomto veku by som očakávala, že už bude vedieť, čo chce. Že nebude robiť takéto veci. Nechcela by som byť s takýmto človekom po pravde.

ibajaanikiny
10. jún 2021

Keby nenapises na konci vek,myslela by som si,ze si s mojim psychopatom ex😳😖

sono2
10. jún 2021

@0silvia0 veď áno. Ale podľa opisu neni celkom ok
A každý zdravý muž proste túži po rodine a deťoch aspoň podľa mňa. No veď, takéto typy nech radšej používajú ruky