Používame cookies. Viac informácií tu. OK
viera27
26. aug 2011

@andarka naco ti je taky manzel? Si tehotna, nie je pri tebe, nepomaha financne, nestara sa, s jeho rodinou mas prakticky nulovy vztah, pij, je naladovy, klame. Nerozumiem naco ho vobec hladas a prezvanas a stihas. To ma naozaj pre teba vacsiu cenu ako tvoje dieta, ktore takymito ubohymi stresmi len zbytocne zatazujes? Pises ze sa strasne bojis o to co s vami bude. No tak to by si sa radsej mala bat o to, co bude s dietatkom a snazit sa pripravit mu podu aby sa narodilo do pokojnej a doriesenej atmosfery. Keby sa chcel ozvat, tak sa ozve aj keby neviem co bolo. Keby nemal peniaze tak za svojou zenou a dietatkom pride hoci stopom. Podaj ziadost o rozvod a vyzivne a on sa ukaze, respektive ho budu hladat prislusne institucie a potom uvidis. Inak trochu mi podla tvojho popisu pripada, ze moze mat nejake psychicke problemy.

andarka
autor
26. aug 2011

Jedine preco ho kontaktujem je, ze som ostala sama na splacanie hypoteky, okrem materskej nemam ziaden prijem, ani nikoho, co by mi financne pomohol...Verilasom mu a ostala som v tazkej situacii... ☹ Nemam kam ist...

viera27
26. aug 2011

@andarka o to rychlejsie rozvod, financne vyrovnanie, vyzivne, rozdelenie dlhu. tam nic ine nenarozmyslas.

klauduska
26. aug 2011

@andarka ak nema na zaplatenie faktury na mobil, pije a klame,podla mna by ti ani neprispel a ktovie ci aj pracuje,z tvojho prispevku som vycitila,ze asi ani ty mu neveris (neverila si) ze siel pracovat do Nemecka.....
Ak nema o Vas zaujem,snaz sa ty konat,ale v inom zmysle,tak ako pise
@viera27 podaj o rozvod,vyzivne a potrebne institucie uz zacnu konat....Drzim palce!Porod sa blizi a ty potrebujes byt v klude,asi nestoji o to sa onho strachovat,ked dokaze toto....prvorade je babatko a aty... 😉 😉 😉

andarka
autor
26. aug 2011

@klauduska nie, neverim mu strasne klame, klamal mi, ze si siel robit pilcicky kurz , ze nanho pouzil 200 eur, zistila som, ale, ze na ziadnom kurze nebol a peniaze prepil v bare, resp. stretol tam dve starsie zeny, jedna si od neho pytala nejake peniaze, ze ma vnucika a ze mu chce kupit darcek, dal jej 110 eur, ked mu doslo, lebo bol opity, co spravil; zavolal na nu policiu, ze ho okradla. Mne povedal len verziu, ze siel na pivo a prisla k nemu jedna zena , ze nech jej da nejake peniaze, ze jej dal 10 eur, lebo sa nad nou zlutoval a ona, ze mu vychytila penazenku a zobrala 50 eur, ukazoval mi aj zapis z policie, kde s nim spisali zaznam. Avsak pred tyzdnom mi prisli papiere z Obvodneho uradu, on nebol doma, tak som ich prevzala ja a tam som sa docitala, ako to cele bolo, skoro som odpadla...

klauduska
26. aug 2011

@andarka vidis...on je proste uz taky,klamal a klamat bude,pije a pit bude....jednoducho si myslim,ze keby je pri tebe,robi ti este vacsie nervy a stresy a nedajboze v jeho stave opilosti by ta mohol aj udriet.....
Bud radsej bez neho,skus sa s tym zmierit,ze jednoducho o Vas nema zaujem a skus sa postavit k problemu a mysliet do buducna co ta caka,ked sa malicke narodi....Drzim palce!!!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli