Novomanžel ma podvádzal už pred svadbou

sasaga
10. jún 2015

Ahojte, chcem sa Vam zdoverit s mojou vecou, nakolko som v tejto teme absolutne neskusena. Zacnem od zaciatku.
Vcera som nahodou objavila mojmu manzelovi |vzali sme sa pred troma tyzdnami| rp z pokecu, kde si pisal s roznymi zenami. Ani nemusim opisovat ako som sa zhrozila. Mal zapnute plusko, takze som si vsetky Rp konverzacia precitala. Nemyslite si, ze ho sledujem. Bola to nahodou, pretoze som nieco hladala v historii. Zaujala ma miestnot Sexzoznamka a nicky ako Milenka&& a pod. Po rozkliknuti tych konverzacii som nasla, ze moj uz manzel, vyhladaval sex za peniaze, prip. si pisal perverzne veci so zenami. Par rozhovorov bolo dohodnutych, presne miesto stretnutia, cas, kolko za to dostane a samozrejme si vzal aj cislo.
Hned vecer som ho konfrontovala, pretoze uz spal, vyhnala som ho z postele a tablet so zapnutymi Rp som mu hodila na postel. Prv nechapal, zlakol sa... ved som na neho zvrieskla a potom sa zacal strasne ospravdlnovat. Povedal mi, ze sa ani s jednou z tych dotycnych dam nestretol. Len chcel vediet, ci pojdu a ze kam az zajdu. Dnes mi pisal asi milionkrat, ze ma nikdy nepodviedol. Ja som uplne zufala, rozmyslala som, ze mu uverim, ale nerozumiem, ze keby uz mal aj cislo aj miesto aj cas, tak tam proste nepojde? Je to trosku divne.... ze? Robil to uz pred svadbou aj po svadbe a to sa od noveho roku snazime o babo. Citim sa strasne ....
neviem, co mam robit....

marina24
27. jún 2015

@vvrka ved práve,vybrala si svoju trnistu cestu 🙂tak veľa síl,len o chvíľku,aby nepísala,že bola na psychiatrii :D

sasaga
autor
27. jún 2015

@marina24 na psychiatrii skoncis akurat tak Ty 🙂 ak Teba neuraza, ked Ti niekto napise,ze si handra, tak teda ozaj nemas ziadnu hrdost
a ako mi mozes radit v mojej situacii, ked sama nemas chlapa...asi to o niecom svedci....ale to vies len Ty
ja Ta nastastie nepoznam a takym pesimistickym ludom sa rada vyhybam.....Tvoje myslienku...Tvoj zivot
kazdy si je strojcom svojho stastia ....tak vela zdaru!!!

sasaga
autor
27. jún 2015

Admina som prosila o uzamknutie temy uz vo stvrtok alebo piatok.....
tu si vedia niektore zeny tak akurat nieco kompenzovat nie radit!!!
Ak niekto neprijme ich nazor, hned urazaju a zosmiesnuju....svedci to len o ich charaktere..

Alebo druha moznost, su ozaj take znudene doma, nepracuju a tak riesia problemy druhych , pretoze to je lahsie ako riesit tie svoje

HALLELUJAH ( vdaka za vsetky triezve komentare a rady, baby inteligentne, ktore ma vedia pochopit aj cez pismenka, aj ked sa celkom nestotoznuju s mojim nazorom, ale predsa mi praju)

charity
27. jún 2015

@sasaga Odcitujem Ta: "A ako mi mozes radit, ked nemas chlapa... To o niecom svedci..."

Tato veta dost hovori o Tvojom vnimani hodnoty zeny. "Ak nema chlapa, asi to o niecom svedci." Skus popremyslat, ci v Tvojom rozhodovani o zotrvani v tomto manzelstve, nehra rolu tento Tvoj predsudok voci nezadanym zenam.

sasaga
autor
28. jún 2015

@charity napisala som, ze o tom vie len ona....mozno je na hlavu a preto s nou nikto nevydrzi, resp.ona s nim a mozno natrafila na samych idiotov...
ale podla jej reci skor beriem do uvahy tu prvu moznost, preto som to tak napisala
mozem predsa vyjadrit svoj nazor, nie? Tak ako kazdy

sasaga
autor
28. jún 2015

@charity a nemam problem byt nezadana, aby som odpovedala na Tvoju otazku...rozhodla som sa cisto preto,ze mu verim, co mi tvrdi ( inak by som neostala v tomto vztahu), mne je ukradnute, co si kto mysli, aj keby som ostala sama....akurat by ma to mrzelo, ale to asi kazdeho

marina24
28. jún 2015

@sasaga len ti chcem povedať moja zlatá,že mám partnera už veľmi veľa rokov stáleho a jedného 🙂to len pre info a predstav si vydrží so mnou 🙂a plánujeme svadbu.
a láskavo neurážaj,vidno,aké vysoké si decko a aké vysokééé máš IQ,keď dokážeš vnímať hodnotu ženy podľa toho,či má alebo nemá chlapa a ešte si aj úúplne vedľa :D:Dto mi stačí za všetko 🙂
a na hlavu padnutá si ty,odporučila som ti konzultáciu so psychologom,ale zjavne máš problém pochopiť to.Lebo to je tak akurát pre psychológa alebo psychiatra/ak vieš vôbec,aký je rozdiel/,o čom silne pochybujem,keď napíšeš,že " ovomanžel ma podvádzal už pred svadbou " v názve témy...a potom si ho obhajuješ a že vlastne ťa nepodviedol :D:DD tak najprv ,prosím ťa,keď druhý raz niečo budeš písať,tak si to rozmysli,lebo takých detí,ako si tu bolo už veľa.ale ti už nie je ani správanie dieťaťa,ale chorého človeka,ktorý potrebuje pomoc odborníka.
ja ťa neurážam,tak neviem,prečo ty mna stále urážaš,a keby si bola dala zamknúť tému,tak ju uzamknú hneď.
poviem ti len toľko,že to bolo odo mna varovanie,že skončíš na psychiatrii,lebo poznám mnoho žien,ktoré boli ako ty a zatvárali oči pred neverou,klamstvami a tak dopadli.Neboj sa,mne je jedno,ako dopadneš,vystríhali sme ťa tu všetky,ale keď nechcešpočúvnuť,to je tvoj problém.rieš si svoe veci sama.
inak veeeľmi zaujímavé,že si nám nikomu nechcela prezradiť svoj skutočný vek 🙂takže podľa mňa si decko,ktoré sa tu iba zahráva,svedčí o tom aj tvoje zmýšľanie,vyjadrenia a vôbec hodnota posúdiť situáciu a správanie.nemáš ani 20 rokov podľa mňa a aasi aj podľa viacerých ľudí to,lebo toto napíše len pubertálne decko,čo píšeš ty,že hodnota ženy je len vtedy,keď má chlapa :D:D:D neviem,či sa nad tebou mám smiať ,alebo plakať 🙂ale asi ani jedno.
a druhá vec,ostaň si s ním,nikto ťa predsa nenúti.chceli sme tu všetky pomôcť,ale ty ssi slepá a hluchá,tak buď.
a nie neboj sa 🙂nie som ani znudená životom a ani nie som doma na materskej,nemám deti,a anineplánujem,som úspešne študujúca a zároven pracujúca osoba,ktorá absolútne nemá chuť riešiť problémy iných,riešim si svoje problémy,len som mala chuť ti pomôcť,ale keď ty vlastne popieraš samu seba a svoje vyjadrenia na začiatku diskusie.tak niet o čom.
hm,si krásny príklad toho,ako krásne dokáže chlap opantať ženu 🙂))))) a podarilo sa mu to,výborne,klobúk dole 🙂
najprv napísať,že ma podvádzal,neviem čo pomaly rozchod,a o pár doslova hodín,napísať,že vlastne nepodvádzal,ale chyba je v tebe🙂tak to je na pováženie 🙂
buď šťastná,vybrala si si svoju cestu,maj s ním aj štyri deti 🙂a vždy mu všetko odpusti,🙂 aspon bude menej rozvodov na Slovensku 🙂 amen

natalym
28. jún 2015

DOKOLA DOKOLA 🙂 🙂 🙂

mariosmykal
29. jún 2015

Ahojte. Diskusiu som práve zamkol, nakoľko sa pôvodná téma zvrtla na urážky. Ďakujem za porozumenie.