Nezvaná osoba

adell77
6. aug 2015

ahojte poradite mi? mam priatela sme spolu kratu ešte len zacíname 2 mesiac ... a on má ,,kamarátku,, .... nie som moc ziarlivá osoba ale táto zenská mi ide pekne na nervy .,... ešte sme spolu len zacinali a uz ho odhovarala nech so mnou nic nechce mat lebo ja mam dieta a on je slobodny ze nie som zena pre neho atd .... a toto je ten kamen urazu preco mi vadi ked uz na zaciatku ho odhovarala nechcem vediet co robi teraz .,.. niekedy si pisu aj kazdy den niekolko hodin niekedy si nepisu aj tyzden ... pozná ju cele roky mna len rok ... nechcem mu zakazovat aby bol s nou v kontakte a keby to aj skusim len z principu by sa on na mna nahneval je moc zasadovi ... ale naozaj sa neviem pohnut ... teraz sa ona rozisla s frajerom a stale ho vola k sebe ze len sa prejst .... ked sme chodili ešte na zaciatku spolu von tak ona chodila k nemu dokonca uz davnejsie ked mna nepoznal u seba prespavali .... a on ma na nu reci typu ze ja si mam zvyknut musim sa s tym zmierit ... hovori mi ze zbytocne ziarlim lebo on ju nechce ani ona jeho ... ale ja si myslim ze ona ho chce vsetko podla mna tomu nasvedcuje z jej strany ... bojim sa ze bude medzi nas davat kliny nenapadne ktore si on bud nechce alebo nevsima .... lebo uz to robi .... my sme sa nikdy nehadali nikdy az kvoli nej uz niekolko krat ... velmi ma to trapi aj sa s nim o tom otvorene rozpravam povedala som mu svoje obavy atd ale on mi povedal len ze nech sa nebojim vybral si mna ze ma chape ale proste musim sa zmierit s tym ze ona tu je lebo ked jemu bolo zle ona mu pomohla a on jej to teraz vrati ... tak som ho poprosila nech mi aspon povie cca o com sa bavia a ked sa ozve sluboval ze to urobi .... no vcera sme sedeli vonku a prisla mu sms ak chytil mobil videla som ze je od nej ... zahovoril to ... potom som sa ho po chvili nato opytala a povedal mi ze on jej pisal prvy lebo ona sa dlho neozvala .... tak som povedala ci mu chyba ? .... povedal ze nie ale ze chcel vediet ako sa ma po rozchode ... ked som mu povedala ze preco mi to nepovedal ked slubil vraj zabudol .... nepokladal to za podstatne .... pride vam to mozno detinske ale ja sa naozaj bojim takehoto vzrahu vzhladom k tomu ze onedlho konci prerabka a mali by sme spolu zacat zit mal by vychovavat moje dieta .... nechcem ist do toho spocitom ze je tu niekto treti kto ma ohrozuje aj ked on tvrdi opak .... co mam urobit ? ja naozaj neviem ako sa pohnut .... on by mal nieco urobit ale co? ... povedal mi ze ci mi dava malo najavo ze som pre neho jedina ze ho to uraza ked toto robim .... ale zienky rozumiete mi ze ? pomozte mi prosim som preto nestastna :(

zuzka105
6. aug 2015

@timea7 ak nespali. pride to....trochu viac vinka pri dlhom ,,ptiatelskom,, rozhovore, ked ju bude utesovat po rozchode napriklad....a budu ,,cucfleky,, ako tu uz ktosi pisal v prispevkoch. Ja bych na to nemala zaludok toto trpiet...aj ked vravi sa Nikdy nehovor nikdy...ale tu je v hre uz dieta, to je omnoho vacsia zodpovednost....

timea7
6. aug 2015

@zuzka105 mala by byť...

medwidkowa
6. aug 2015

Chlap co se OPRAVDU zamiluje, se bojí o vztah, snaží se, rozmazluje ženu, chce být s ní a nemá potřebu si psát hodiny s kamarádkou na úkor volného času. Aspoň ze začátku, jsi pro něj celý svět. Absolutně to je špatně celé. Kdyby opravdu byl zamilovaný, nikdy by nepoužil větu, musíš to akceptovat. Pomáhat kamarádce se dá 10 minutovým rozhovorem jednou za čas, to je kamarádství a ne to, co provádějí oni ...
Nezlob se, ale nepřijde mi zodpovědné nastěhovat si chlapa po 2 známosti, pokud mám dítě.

adell77
autor
6. aug 2015

Chceme spolu žiť preto že ak to nebude klapat nech to ukončíme hneď nech sa netrápime po rokoch vzťahu
... A nikdy spolu nespali to viem čítala som to samozrejme on O tom nevie.... Znova sme sa večer O tom bavili povedal mi že mám paranoje že ako mi pomôže sa toho pocitu zbaviť... Ae nikdy sa na ňu nevysere kvôli mne lebo nebude odstrkovat kamarátov kvôli mne lebo mi niečo vadí čo Sm si podľa neho vymyslela ja mu aj rozumiem ale nedokážem S tým žiť nechcem.ho opustiť ale ani S ním byť za týchto podmienok takto mu to povedala A povedal mi že ak sa chcem rozísť nech ho netrápim A urobím to hneď že mu ublizim najviac ae keď mi to zato stojí.... A aby som nezabudla doniesol mi kvety že zato že má miluje bolo to milé no nwm ženy

medwidkowa
6. aug 2015

jistě, řekne, že když se chceš rozejít, ať ho netrápíš... no přijde mi, když to vyslovil, tak mu až tak na tom nezáleží, možná by byl rád, kdyby jsi to vyslovila první,bude zajímavé, jak se to posune dál mezi vámi

alaguema
6. aug 2015

@adell77 ja nechápem...Chlap ťa presviedča, nosí kvety, mohol by sa na to vybodnúť, keby ťa nechcel, veď nemáte žiadne spoločné záväzky. Keby chcel, môže byť s ňou, ale je s tebou. Nepočúvaj bludy tipu - všetko by nechal, keby ťa skutočne miloval. To robia len bezcharakterní slabosi, ktorí sa v stave zamilovanosti nechajú vodiť na motúziku ako somári a keď ten stav vyprchá, sú to práve tie typy, ktoré si ochočí každá, ktorá chce. Váž si chlapa, ktorý nepodrazí kamarátov z rozmaru ženy, do ktorej sa zaľúbil. Má zrejme svoje zásady. Tá žena je voľná, má možnosť byť s ňou - to ti nestačí, že s ňou nie je? Je s tebou. Aspoň zatiaľ, kým ho celkom neostrašíš svojou žiarlivosťou a majetníckymi sklonmi.

adell77
autor
6. aug 2015

Ja sa tak snažím ovládať ale ako náhle príde ona do rany ja to neviem zastaviť

lilitela
8. aug 2015

@adell77 Vies co, som to neprecitala cele, ale ja na priatelstva medzi zenou a muzom neverim - teda take hlboke priatelstva. Mala som kamaratku a ta mala roky dobreho kamarata. Akurat ze ten kamarat ju cele tie roky miloval. Takze si myslim, ze ked nieco take je, tak ak aj tvoj priatel povazuje dotycnu za priatelku, ona moze byt kludne do neho buchnuta.
Na tvojom mieste sa s nim bud rozidem, alebo dam ultimatum - uvidis pre koho sa rozhodne.

nika245
8. aug 2015

Napadla mi jedna myslienka "priatelov si drz blizko, nepriatelov este blizsie"

veronikavojvodova
8. aug 2015

Ahoj ja len tolko ze tiez mam takeho kamosa co sme casto v kontakte uz roky a nikdy k nicomu nedoslo a ani nedojde ani jedem moj frajer ho netoleroval az moj terajsi muz a mame ho obaja ako kamosa chodiwva k nam na caj aj vonku s nami sa prejst a tak...

veronikavojvodova
8. aug 2015

A dokonca uz nevolava mne ale mojmu... aj na fb si pisu

tajka1986
8. aug 2015

@veronikavojvodova tak to bude gay 😀 😝

veronikavojvodova
8. aug 2015

@tajka1986 aha a zabudla som ze ma veeelmi rad zeny hahaha

kepassa
9. aug 2015

priatelstvo, kamaratstvo u dvoch ludi opacneho pohlavia moze fungovat pokial su obe strany na jednej priatelskej urovni a nic od toho druheho neocakavaju ani na tu druhu osobu nevyvijaju ziaden sexualny natlak alebo citovy.... mam sama takych kamosov z vysky napr. s jednym sa casto stretavame, piseme, zavolame, ideme vonku viaceri...ine ale je pokial je tam uz len minimalne nejaka pritazlivost staci z jednej strany....vtedy priatelstvo medzi opacnym pohlavim neexistuje a skor ci neskor sa ta jedna strana o nieco posnazi. Vid moj muz a ja. Boli sme najlepsi priatelia pubertiaci. Mal frajerky ale vzdy ho to lakalo ku mne. Nebol mi lahostajny mala som zaujem ale...respektovala som to, ze ma frajerku a naozaj som sa nikdy o nic nepokusala ale lahostajny mi nebol a napokon pochopil ktora mu za to najvacsmi stoji 😀 a sme manzelia a mame dve krasne deti a iskri to stale....takze taketo priatelstvo medzi opacnym pohlavim neexistuje

alva37
20. aug 2015

Je smutne ako obmedzene tu niektore prispevky diskutujucich maju umysel odsudzovat, ponizovat a zosmiesnovat kamaratske vztahy medzi muzom a zenou.

@adell77 su dve moznosti: 1) partner ta klame, 2) to co pises je pravda

ak je to 1) tak jedine realisticke vychodisko vidim v rozchode, lebo jeho lzi vam poskodia vztah v buducnosti
ak je to 2) tak jedine realisticke vychodisko vidim v rozchode, lebo tvoja neschopnost dovery a prijatia partnera aj s jeho dlhorocnymi kamaratskymi vztahmi a tvoja snaha o monopolizaciu jeho socialneho zivota vam poskodia vztah v buducnosti

prosim uvedom si ze ja ta tu nesudim a nekritizujem. proste je to fakt ze ked mas problem s doverou a s tym ze tvoj partner je stale autonomny jedinec so slobodnou volou a nie tvoj otrok a majetok, tak to jedneho dna vyusti do ovela horsich problemov ked to budes teraz ignorovat a aj ty sama budes potom ovela viac kvoli tomu trpiet

dalsie vychodiska typu "on sa zmeni" alebo "ja sa zmenim" sa mi zdaju nerealisticke vo svetle toho co pises, ale mozno je to z mojej strany len skepticky pesimizmus.