Novomanžel ma podvádzal už pred svadbou

sasaga
10. jún 2015

Ahojte, chcem sa Vam zdoverit s mojou vecou, nakolko som v tejto teme absolutne neskusena. Zacnem od zaciatku.
Vcera som nahodou objavila mojmu manzelovi |vzali sme sa pred troma tyzdnami| rp z pokecu, kde si pisal s roznymi zenami. Ani nemusim opisovat ako som sa zhrozila. Mal zapnute plusko, takze som si vsetky Rp konverzacia precitala. Nemyslite si, ze ho sledujem. Bola to nahodou, pretoze som nieco hladala v historii. Zaujala ma miestnot Sexzoznamka a nicky ako Milenka&& a pod. Po rozkliknuti tych konverzacii som nasla, ze moj uz manzel, vyhladaval sex za peniaze, prip. si pisal perverzne veci so zenami. Par rozhovorov bolo dohodnutych, presne miesto stretnutia, cas, kolko za to dostane a samozrejme si vzal aj cislo.
Hned vecer som ho konfrontovala, pretoze uz spal, vyhnala som ho z postele a tablet so zapnutymi Rp som mu hodila na postel. Prv nechapal, zlakol sa... ved som na neho zvrieskla a potom sa zacal strasne ospravdlnovat. Povedal mi, ze sa ani s jednou z tych dotycnych dam nestretol. Len chcel vediet, ci pojdu a ze kam az zajdu. Dnes mi pisal asi milionkrat, ze ma nikdy nepodviedol. Ja som uplne zufala, rozmyslala som, ze mu uverim, ale nerozumiem, ze keby uz mal aj cislo aj miesto aj cas, tak tam proste nepojde? Je to trosku divne.... ze? Robil to uz pred svadbou aj po svadbe a to sa od noveho roku snazime o babo. Citim sa strasne ....
neviem, co mam robit....

absurdum
26. jún 2015

@sasaga proste nereaguj, nenechaj sa zbytocne vyprovokovat. tu uz mnohe prispevky maju daleko od dobre mienenej rady a zachadzaju do nuteneho rozhodnutia podla predstav prispievateliek.
damy, sasaga sa rozhodla, tak ako sa rozhodla, ci sa vam to paci alebo nie. poniektore by ste si mali vyhladat slovicko "tolerovat" a pochopit jeho podstatu.

sasaga
autor
26. jún 2015

@mircalla to, ze to tu baby nenapisali verejne neznamena,ze mi neporadili cez IP....to Ta asi nenapadlo
a neviem preco by som mala akceptovat prave Tvoju radu ;)
Nehnevaj sa...ale vybrala som si, co mi je srdcu blizsie

@vavrenka uz som poziadala 🙂

mircalla
26. jún 2015

@absurdum V poriadku - len nech tu nepridava dalsie komentare - sama sem neustale prispieva a potom je prekvapena, ze ludia reaguju....nedivim sa, ze 80% ludi ta jej naivita zdviha zo stolicky.

sasaga
autor
26. jún 2015

@mircalla hlavne,ze Ty pridavas dalsie a dalsie

mircalla
26. jún 2015

@sasaga chod uz volakde....

sasaga
autor
26. jún 2015

@mircalla napodobne

sissmiss
26. jún 2015

@rough pen drobnu technicku poznamku si dovolim...rozvodovost rastie... to neznamena ze tie mlade manzelstva sa rozvadzaju, to cislo, rozvodovost je pomer rozvodov na pomer sobasov v konkretnom roku. Rozvadzaju sa aj 30rocne manzelstva, teda nasi rodicia cca. Takze nie je to ze ti dnesni mladi... Len z rozvodovosti sa neda urcit ci je to o dnesnych mladych, ci o ich rodicoch

sissmiss
26. jún 2015

@sasaga nezazila som neveru, klop klop, aspon teda o nej neviem 😅 ale v situacii kedy som sa musela rozhodovat ci to co ex urobil je strasne alebo som zbytovne precitilivela som bola. Budem hovorit o sebe a mozno sa v tom najdes. Strasne ma to zistenie sokovalo, uplne moc, popierala som to sama pred sebou kym to slo, ked to neslo, tak som potrebovala ociernit aj tie ostatne, aj ony maju klamarov, aj ich muzi piju, aj oni flirtuju s inymi zenami, urcite ich podvadzaju, ja som vlastne vo vyhode, lebo o tom viem, ony su hlupe a naivne, lebo im veria, ja som na tom lepsie...snazila som sa najskor popierat, potom ociernovat inu skupinu s ktorou som sa porovnavala a nevychadzala som dobre z porovnania...Neni to prijemne, je to dost hnusne. Spomenies si na to 100x za den a zakazdym ta pichne v zaludku, strieda sa hnev, sebalutost, laska, snaha uverit, zeru pochybnosti, vycitky, zase hnev....Mozno si 100x mala chut sa nanho vykaslat, alebo si citila ze ty si ta ktora si vybera, ktora s nim moze a nemusi byt, mozno si mala navrch a teraz zistis ze to bolo len zdanlive ten chumaj si robi co chce a rovnovaha o ktorej si bola presvedcena zrazu nie je, len sikma plocha a ziadne paky na obnovenie pocitov istoty...Cele zle. Co dodava trosku istoty je to ze odprosuje, ze sa snazi. Pises ze mu davas druhu sancu a zaroven ze to co on robia ostatni muzi, nasi manzelia, tiez. Ze je to nieco normalne. Tak preco mu davas drubu sancu a chces aby s tym prestal? Popretie...to co sa stalo nie je take zle, nie si ta horsia ako ostatne, si vlastne lepsia... Skus si vyhodit z hlavy jednu vec- to ako sa on sprava, co on robi, nie je o tebe. To nie je tvoja hodnota. je to sice normalne ze zrastame spolu, ale niekedy je treba si uvedomit ze sme samostatne bytosti a jeho spravanie je jeho vizitka, nie odraz tvojej hodnoty. Odporucam poradnu, pre teba, nemusite spolu. Das sa dokopy a budes zit svoj zivot a rozhodnes sa co dalej

srdeenko19
26. jún 2015

mircalla ta práva sa ozýva, že si furt melie svoje, prosím ta si smiesna, tie tvoje negatívne názory snad v kazdej jednej diskusii, ty snad vies všetko 😀 ale tie tvoje negatívne názory, tiež ponižujúce nestoja za nič. Ty musíš byť tiež dosť zakomplexovana, svedčia o tom všetky tvoje príspevky, takže tu sa už prosím ta zdrz komentára 😉

mircalla
26. jún 2015

@srdeenko19 Oh yeah - kapla si na to - triezve nazory su zakomplexovanost - nuz s naivitou a hlupostou tazko nieco robit. tymto vypinam upozornenia na tuto slepicaren

srdeenko19
26. jún 2015

mircalla už si ich mala dávno vypnúť moja zlatá 😀 lebo je to des s tebou 😀

sasaga
autor
26. jún 2015

@sissmiss ale ved ja nepisem,ze to co robil on bolo normalne, ze to robia vsetci..zle si ma pochopila....samozrejme, ze to nebolo normalne ( inak by ma to netrapilo)....len hovorim, ze kazdy z nas obcas mysli na iny zenu alebo muza ako toho svojho....mozno sa neviem spravne vyjadrit ale ja som nikdy nenapisala, ze je to ok....nemam pocit ani nadrenosti ani ziadne proste podbne pocity...len ja to proste beriem tak, ze urobil chybu, hlupu....ze sa proste nechal uniest virtualnym svetom...asi som nenormalna, ze to neberiem tak tragicky az...
ked som pridavala svoju temu bolo to cerstve...den potom, ked som sa s nim neporozpravala do detailov...len okrajovo...bola som v soku...
aj teraz som z toho smutna ale ja proste mam pocit,ze to s nim musim skusit ( neberiem v uvahu,ze ma podviedol - verim mu)...ak by to bolo inak...tak to s nim predsa skoncim
mozno z toho, co tu pisem baby usudzuju, ze to beriem velmi zlahka....ale nie je to tak...vie, ze to bude trvat hodnu chvilu, kym sa dovera obnovi, kym sa nas vzrah da uplne doporiadku, ale ja mam potrebu to skusit
dakujem za Tvoj prispevok....ja nikoho neociernujem, nikoho som nezacala urazat.....mne sa proste nepaci,ze ja pisem nieco ine a niekto to stale prekruti po svojom...a uraza ma pri tom, resp.to nevie napisat intrligentnejsie ako napr. Ty

sasaga
autor
26. jún 2015

A sorry za tie chyby, ale ja stale pisem vsetko z mobilu...

vavrenka
26. jún 2015

@sasaga tu uz sa to rozbehlo blbym smerom. niektore kocky maju problem repsetkvovat, ze si sa rozhodla inak, ako su presvedcene, ze by si sa mala. nie is nikomu povinna vysvetlvoat svoje dovody, co si ako myslela, nie su tvoe kamosky,a lebo niekto, na kom by ti malo zalezat, toto je virtualna realita, podnetov na zamyselnie si dostala dost, a ja osobne zacinam byt absolutne presvedcena, ze nie si padnuta na hlavu, ze vela veci sama dobre vies, tusis, mas dobru intuiciu, veic sa vyviaju v case aj pocity, myslienky, nazory o dva tyzdne budes zase videit manzelov preslap v inom svetle a rok opat v inom 😉 a vobec, ale absolutne vobec nikomu nie si povinna vysvetlovat, preco si sa rozhodla ako si sa rozhodla. ja ti drzim palce, aby ti to s manzelom dobre dopadlo,aj ekd som ti napisala, co som ti napisala (to sa nevylucuje) a ked uvidis, ze to ani po druhej sanci nejde, tak aby si nabrala odvahu a silu opat zacat odznova.. drz sa a keby cosi, ze by si mu opat na neico prisla, vklude napis IP, aak by si sa chcela vvyventilovat. 😉 drz sa!

piridoxin
26. jún 2015

@sasaga utekááááj, moja priateľka bola tiež mladá a hlúpa, chcela uveriť a odpustila. Týmto sa okradla o 10 rokov života, kde sa to stávalo znova. Váž si svoj život, je to najvzácnejšie čo máš. Moja rada: Okamžite odíď a už sa neobzri. Bude už len lepšie 😀 😀 😀

sissmiss
26. jún 2015

@sasaga ja som to len tak trosku zhrnula, ako som sa citila ja ked som bola z exa sklamana, nechcela som ta odsudzovat, ani za to ze si sa rozhodla mu odpustit. To ze som hovorila o popierani alebo o zlahcovani nebolo o snahe urazit ta, alebo nieco zle o tebe napisat. Len ta upozornit cistou hlavou na rizika. Skus si po par dnoch ak sa tema nevymaze precitat co si pisala ze tie ktore ti tu radia maju mozno doma este horsie a ze kazdy mysli obcas na druheho a ty si "len" nazrela akoby do myslienok...To je tak trosku ociernovanie referencnej skupiny, mozno slovo ociernovanie nie je uplne jasne, ale v tomto kontexte znamena moznost citit sa lepsie nez mi mmt je. Svoj status nezmenim, tak sa pozriem trosku inak na tu druhu skupinu a nebude ta moja cierna az taka tmava. Ale to je jedno. Proste si davaj pozor na seba, rozhodla si sa doverovat a to co bolo ublizene odpustit. Ak ste nemali este predtym s partnerom rozhovor na tuto temu, tak sa mozete o tom porozpravat, kde su vase hranice. Ak si nezelas aby si pisal s inymi zenami eroticke fantazie, tak by to mal vediet a ty by si mala vediet ci to on planuje akceptovat alebo nie a podla toho sa zariadite. Fakt odporucam najst si psychologicku, toto ako sa citis dnes este nie je konecne, este ta to moze riadne povozit husenkovou drahou. Akokolvek sa rozhodnes, mala by si sa snazit vyjst z toho co najlepsie, neunav sa prilis, nemen sa len kvoli situacii, nenechaj sa tlacit niekam kam nechces, ci uz muzom, ci internetovym poradenstvom 🙂
Prajem ti aby si bola spokojna, stastna

timea7
26. jún 2015

@poussin ak ťa moje príspevky iritujú, prečo ich čítaš? Normálne ich preskoč a čítaj ďalej. Ak si si nevšimla, tak som sa v tejto téme odmlčala, pretože to považujem za zbytočné dranie klávesnice. Zakladateľka témy bola od začiatku presvedčená, že manželovi všetko odpustí, len tu hľadala súhlasné príspevky od žien, ktoré tým prešli. Že ich nenašla, alebo že ich bolo minimum spôsobilo to, že sa začala oháňať tým, že to robí každý muž, že tých žien bolo "len" pätnásť....Nemalo zmysel jej niečo písať, lebo tu sú problémy dva - charakter jej muža a to, že sa neuveriteľne podceňuje -nechápe, ako sa mu môže páčiť, má malé prsia, už ju jeden odkopol...Práve preto sa snaží dať do poriadku ich vzťah tým najhorším možným spôsobom-lezie mu do postele, lebo sa bojí, že to bude robiť stále....čo urobí, ak otehotnie a bude ten jej zázrak musieť byť bez sexu, nedomyslela.
Prečo si myslíš, že sú to iba silné reči? Rozvod, život singl bez muža ale s deťmi, spoliehať sa iba na seba a svoje schopnosti, uživiť seba a deti mám za sebou, takže žiadne silné reči. Ja by som s takým človekom žiť nedokázala, stále v obavách....to prečo by som robila? Žiaden muž na svete by mi za takýto život plný ponižovania a neistoty nestál. Ak si myslíš, že sú to silné reči, to je tvoja vec, je tu kopa žien, ktoré ma poznajú bližšie, vedia, že to silné reči nie sú. Inak sú tu na MK ženy,ktoré začínali odznova z ničoho, dokonca žena, ktorá má štyri deti a odišla od tyrana, neviem, prečo by to mali byť vždy len silné reči. Každá z nás má inú mieru tolerancie, každá z nás si inak váži sama seba. Nie som za rozvod pre každú sprostosť, ale radšej začínať od nuly, ako žiť s nulou.

lvka
26. jún 2015

Mam "znamu" v rozvodovom konani, ktora sa s muzmi zoznamuje cez nejaky chat - netusim aky. Zdoverila sa mi, ze jej zene okolo 40 sa ozyvaju mladi chalani, 30 rocni, ktori maju mlade manzelky alebo priatelky.. Ona s nimi asi niektorymi spava.. Kazdopadne viem, ze spavala so zenatym otcom nejakych celkom malych deti u NICH doma ked bola jeho zena v praci... Tam sme si vymenili nazory takze viac sa mi nezdoveruje 🙂) kazdopadne tym chcem povedat, ze niektore z nas, mozno nemaju ani tusenie ze cez den po byte plnok nasich fotiek mozno chodi ina zena...
Realita dnesnych dni nepraje "naivnym" ludom. Ak uz niekoho "prichytime" pri sexualnom chatovani, je miziva sanca, ze to bolo len o pismenach.
Clovek ktory podvadza vacsinou nemysli na podvadzaneho, mysli sam na seba. Preto jeho odpovede su klise, lebo co ma povedat? Nic mi nechybalo len ma to proste bavilo? To by asi neznelo dobre..

absurdum
26. jún 2015

@timea7
@lvka
@mircalla
nechcem byt zly vestec, ale myslim, ze o par rokov prave vy zistite aky je ten vas a asi budete mat chut sa rozvadzat. napiste potom, tiez sa pobavi kazda..

mircalla
26. jún 2015

@absurdum To by som musela byt naprv vydata... este dalsie rady? Ja len nemam rada zeny bez sebaucty....naivitu este pochopim....to je cele...a situacii s muzmi (dobrymi aj zlymi) som uz zazila dost - vratanie nevery....- ale vzdy so sebauctou, na tom sa mam dost rada....nezijem mimo reality a s tym, ze sa s partnerom raz mozeme rozist aj napriklad kvoli inej zene ratam....je to mozne...nebudem sa ho drzat zubami nechtami

absurdum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mircalla
26. jún 2015

@absurdum iste mas pravdu - preto cakame v decembri druhe dieta...zbytocne sa snazis, mna ozaj neurazis....akokolvek hrda si na seba ako sa ti podarilo byt hnusna....taketo primitivne komentare ma ozaj vobec neurazia..... inteligentnu kritiku dokonca uvitam, ale na to nemas....

libka1
26. jún 2015

@sasaga ahoj, ja som doteraz len citala, a viem ze uz si sa rozhodla. chcela som len jedno, zvaz si dovody svojho rozhodnutia, pretoze citim za tvojim rozhodnutim velmi to, ze co povedia vsetci naokolo, ako budu sklamani, atd.. na to mozes kaslat, dolezita si ty a na to aby si s nim ostala potrebujes uplne ine dovody. len tolko som chcela...

lvka
26. jún 2015

@absurdum nepochopila som preco ta moj prispevok rozculil natolko ze mi prajes rozvod....

filipal
26. jún 2015

@absurdum myslim, ze prekracujes hranice....

timea7
27. jún 2015

@absurdum si asi nešťastná ty sama,keď máš potrebu tu písať niečo takéto a želať iným ženám niečo zlé, to väčšinou robí človek, ktorý je sám nešťastný. Tu nešlo o to, že by jej niekto chcel ublížiť, aj keď niektoré príspevky boli pritiahnuté za vlasy - pedofil 😒, ale dokážeš si predstaviť, čo spraví s jej psychikou a nulovým sebavedomým to, že bude žiť v neistote a že to po čase jej muž zopakuje? Skopírovala som môj prvý príspevok na túto tému, hádam ti cvakne, že som sa ani náhodou nebavila na tom, že niekto pár dní po svadbe zažíva niečo také. Aj som jej v ďalších príspevkoch písala, že chápem, že mu chce dať druhú šancu, ale aby mu dala pocítiť, že prekročil hranice príliš. Že sa rozhodla inak....ja som sa potom odmlčala, lebo som zistila, že nemá zmysel niečo písať. Ak by sa to stalo mne, tak by bolo riešenie úplne jasné, život bez muža nie je pre mňa tragédiou, zažila som, aj keď nepopieram, že oveľa šťastnejšia som teraz.
Môj prvý príspevok:
timea7 @sasaga je mi ťa ľúto, ale keď si dovolil takéto niečo v čase, keď by si mala byť pre neho všetkým na svete, už by som mu asi nikdy nedôverovala

marina24
27. jún 2015

@mircalla však presne to som jej aj ja napísala,že načo ju otvárala tú tému,ked aj tak si nechce dať povedať?úplne zbytočné,20 strán diskusie o ničom,ako ona ho obhajuje,to je dobre na čo ?zbytočne sme zabil ičas,ona aj tak mu hned odpustila,

@sasaga aké urážlivé komentáre ?asi nemáš ani 20 rokov,keď také niečo napíšeš,si ich ešte raz prečítaj,ako sa už dáí reagovať na človeka,ktrorý si tu stále melie svoje ?prečo si nedala umaknuť tému,ked si taká múdra a nechceš komentáre počúvať ?a nanho na chudáčika nikto nesmie vysloviť názor ?ved to je choré,čo robíš,by si mala navštíviť odborníka,ideálne psychologa,možno by ti pomohol.to mylsím tiež v dobrom,a ako som mnohokrát napísala do svojich príspevkov,tak chceli sme ti tu VŠETKY pomôcť tak neviem,čo je na tom urážlivé ?konečne už otvor oči,že my sme ti chceli dobre poradiť a namiesto toho tu na nás všetky chrlíš jed a zlobu.a urážaš nás.zamysli sa nad sebou

juditka_d
27. jún 2015

@absurdum prosim ta,Ty tu akým právom niekoho urážaš? @mircalla vyjadrila len svoj názor. To že je iný ako Tvoj Ti nedáva právo na také urážlivé príspevky. Sasaga chcela počuť naše názory a rady a každý na fore má právo sa vyjadriť a nech už si Sasaga vyberie sama, podľa svojho vedomia a svedomia čo spraví. Je to jej život.

vvrka
27. jún 2015

Presne tak, je to jej zivot. Kazdy sme strojcom svojho stastia, takze ak sasaga chce zit v manzelstve, kde musi manzela stale kontrolovat , "drzat ho na kratko" a byt neustale v strehu, ci sa nahodou nespustil, tak jej mozeme zazelat len vela zdaru a silnu vydrz.

nela1916
27. jún 2015

@absurdum Fuha, prečo mi tvoj príspevok pripomenul základoškolské časy? Teda vieš, také doťahovačky "veď počkaj, veď ty uvidíš, na čiu stranu si sa priklonila". 🙂 Sorry toto ma naozaj pobavilo. Len ty nikomu nič nevešti, myslím, že v prostredí, kde baby majú naozaj už kadečo za sebou, vrátane rozvodov a rozchodov, ak si si nevšimla, tak sa to vyslovene nepatrí. Vieš, keď už diskusia, tak aj s argumentami.